>>Zamiast tam gdzie się gromadzą naukowcy powodowani niezbadaną siłą >To podobnie jak z gęsiami... też gdzieś lecą, nie wiedzieć gdzie i po co... W dodatku gęgają.
Widomo gdzie i po co. Na przykład snieżyce lecą na wiosnę znad jeziora Tule w Kalifornii na wyspę Wrangla w rosyjskiej Arktyce, po czym wczesną jesienią, robią kurs na odwyrtkę. Co do gęgania gęsi - jakiekolwiek ono jest jest znacznie lepsze niż bezsensowne gęganie.... ludzkich gęgaczy
|