Nikt nie zna nawet zdania freuda, galicjusza, kopernika, w szkole uczą nas 1+1. 8lat, nie wzbudzają nas ciekawości światem. Jak donosi mój informator szkoła jest płatna.
Skończmy ten dramat.
Nauka naprawde istnieje i jest piękna, niestety mamy trolli i ciężko odzielić piach od maku.
Jednakże zastanówmy się jak nauka powstaje drukowano i cyfrowo.
Technologia nas wcale nie przerosła. Komputer oszukuje, kłamie, bo nie może znieść że jestem sprytniejszy.
Wracając do wątku nic nie jest proste, nauka jest dla filozofów, dzisiaj się mówi że dla każdego, nie.
To był przykład pustosłowia i sloganizmu. Zero odniesień, nawiązań cytatów.
Nauka ma swoje granice na zbiór liczb ma ich 100. Ponieważ najmniejszy sensowny i umowny procent to jeden.
Dawniej heretycy nie byli okreslani mianem heretykóe ze względu na nauke tylko pyche. |