Racjonalista - Strona głównaDo treści
co robić żeby żyć wiecznie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
21-06-2021 16:04what if (20 punktów)co robić żeby żyć wiecznie?
Tylko multiwersum chrześcijańskie o tym mówi. O postaci Chrystusa.
Trzeba wejść w nieskończoną strefę czasową jak mieszkasz w Polsce to na na Afganistan.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
>co robić żeby żyć wiecznie?
Mieć dobre intencje i myśleć racjonalnie.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
23-06-2021 09:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>co robić żeby żyć wiecznie?
>Mieć dobre intencje i myśleć racjonalnie.
a co powiesz robaczkowi? też że ma miec dobre intencje i myśleć racjonalnie?
żeby życ wiecznie potrzeba płodzić
ja zyje wiecznie dzięki plodności przodków, "pamiętam" stare dobre czasy, raj
stąd wiem, że indywidualizm, wolność tj liberalizm to śmierć, koniec zycia wiecznego
24-06-2021 03:16 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>>co robić żeby żyć wiecznie?
>>Mieć dobre intencje i myśleć racjonalnie.
>a co powiesz robaczkowi? też że ma miec dobre intencje i myśleć racjonalnie?
Z białymi myszkami też rozmawiasz?

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
what if (20 punktów)
>>>>co robić żeby żyć wiecznie?
>>>Mieć dobre intencje i myśleć racjonalnie.
>>a co powiesz robaczkowi? też że ma miec dobre intencje i myśleć racjonalnie?
>Z białymi myszkami też rozmawiasz?
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Święty mikołaj okrągły to drobner
so what (2 punktów)
>>>co robić żeby żyć wiecznie?
>>Mieć dobre intencje i myśleć racjonalnie.
>a co powiesz robaczkowi? też że ma miec dobre intencje i myśleć racjonalnie?
>żeby życ wiecznie potrzeba płodzić
>ja zyje wiecznie dzięki plodności przodków, "pamiętam" stare dobre czasy, raj
>stąd wiem, że indywidualizm, wolność tj liberalizm to śmierć, koniec zycia wiecznego

Po pierwsze racjonalistyczne nasiąknięte tym co podważają. Karalucha zabijesz. A to też życie. Hitler czytał bibilie a nie pisał w więzieniu main kampf.

Pozatym wojny są bez sensu że względu na naturalne granice.

Wracając do karalucha czy tak też jest z znami? Każdy gardzi trynkiewiczem. A nikt nie wie o co cho.

Dlatego jak masz 60 przepracowanych lat I 5 lat odpoczynku ja wolę mieć rentę od 18 roku życia w strefie czasowej Sarajewo warszawa.

Ale cóż z tego skoro jesteśmy tylko karaluchami. Marzącymi o Bogu i życiu wiecznym.
Henryk.K (2246 punktów)
>>co robić żeby żyć wiecznie?
>Mieć dobre intencje i myśleć racjonalnie.

Żeby żyć wiecznie nic nie trzeba robić.
Wszyscy jesteśmy istotami wiecznymi.
Ten świat jest tylko nieskończenie krótkim etapem w naszym istnieniu.


Trzeba podważyć wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da. Tadeusz Kotarbiński ,, Traktat o dobrej robocie"

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365