>Kiedy wreszcie będziemy zachowywać się jak prawdziwy Europejczycy?
Mam nadzieję, że nigdy. Bo to najkrótsza droga do upadku. Nie bez przyczyny dawna Europa już się nie odrodzi. Zostaniemy trzecim światem, jak będziemy się tak "rozwijać", jak ostatnio...
>Czy naprawdę musi tak być, że gdy słyszysz w mediach "minister finansów popełnił samobójstwo", to >wiesz, że to na pewno nie w Polsce?
I całe szczęście. Niezrównoważone osoby u szczytu władzy to prosta droga do upadku całego państwa. Nie mówię, że tak teraz nie jest... ale na życie najczęściej targają się niezrównoważeni nastolatkowie, a takich przy władzy to bym nie chciał widzieć. Przynajmniej przy władzy, od której jestem bezpośrednio zależny.
|