Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czemu żyją dłużej?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
04-03-2021 20:57okragly (21676 punktów)Czemu żyją dłużej?
Czemu kobiety żyją dłużej?
jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie gotują mężczyźni proporcje się odwracają, takie moje badanie, do bazgrołów
hodowcy bydła, koni wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom, kobyłom (więcej owsa)

w raju był "szwedzki stół" dlatego żyli długo i szczęśliwie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>Czemu kobiety żyją dłużej?
> jesteśmy tym co jemy, kobiety gotuja pod swoje potrzeby, dlatego mężczyźni wymieraja, a tam gdzie
>gotują mężczyźni proporcje się odwracają, takie moje badanie, do bazgrołów
>hodowcy bydła, koni wiedzą że bykom, ogierom podaje sie inna karmę niż krowom, kobyłom (więcej owsa)
>w raju był "szwedzki stół" dlatego żyli długo i szczęśliwie.

pl.wikiquote.org/wiki/Benjamin_Disraeli

"Wszystkie kobiety powinny mieć mężów, ale żaden mężczyzna nie powinien mieć żony."

Mężczyźni w większosci nie mają w sobie kultury dbania o zdrowie i wygląd. Żyją jak duże dzieci, żona zastępuje im mamę. Zdecydowanie więcej młodych kobiet przebywa w szpitalach psychiatrycznych. Kobieta jest bardzo wrażliwa na burze hormonalne a jej metabolizm i psychika
zmienia się jak sinusoida. Wykres życia mężczyzny wygląda jak garb, najpierw pod górkę a potem z górki.
05-03-2021 12:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>"Wszystkie kobiety powinny mieć mężów, ale żaden mężczyzna nie powinien mieć żony."
w plemieniu Amazoni, kobiety mieszkały wspólnie, mężczyzna spotykał sie z "żoną" na umówionych randkach w dżungli

>Mężczyźni nie mają kultury dbania o zdrowie i wygląd.
u zwierząt to samce są bardziej "zadbane"

>Żyją jak duże dzieci, żona zastępuje im mamę.
ciekawe czy tak też jest/ było w spoleczeństwach "pierwotnych" łowiecko-zbieraczy

>Zdecydowanie więcej młodych kobiet przebywa w szpitalach psychiatrycznych. Kobieta jest bardzo wrażliwa na burze hormonalne a jej metabolizm i psychika zmienia się jak sinusoida.
ciekawe czy tak też jest/ było w spoleczeństwach "pierwotnych"
Duch Prawdy (14788 punktów)
>Czemu kobiety żyją dłużej?
Samice ssaków zazwyczaj żyją dłużej - natura.


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
05-03-2021 07:37 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Samice ssaków zazwyczaj żyją dłużej - natura.
"zazwyczaj" daje nadzieje, że u ludzi może być inaczej, poza tym w "naturze" był szwedzki stół. Stawiam tezę (badawczą?) że tam gdzie o pozywieniu w rodzinie decyduje mężczyzna, żyje dłużej, tam gdzie kobieta -ona żyje dłużej

znajdujemy 100 rodzin gdzie o pożywieniu decyduja kobiety i 100 gdzie gotują, kupują mężczyźni, w tych drugich mężczyźni żyja dłużej niz kobiety które karmia
05-03-2021 15:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>Samice ssaków zazwyczaj żyją dłużej - natura.
natura!
muszą będąc w ciąży karmic "raka" ogromnego 4 kg i go bezpiecznie wydalić, następnie w raju 7 lat karmic mlekiem z swojej krwi. Organizm kobiet jest przewymiarowany, dlatego zyją dłużej, proste?
05-03-2021 19:12 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>>Samice ssaków zazwyczaj żyją dłużej - natura.
>natura!
>muszą będąc w ciąży karmic "raka" ogromnego 4 kg i go bezpiecznie wydalić, następnie w raju 7 lat karmic mlekiem z swojej krwi. Organizm kobiet jest przewymiarowany, dlatego zyją dłużej, proste?
jak drut


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
06-03-2021 08:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>>>Samice ssaków zazwyczaj żyją dłużej - natura.
>>natura!
>>muszą będąc w ciąży karmic "raka" ogromnego 4 kg i go bezpiecznie wydalić, następnie w raju 7 lat karmic mlekiem z swojej krwi. Organizm kobiet jest przewymiarowany, dlatego zyją dłużej, proste?
>jak drut
a ja pomyslałem (tylko przez 1 dzień) ze to od jedzenia (ale mimo to warto sprawdzic), drugiego dnia przyszło mi do głowy że kobiety są "przewymiarowane" dlatego zyja dłużej, jak most który jest zaprojektowany na 30 ton będzie "życ" dłużej niz ten na 3.5 tony, znaczy myśle racjonalnie, znaczy raj jest racjonalny (i prosty jak sznurek w kieszeni)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czemu kobiety żyją dłużej?
Ale w przeliczeni na biomasę może być nas mniej.

cr
05-03-2021 11:08 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>Ale w przeliczeni na biomasę może być nas mniej.
demotywatory.pl/3761949/Pozdrowienia-dla-panow

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
05-03-2021 13:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>Ale w przeliczeni na biomasę może być nas mniej.
liczymy sumę kobiet i dzieci
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>>Ale w przeliczeni na biomasę może być nas mniej.
> liczymy sumę kobiet i dzieci
Dlaczego tak?


cr
05-03-2021 15:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>>>Ale w przeliczeni na biomasę może być nas mniej.
>> liczymy sumę kobiet i dzieci
>Dlaczego tak?
dziecko zaczyna sie 9 m-cy wcześniej, a i po urodzeniu czuje jedność z matka (nie wie że jest oddzielnym bytem), ryczy w nieboglosy jak matka go opóści na 5 minut (np WC), dziecko jest z niej, nawet mleko jest z jej krwi (przynajmniej dopóki karmi piersia (w raju 5 lat) to liczenie sumy może być racjonalne
05-03-2021 16:52 
 Ocena 1 na 1
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)

>dziecko zaczyna sie 9 m-cy wcześniej, a i po urodzeniu czuje jedność z matka (nie wie że jest oddzielnym bytem), ryczy w nieboglosy jak matka go opóści na 5 minut (np WC),

Ryczą tylko dzieci ludzi rasy białej.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>Czemu kobiety żyją dłużej?
>>>>Ale w przeliczeni na biomasę może być nas mniej.
>>> liczymy sumę kobiet i dzieci
>>Dlaczego tak?
>dziecko zaczyna sie 9 m-cy wcześniej, a i po urodzeniu czuje jedność z matka (nie wie że jest oddzielnym bytem)
Ale to my robimy statystykę, a my wiemy, że ca połowa to chłopczyki.

cr

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365