Racjonalista - Strona głównaDo treści
twitter

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
18-01-2023 11:28okragly (21676 punktów)twitter
Minister Czarnek oskarżał Róże Thun o kłamanie na temat Polski i naśmiewał się, jego wpis na Twitterze, "Entschuldigung. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein geboren Woźniakowska"

w innym wpisie "30 lat temu, odszedł wybitny Polak, Józef Czapski. Walczył w wojnie polsko-bolszewickiej, bronił Polski w 1939, był więźniem sowieckim, żołnierzem Andersa. Wielki artysta, współtwórca paryskiej ‚Kultury'. Był zakazany w komunistycznej Polsce"

Róża odpisała, gdyby @CzarnekP posiadał minimum edukacji i wiedział, że matka J.Czapskiego to Josephine Gräfin von Thun und Hohenstein a jego młodsza siostra, Róża hrabina Plater-Zyberk
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Minister Czarnek oskarżał Róże Thun o kłamanie na temat Polski i naśmiewał się, jego wpis na
>Twitterze, "Entschuldigung. Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein geboren Woźniakowska"
>
>w innym wpisie "30 lat temu, odszedł wybitny Polak, Józef Czapski. Walczył w wojnie
>polsko-bolszewickiej, bronił Polski w 1939, był więźniem sowieckim, żołnierzem Andersa. Wielki
>artysta, współtwórca paryskiej ‚Kultury'. Był zakazany w komunistycznej Polsce"
>Róża odpisała, gdyby @CzarnekP posiadał minimum edukacji i wiedział, że matka J.Czapskiego to
>Josephine Gräfin von Thun und Hohenstein a jego młodsza siostra, Róża hrabina Plater-Zyberk
>
No i co to obchodzi przeciętnego czytelnika? Że politycy, jak w przedszkolu, wypominają sobie nazwiska? To raczej ich problem, że nie wyrośli z wieku przedszkolnego... albo problem pani wychowawczyni, że podopieczni się przedrzeźniają... Może wezwać rodziców do przedszkola?
18-01-2023 14:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>No i co to obchodzi przeciętnego czytelnika?
mnie rozśmieszyło, dlatego podzieliłem się "śmiechem", tak było w raju, dzieliliśmy się wszystkim, dziś naszym bogiem INDYWIDUALIZM, każdy jak koń ma miec klapki na oczach i podążać do celu (patoelit), po to nam wymyśli liberalizm i klapki, byśmy byli niewolnymi końmi (cr kobyłą)

wiesz czemu rolnicy zakładają klapki na oczy koniom, swoim niewolnikom?
nam też patoelity założyły klapki na oczy, widzimy tylko św INDYWIDUALIZM, św WOLNOŚĆ I św WŁASNOŚĆ, na tym polega niewolnictwo, służenie tym bożkom, a jego kapłanami są patoelity.
w raju nie było ani INDYWIDUALIZMU, ani WOLNOŚCI ani WŁASNOŚCI
18-01-2023 19:22 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>w raju nie było ani INDYWIDUALIZMU, ani WOLNOŚCI ani WŁASNOŚCI

Były za ty choroba, cierpienie i śmierć.
18-01-2023 20:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w raju nie było ani INDYWIDUALIZMU, ani WOLNOŚCI ani WŁASNOŚCI
>Były za ty choroba,
mamy choroby cywilizacyjne i zakaźne (np covid), w raju nie wystepowały

>Było cierpienie
cierpienia nie było, ono z INDYWIDUALIZMU, EGO, w raju nie wystepowało

>i śmierć.
śmierci też nie było, dopóki żyło stado
w raju nie było JA, zawsze MY
19-01-2023 16:29 
 Ocena 1 na 1
maurice_ (747 punktów)

>w raju nie było JA, zawsze MY

Eskapizm!
maurice_ (747 punktów)
Naśmiewa się, bo zazdrości.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365