Mam coś nowego dla wielbicieli teorii spiskowych. Franz Zaleski nagrał nowy odcinek, przy którym blednie nie tylko Grzegorz Braun, ale wszystko inne, nawet to: www.youtube.com/watch?v=QLzwlLOT3FwFranz udowadnia m.in. że Układ Słoneczny został zbudowany sztucznie przez Kogoś (właściwie to nie wiadomo) jako wielki statek kosmiczny, który zmierza w stronę środka Drogi Mlecznej. A ludzie, i całe życie na Ziemi chyba też, pojawili się jako szkodnicy ok. 120 tys. lat temu wskutek awaryjnego lądowania jakiegoś stateczku kosmicznego. A ludzie jak to ludzie, brudzą. Więc Gospodarz obiektu latającego co jakiś czas czyści Ziemię z pasożytów: a to potop, dżuma średniowieczna, [a to kolano-wirus] itd. Franz oczywiście podtrzymuje swoje wcześniejsze tezy, że wszystko co najlepsze w ludzkiej historii wydarzyło się na Uralu albo na Syberii. A poza tym Czyngis chan był białym człowiekiem, o czym mało kto wie [może był Rosjaninem?]. Całość tutaj: www.youtube.com/watch?v=a8YxoSDIUAMps. Zawsze jakoś podejrzewałem, że cały ten świat jest jakiś sztuczny. - Może naprawdę żyjemy w wielkim ZOO, a "kosmici wszystko obserwują" jak twierdzi noblista Lech W. |