Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chiny racjonalne

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
31-12-2022 21:38okragly (21676 punktów)Chiny racjonalne
Chiny postępowały z covidem racjonalne. Ich władze w sposób wzorcowy wcielały w życie to, co chciały największe autorytety wirusologi i epidemiologi, same prof. dr hab. inż. dyrektorzy szpitali, klinik, katedr
Zrobiły to perfekcyjnie, zmuszając całe społeczeństwo do ślepego wypełniania naukowych (racjonalnych) zaleceń. Państwo zbudowało imponującą machinę pozwalającą: testować, kontrolować i izolować obywateli, miasta, regiony, gdy tylko pojawiło się choć najmniejsze ognisko epidemii.
Nie opłacił się im olbrzymi wysiłek włożony w 3 lata walki z epidemią, racjonalizm przyniósł o wiele więcej strat niż zysków, o czym najlepiej świadczy jej nagłe porzucenie z nagłym wzrostem zachorowań

my po przechorowaniu i szczepieniach mamy za sobą to, co najgorsze Chińczycy będą musieli ją dopiero przejść.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Chiny postępowały z covidem racjonalne. Ich władze w sposób wzorcowy wcielały w życie to, co
>chciały największe autorytety wirusologi i epidemiologi, same prof. dr hab. inż. dyrektorzy
>szpitali, klinik, katedr
>Zrobiły to perfekcyjnie, zmuszając całe społeczeństwo do ślepego wypełniania naukowych
>(racjonalnych) zaleceń. Państwo zbudowało imponującą machinę pozwalającą: testować, kontrolować i
>izolować obywateli, miasta, regiony, gdy tylko pojawiło się choć najmniejsze ognisko epidemii.
> Nie opłacił się im olbrzymi wysiłek włożony w 3 lata walki z epidemią, racjonalizm przyniósł o
>wiele więcej strat niż zysków, o czym najlepiej świadczy jej nagłe porzucenie z nagłym wzrostem
>zachorowań
>my po przechorowaniu i szczepieniach mamy za sobą to, co najgorsze Chińczycy będą musieli ją dopiero
>przejść.

Nie wiem, jak z Chińczykami, ale z wirusami jest obecnie tak, że podobno jest prawie 2x więcej zachorowań, niż w roku poprzednim. Aż spać w nocy nie mogę, czy jutro rano nie ogłoszą pandemii... No i te przepełnione szpitale, organizacja szpitali na stadionach... No horror jednym słowem...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365