Biadolenie, bo moim zdaniem w czasach, kiedy geje i feministki opuszczają SDL dla Palikota, trwa nagonka w gw i tokfm, publikuje się sondaże, gdzie SLD z 15% schodzi do 6% - ostatnią potrzebną rzeczą dla tej partii jest kandydat, który firmuje się "brachu" logo N ze strzałką i nawet "Ma czas na umycie swojego ulubionego, białego samochodu". Przesadzam?
Nie jestem lewakiem, nie jestem liberałem. Lubię żyć i szukam rozwiązań. MT
|