Racjonalista - Strona głównaDo treści
Za nim zagłosujesz w pażdzierniku dobrze się zastanów.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-07-2011 12:42lotrek (14275 punktów)Za nim zagłosujesz w pażdzierniku dobrze się zastanów.
Ocena 18 na 18
Przed październikowymi wyborami do sejmu dobrze wiedzieć...
Kto przeciw ciąży po gwałcie czy ataku pedofila?
www.tvn24.(*)-ataku-pedofila,wiadomosc.html


Sejmowy poczet przeciwników praw kobiet... 68 posłów z PO... do tego 28 z PSL, 13 z PJN... i wszyscy głosujący z PiS.
www.facebo(*)3720060226.716374.358209110225

9 października głosuj świadomie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

08-07-2011 13:51
 Ocena 10 na 10
czes (4083 punktów)

>... wszyscy głosujący z PiS.

Na tę sektę zagłosują te starowinki w moherowych beretach, którym ciąża już nie grozi i ci staruszkowie, którzy już nawet zapomnieli co to seks.
A poważniej, na PiS (Paranoja i Schizofrenia) głosują "dzieci" ojca Rydzyka. I tutaj nie pomogą żadne logiczne argumenty.

Kobiety! Weźcie głosowanie (i mężów, kochanków) w swoje ręce!
Pokażcie przeciwnikom praw kobiet gdzie ich miejsce ... na śmietniku średniowiecza.

Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
08-07-2011 14:27 
 Ocena 9 na 11
Alicja Duda (25557 punktów)
>A poważniej, na PiS (Paranoja i Schizofrenia) głosują "dzieci" ojca Rydzyka.
I myślisz Czesiu, że PO jest pod tym względem lepsze? Jeżeli tak, to bardzo się mylisz. Frakcja Gowina jest gorsza od durnego PiSu. A w PO stanowi chyba więcej niż 50%.
Ostatnie poczynania PO świadczą, że dorównują oszołomom PiS.
Wprowadzenie elektronicznej kartoteki ( powiązanej z PESELEM) dla każdego dziecka, w której będą odnotowywane wszelkie trudności wychowawcze dotyczące młodego człowieka . Prowadzone będą od przedszkola do późnej starości obywatela ( bez obowiązku wykasowania danych gdy stanie się pełnoletni) do dowolnego wykorzystania przez ABW, CBŚ itd.
Wielokrotne próby nałożenia cenzury na internet.
Głosowanie popierające ustawę pozwalającą na mordowanie kobiet.
Blokowanie ustaw zezwalających na "in vitro".
Nadskakiwanie biskupom.
Konserwowanie państwa wyznaniowego. (Prezydent oficjalnie uczestniczy tylko w trzech mszach z okazji święta państwowego)
I można by jeszcze wymieniać wiele zaniechań zmiany prawa które pozostawił PiS.
CBŚ i IPN są wygodne i dlatego chronione przez PO, przydadzą się jak trzeba będzie zastraszyć obywateli.
Praworządność PO można było obserwować przy okazji afery hazardowej ( której podobno nie było i jedynym winnym został jakiś młody asystent).

Zmień politykę, głosuj na kobiety.
08-07-2011 16:57 
 Ocena 4 na 4
czes (4083 punktów)
>>A poważniej, na PiS (Paranoja i Schizofrenia) głosują "dzieci" ojca Rydzyka.
>I myślisz Czesiu, że PO jest pod tym względem lepsze?
O tyle lepsze, że nie WSZYSCY są tam nienormalni. Jednak CZĘŚĆ PO-owców zachowuje się rozsądnie.
Natomiast PiS, to w 100% banda nawiedzonych oszołomów.

>Jeżeli tak, to bardzo się mylisz. Frakcja Gowina jest gorsza od durnego PiSu.
Tak, czytałem co nieco o Gowinie. Taki sam błazen jak ci PiS-owcy.

Gdybym mógł głosować, wybrałbym SLD.

Alu, serdeczne uściski.

Pozdrowienia dla wszystkich miłych i rozsądnych tak ateistów jak i teistów piszących na tym forum.
08-07-2011 17:10 
 Ocena 7 na 7
Alicja Duda (25557 punktów)
>Gdybym mógł głosować, wybrałbym SLD.
Wybierając pomiędzy PiS, PO i SLD to SLD jest rzeczywiście najmniejszym złem ale mam już serdecznie dość głosowania na mniejsze zło.

Zmień politykę, głosuj na kobiety.
08-07-2011 19:20 
 Ocena 4 na 4
Grzegorz (5685 punktów)
>Wybierając pomiędzy PiS, PO i SLD to SLD jest rzeczywiście najmniejszym złem ale mam już serdecznie dość głosowania na mniejsze zło.
Zwłaszcza że to "mniejsze zło" po wybraniu zwykle zapada na megalomanię i uparcie udowadnia że złem owszem jest, ale na pewno nie mniejszym niż kontrkandydaci.
KarolG (2892 punktów)
PO właśnie spowodowało, że zagłosuję na SLD mimo, że nie jestem socjalistą.

Nacisnąłem "lubię to" na Facebook'u

Thank God, I'm an atheist
08-07-2011 21:06 
 Ocena 5 na 5
Anna Salman (16360 punktów)
>... zagłosuję na SLD mimo, że nie jestem socjalistą.
spokojnie, oni też nie ...
lotrek (14275 punktów)
Skorzystałem z opcji "usuń" i usunąłem post Grabowskiej...vel Grabowskiego.
Grabowska powtarza się jak stara katarynka...dla niego (jej) zygota jest normalnym dzieckiem i już. Nie ważne, że tego dziecka nie ma...i nie można jak na razie wypić "pępkówki"...gdyż się jeszcze nie urodziło.
PS. To nie jest wątek o zygotach, embrionach, czy o usuwaniu ciąży. Jest to wątek informacyjny...jak głosowali posłowie i którzy byli "za" a którzy byli "przeciw". I nic więcej...
08-07-2011 19:11 
 Ocena 1 na 1
Madman (7811 punktów)
>Grabowska powtarza się jak stara katarynka...dla niego (jej) zygota jest normalnym dzieckiem i już.
Cóż, Grabowska NAPRAWDĘ kocha dzieci.
Madman (7811 punktów)
Cytat:
Beata Kempa (PiS), pod której zdjęciem widnieje podpis "Zagłosowała za pracami nad ustawą, która odbierze Ci prawo do przerwania ciąży, w którą zaszłaś w wyniku gwałtu" uważa, że jest to forma dyskryminacji jej poglądów politycznych. - Jestem chrześcijanką, katoliczką, nie życzę sobie dyskryminacji ze względu na moje poglądy polityczne. To co napisano, jest bardzo dużym uproszczeniem, a ja będę działać zgodnie z piątym przykazaniem "Nie zabijaj" - mówi w rozmowie z tvn24.pl.
Pani Kempa pieprzy jak poparzona. Albo raczej popa żona. Głosowanie było jawne, każdy może sobie sprawdzić, kto jak głosował. Stwierdzenie "Pan/Pani X głosował/a za/przeciw" jest dyskryminacją tylko w przypadku piętnowania katolików przez media świeckie. Gdy media katolickie publikują listy "przeciwników i obrońców życia", to katolik jest dumny, że mohery znajdą jego nazwisko na liście i nikt nie marudzi o dyskryminacji.
Poza tym, od kiedy postępowanie zgodnie z dekalogiem to pogląd polityczny?
08-07-2011 21:04 
 Ocena 4 na 4
Anna Salman (16360 punktów)
>Poza tym, od kiedy postępowanie zgodnie z dekalogiem to pogląd polityczny?
Raczej od kiedy zakaz aborcji wynika z dekalogu? Jest to kolejna nadinterpretacja, żeby nie powiedzieć manipulacja.
PŚ w ogóle nie podnosi kwestii "życia od poczęcia", "dzieci nienarodzonych" itd. Poronienie nie jest nawet traktowane, jako szkoda uczyniona kobiecie (Księga Przymierza 21:22-25)

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365