A ja właśnie jestem w trakcie pisanie e-maila do posła z mojego okręgu. Ostatnio oddałem na niego głos i wówczas na spotkaniach z wyborcami opowiadał się m.in. z usunięciem religii ze szkół. Tymczasem w ankiecie widzę wypowiedzi w sprawach gospodarczych, których oczekiwałem, to samo zdanie w spawie aborcji co w poprzedniej kampanii, ale za to całkowitą zgodę na religię w szkole (zmiana zdania).
Naprawdę mam problem z tą partią, robią wszystko, żeby mnie zniechęcić do głosowania na nich.
|