Witam, W przyszłym roku zabieram się za pracę magisterską, której temat brzmi: „Zastosowanie nowych technik w wytwarzaniu wybranych elementów pojazdów szynowych". Na chwilę obecną muszę zrobić konspekt/plan i poszukuję jakiś przydatnych materiałów.
Może ktoś z was mógłby mi w jakiś sposób pomóc?
Z góry dziękuję i pozdrawiam Damian Habdas |