>Czy prawdą jest to że człowiek może tworzyć nowe rzeczy tylko na podstawie tego co dał mu świat. >Wszystko co stworzył człowiek opiera się na empirii?
Tak. Mózg dysponuje i operuje na informacjach które pozyskuje zmysłowo. Wszystko co tworzymy ma charakter odtwórczy. Z grubsza.
|