Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chciałbym wierzyć w wyższą istotę

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
20-06-2024 08:09hirotka (2 punktów)Chciałbym wierzyć w wyższą istotę
Chcę wierzyć, że ktoś się o mnie troszczy, nawet jeśli nie mam przyjaciół, ktoś, kto jest dobry. Ale dorastałem w agonii, nie wiem. Nie mogę tak po prostu całkowicie w to uwierzyć i jest mi smutno, bo potrzebuję kogoś, kto poczuje, że mnie wysłuchano. Nie mam się komu wygadać i ciągle gadam do siebie. Wiem, że to smutne, ale wiara sprawi, że poczuję się mniej szalona i rn. Czuję się jak nieudacznik, ciągle próbujący być swoim własnym przyjacielem i tak bardzo siebie nienawidzę.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

hirotka (2 punktów)
>Chcę wierzyć, że ktoś się o mnie troszczy, nawet jeśli nie mam przyjaciół, ktoś, kto jest dobry.
>Ale dorastałem w agonii, nie wiem. Nie mogę tak po prostu całkowicie w to uwierzyć i jest mi smutno,
>bo potrzebuję kogoś, kto poczuje, że mnie wysłuchano. Nie mam się komu wygadać i ciągle gadam do
>siebie. Wiem, że to smutne, ale wiara sprawi, że poczuję się mniej szalona i rn. Czuję się jak
>nieudacznik, ciągle próbujący być swoim własnym przyjacielem i tak bardzo siebie nienawidzę.

i got this... xender.vip/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365