Racjonalista - Strona głównaDo treści
Potwierdzenie ciemnej energii

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-05-2020 09:31Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
Potwierdzenie ciemnej energii
Ocena -1 na 3
pl.wikipedia.org/wiki/Ciemna_energia

Doświadczalnie potwierdziłem ciemną energię

youtu.be/vW6Ftj0cuDE

której źródłem jest ciemna materia

pl.wikipedia.org/wiki/Ciemna_materia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>pl.wikipedia.org/wiki/Ciemna_energia
>Doświadczalnie potwierdziłem ciemną energię
>której źródłem jest ciemna materia

A ulęgło się to wszystko w ciemnym umyśle

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
30-05-2020 10:32 
 0 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>pl.wikipedia.org/wiki/Ciemna_energia
>>Doświadczalnie potwierdziłem ciemną energię
>>której źródłem jest ciemna materia
>A ulęgło się to wszystko w ciemnym umyśle

Ja widać na załączonym filmie poruszylem elektronami w izolowanym żarniku, bez jakiegokolwiek promieniowania.

Cud?
30-05-2020 11:10 
 Ocena-1 na 3
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>>pl.wikipedia.org/wiki/Ciemna_energia
>>>Doświadczalnie potwierdziłem ciemną energię
>>>której źródłem jest ciemna materia
>>A ulęgło się to wszystko w ciemnym umyśle
>Ja widać na załączonym filmie poruszylem elektronami w izolowanym żarniku, bez jakiegokolwiek promieniowania.
>Cud?

To nie jest właściwa interpretacja.

Właściwie to zwolniłem ruch elektronów w żarniku, przez co te przestały budować napięcie i wypełniać przestrzeń.

Tym samym zwolniła się przestrzeń w żarniku, która zassała nowe elektrony z miernika napięcia, przez co ten wykazał ujemne napięcie.

Zatem właściwa interpretacja to zatrzymałem elektrony w żarniku a nie poruszylem je.

Tam gdzie zamiera ruch, tam też pustoszeje przestrzeń, która zaczyna ssać materię z pozostałej przestrzeni.
uxbridge (5980 punktów)
Do Jaskinii Trolli! Bazgroły to nobilitacja.
30-05-2020 10:27 
 Ocena-1 na 3
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Do Jaskinii Trolli! Bazgroły to nobilitacja.
>

A może zechciałbyś wyjaśnić źródło ujemnego napięcia?
30-05-2020 16:47 
 Ocena-2 na 4
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>Do Jaskinii Trolli! Bazgroły to nobilitacja.
>

Przeniesienie do Bazgrołów zauważam.

Wyjaśnienie źródła napięcia, które przestawiam na filmie nie.

Nie sądzę też, żeby jakiekolwiek wyjaśnienie tego napięcia pojawiło się.

Dziadostwo rządzi światem!
31-05-2020 14:16 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>Nie sądzę też, żeby jakiekolwiek wyjaśnienie tego napięcia pojawiło się.
Termopara arogancki niedouku.
31-05-2020 22:15 
 0 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>Nie sądzę też, żeby jakiekolwiek wyjaśnienie tego napięcia pojawiło się.
>Termopara arogancki niedouku.
>

Nie prosiłem o opis urządzenia lecz zapytałem o źródło ujemnego napięcia.

Sam za źródło napięcia uznałem ciemną materię w otoczeniu żarnika, która wzbudza promieniowanie żarnika.

Przeczysz?

Co jest źródłem ujemnego napięcia?

Obaj wiemy, że źródłem dodatniego napięcia jest materia jasna, która promieniuje do żarnika, dla której schlodzony żarnik jest ciemna materią.

Odpowiedz!
Nie Śpie Co Noc (338 punktów)
(zablokowany)

   Ale to jest proste! Ciemna energia jest poza spektrum widzialnym, a ciemna materia nie emituje energii. To są takie sztuczki nazewnicze fizyków. Wymyślają dziwne nazwy na zwyczajne rzeczy i na tym się promują. Na przykład - niewidzialny człowiek to człowiek, którego nie widać, bo na niego nie patrzysz albo stoi za drzwiami, jak buty, których nie możesz znaleźć, bo zapomniałeś o drzwiach. Czapka niewidka to czapka, którą gdzieś położyłeś i nie możesz jej znaleźć, gdy spieszy ci się do wyjścia. Jest jeszcze znikający parasol. Znika, bo go ciągle gdzieś zostawiasz po odstawieniu w takie miejsce, żeby go nie zapomnieć.

Było to dawno i nikt o tym nie wie nic. - Tycie Varaldo
30-05-2020 14:19 
 Ocena-2 na 4
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>    Ale to jest proste! Ciemna energia jest poza spektrum widzialnym, a ciemna materia nie emituje energii.

Zgadza się.

Ciemna energia to ruch spowodowany przez obiekty, których nie widać.

Gdyby w moim eksperymencie ktoś patrzył na otoczenie z poziomu żarnika, będąc w tym samym stanie energetycznym co żarnik, w otoczeniu widziałby jedynie ciemność, która jednak generowałby ruch elementów żarnika.

To jakby w ciemnej jak noc jaskini wejść do strumienia i poczuć prąd, choć kompletnie nic nie widać.

Takie proste sprawy jak widać przekraczają ludzkie pojęcie.

I znowu laduje w bazgrołach.

Ludzie będą się karmić jakimiś niepojętymi wizjami, zamiast zrozumieć, że ssąca rura odkurzacza to już zalążek czarnej dziury.

Ach, co poradzisz?
Z ignorancja nie wygrasz.

-------
Sprowdzilem z Chin radiometr.
Włączyłem do ciemnego jak noc zamrażalnika.
Ten zaczął kręcić się.
Pytam, nic na niego nie promieniuje, skąd energia wprawiająca go w ruch?
Tłumaczę, napędza go ciemna energia, której, źródłem jest promieniowanie radiometru do ciemnych i zimnych ciał w otoczeniu, których z poziomu radiometru nijak nie zobaczysz.

To mi odpisali, że radiometr kręci się, bo go mrożę i że jestem matołem.

-------
Otoczenie ludzi w jakim żyję to dla mnie katastrofa.
Całkowite nieporozumienie.
Gdybym rozmawiał ze ścianą, to znalazbym z nią więcej wspólnych poglądów.
31-05-2020 14:17 
 Ocena 3 na 3
uxbridge (5980 punktów)
>To mi odpisali, że radiometr kręci się, bo go mrożę i że jestem matołem.
Bo to święta prawda.
01-06-2020 01:14 
 Ocena-1 na 3
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>>To mi odpisali, że radiometr kręci się, bo go mrożę i że jestem matołem.
>Bo to święta prawda.

To jest wasza prawda i na pewno nie święta.
30-05-2020 14:30 
 0 na 2
Hamerlik-Konopka (2812 punktów)
(zablokowany)
>    Ale to jest proste! Ciemna energia jest poza spektrum widzialnym, a ciemna materia nie emituje energii. To są takie sztuczki nazewnicze fizyków. Wymyślają dziwne nazwy na zwyczajne rzeczy i na tym się promują. Na przykład - niewidzialny człowiek to człowiek, którego nie widać, bo na niego nie patrzysz albo stoi za drzwiami, jak buty, których nie możesz znaleźć, bo zapomniałeś o drzwiach. Czapka niewidka to czapka, którą gdzieś położyłeś i nie możesz jej znaleźć, gdy spieszy ci się do wyjścia. Jest jeszcze znikający parasol. Znika, bo go ciągle gdzieś zostawiasz po odstawieniu w takie miejsce, żeby go nie zapomnieć.
>
Było to dawno i nikt o tym nie wie nic. - Tycie Varaldo

>

To jeszcze dorzucę.

Ciemna energia pochodzi z istnienia materii, której nie widać.

To jest tak banalne jak potkniecie się na progu w ciemnym korytarzu, którego NIE WIDAĆ!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365