 |
A może przystojny organista ? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-07-2011 10:31 | Medieval (3004 punktów) | A może przystojny organista ?
9 na 9 | W Wałbrzychu spory wybór kandydatów na prezydenta miasta. Objawił się nowy, rzutki i przystojny doktorant organista. "Głosuj na swoich!" wyborcza.p(*)_Zyd__ewangelik_i_ateista.htmlJak nie oszuści to dupek... Sami swoi? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
6 na 6 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > W Wałbrzychu spory wybór kandydatów na prezydenta miasta. Objawił się nowy, rzutki i przystojny> doktorant organista.> Jak nie oszuści to dupek... Sami swoi?Może chociaż organista z niego dobry, bo doktorat (nawet kompletny) o poziomie posiadacza nie świadczy, a co do tej przystojności...  No cóż... Skoro w PiS-ie nawet Ziobro uchodzi za przystojnego...
|
|
 | -1 na 1 | Ocykan (3528 punktów) | >No cóż... Skoro w PiS-ie nawet Ziobro uchodzi za przystojnego...
No wiesz, de gustibus non est disputandum. Każdy lubi co innego, no i bardzo dobrze, bo inaczej każdy chciałby moją żonę.
A swoją drogą, ciekaw jestem, jak cudnej urody Ty jesteś.
|
|
|  | 3 na 3 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > A swoją drogą, ciekaw jestem, jak cudnej urody Ty jesteś.Ach... piękna jestem...  A co do tego organisty, to może rzeczywiście nie jestem obiektywna. Jeśli chodzi o kanony urody męskiej, to ja mam bardzo wyrafinowany (niektórzy mówią, że zboczony) gust. Moi faworyci raczej na okładkach kolorowych pism nie widnieją
|
|
| |  | | Ocykan (3528 punktów) | Zatem miałbym u Ciebie duże szanse. Gdybym tylko był młodszy, dziewczyno, gdybym był młodszy...
|
|
| |  | 1 na 1 | Sylwek (15472 punktów) | > Moi faworyci raczej na okładkach kolorowych pism nie widnieją  Śmiem twierdzić, że kandydat z PISu też tam nie trafi...
|
|
| | |  | 1 na 1 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > > Moi faworyci raczej na okładkach kolorowych pism nie widnieją  > Śmiem twierdzić, że kandydat z PISu też tam nie trafi...Chyba, że tym pismem będzie "Fakt".
|
|
| |  | | Medieval (3004 punktów) |
> Ach... piękna jestem...  Ja też jestem fajny, prawie 2 m
|
|
| |  | | fiedorek.t (5805 punktów) | > >A swoją drogą, ciekaw jestem, jak cudnej urody Ty jesteś.> Ach... piękna jestem...  > A co do tego organisty, to może rzeczywiście nie jestem obiektywna. Jeśli chodzi o kanony urody męskiej, to ja mam bardzo wyrafinowany (niektórzy mówią, że zboczony) gust. Moi faworyci raczej na okładkach kolorowych pism nie widnieją  Jeśli twoją wytyczną kanonu urody męskiej jest mózg(nie ten przysłowiowy) to powinniśmy się spotkać
|
|
| | |  | | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > >>A swoją drogą, ciekaw jestem, jak cudnej urody Ty jesteś.> >Ach... piękna jestem...  > >A co do tego organisty, to może rzeczywiście nie jestem obiektywna. Jeśli chodzi o kanony urody męskiej, to ja mam bardzo wyrafinowany (niektórzy mówią, że zboczony) gust. Moi faworyci raczej na okładkach kolorowych pism nie widnieją  > Jeśli twoją wytyczną kanonu urody męskiej jest mózg(nie ten przysłowiowy) to powinniśmy się spotkać  > Nie oszukujmy się... Przymiotu umysłu to w tych sprawach rzecz drugorzędna. Owszem, po pewnym czasie zaczynają mieć znaczenie... nawet bardzo duże, ale w pierwszej chwili myślę narządem Jacobsona (zwanym też organem lemieszowym).
|
|
 | 1 na 1 | Medieval (3004 punktów) | > Może chociaż organista z niego dobry, bo doktorat (nawet kompletny) o poziomiePrezydent organista to skarb...dla księdza proboszcza. Taki doktorant to prawie docent
|
|
|  | | fiedorek.t (5805 punktów) | > >Może chociaż organista z niego dobry, bo doktorat (nawet kompletny) o poziomie> Prezydent organista to skarb...dla księdza proboszcza. Taki doktorant to prawie docent I do tego habilitowany
|
|
3 na 3 | Selanos (12869 punktów) | Dość typowe PiSowskie zagranie. On stawia na swoich, na Wałbrzyszan, tylko nie zapominajmy, że Wałbrzyszanin to Polak z dziada pradziada katolik. Tak samo mówi PiS w skali ogólnopolskiej. Partia "wszystkich Polaków", tylko że wszyscy Polacy popierają PiS, codziennie chodzą do kościoła i słuchają Rydza toruńskiego.
|
|
3 na 3 | hubin (2274 punktów) | Pierwszy szczery, przynajmniej wiadomo z miejsca, że ksenofob, rasista i młotek. W USA by napisali coś w stylu "nie jesteśmy pewni czy wyborcy są gotowi zaakceptować czarnego prezydenta", i już się zastanawiać musisz czy rasiści czy nie. Kto wie jeżeli w swej niechęci do wyznań pójdzie o jeden krok dalej może będziemy mieli kolejnego racjonalistę.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|