 |
Sodoma. Czyli hipokryzja i władza w polityce Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-12-2020 08:34 | Arminius (25555 punktów) | Sodoma. Czyli hipokryzja i władza w polityce
1 na 1 | O skandalu z udziałem Jozefa Szajera (gejowski gangbang w Brukseli) robi się coraz głośniej. Pojawiają się w nim także wcale interesujące akcenty polskie. O detalach owej afery można sobie poczytać w sieci. Jednakże inny jest aspekt jest zdecydowanie bardziej frapujący - a o nim znacznie mniej. Mianowicie, tego typu postawa, czyli na wierzchu zaprzysięgły homofob robiący karierę w partii prawicowej, głosząc homofobiczne hasła, a w pieleszach domowych zawołany gej uprawiający wyrafinowany/perwersyjny seks homoseksualny - to wcale częsty schemat, występujący u osób tejże orientacji. Szczególnie jaskrawo fenomen ów zaznaczył się w kościele - czemu bardzo dużo miejsca poświęca w swej książce pt. "Sodoma. Hipokryzja i Władza w Watykanie" F. Martel - ale jak widać także elity polityczne są nim mocno zainfekowane. Pytanie brzmi, co jest przyczyną owej hipokryzji, owych zdublowanych standardów i życia w rozpięci miedzy dwoma biegunami? W dzień dr. Jekyll w nocy Mr. Hyde. To postawa typu odi et amo - która najpewniej odbija się negatywnie na psychice? Czy postawa tego typu bierze się z chęci zrobienia kariery i pieniędzy za wszelką cenę ( także za cenę "gwałtu" na swej osobowości)? Czy jej korzenie tkwią w negatywnym stosunku społeczeństwa do homoseksualizmu? A może jest jakiś specyficzny rys osobowości gejowskiej - który sprzyja występowaniu takiego skrajnego dualizmu?
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | romaro (25211 punktów) | Niech nam Unia nie narzuca swoich obyczajów - zabrzmiał głos chrześcijańskich konserwatystów z Węgier i Polski. Proszę pamiętać, że eurodeputowany węgierskiego Fideszu Jozsef Szajer ciałem był przy 25 chłopa, ale sercem był przy żonie, duchem w kościele!
|
|
 | 1 na 1 | zeniu73 (6483 punktów) | >Niech nam Unia nie narzuca swoich obyczajów - zabrzmiał głos chrześcijańskich konserwatystów z Węgier i Polski. Proszę pamiętać, że eurodeputowany węgierskiego Fideszu Jozsef Szajer ciałem był przy 25 chłopa, ale sercem był przy żonie, duchem w kościele!
Hipokrytymi (mniejszymi lub większymi) jesteśmy wszyscy. Ale im większe hasła (bóg, honor, ojczyzna) tym śmieszniejsza jest wtedy wychodząca na jaw hipokryzja.
Na przemówieniu do fanboyów partii z pianą na ustach opowiada się o wstrętności, nienaturalności, obrzydliwości i bogonieprzyjemności homoseksualizmu a prywatnie rżnie się w homogangbangu 😂😂😂😂
I tak samo jest w kwestii aborcji. Do fanboyów tkliwym głosikiem lub nie znoszącym sprzeciwu, pouczającym głosem grzmi się o słodziutkich nienarodzonych wodogłowiach, bezmózgach i ich prawie do narodzin a samemu jeśli zajdzie potrzeba leci się na aborcję. Fanboye zresztą nie lepsze. Jeśli zajdzie potrzeba to najbardziej bogobojny fanboy leci abortować.
No ale widocznie takie oszukiwanie samego siebie pasuje większości społeczeństwu.
Niech będzie pochwalona prawica.
|
|
2 na 2 | hanging_bishop (1112 punktów) | A na zachodzie Europy udają gejów by zrobić karierę  Na Węgrzech chyba ciężko byłoby zrobić karierę w polityce jako gej, pewnie nawet ciężej niż w Polsce.
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Pytanie brzmi, co jest przyczyną owej hipokryzji Wallenrodyzm?
cr
|
|
 | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | wektory zachowań wallenrodowych | >>Pytanie brzmi, co jest przyczyną owej hipokryzji >Wallenrodyzm?
Istotą wallenrodyzmu jest użycie zdrady i podstępu do wcielenia w życie szlachetnej idei. Jak prezentują się w przypadku debatowanym "wektory" owych wallenrodycznych postaw i zachowań??? Słowem kogo Szajer zdradza, żeby coś wzniosłego osiagnąć?
|
|
|  | 2 na 2 | zeniu73 (6483 punktów) | Odp: wektory zachowań wallenrodowych |
>Słowem kogo Szajer zdradza, żeby coś wzniosłego osiagnąć?
Zdradza prawicowe dogmaty żeby osiągnąć wzniosłe orgazmy.
Czyli nihil novi sub sole - głoszone dogmaty nijak się mają do prawdziwego życia.
|
|
1 na 1 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | Odp: Sodoma. Czyli hipokryzja i władza w polityce | >>A może jest jakiś specyficzny rys osobowości gejowskiej - który sprzyja występowaniu takiego skrajnego dualizmu?<<
Gej nie zakłada rodziny, normalnej rodziny, z dziećmi, o którą to rodzinę trzeba dbać. Gdzieś musi się wyżywać. Stąd robienie kariery, zwłaszcza przy, i dzięki, podobnym do siebie. Efektem tego jest m.in. te 80% homoseksualistów w Watykanie.
|
|
 | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | specyfika przypadku | >>>A może jest jakiś specyficzny rys osobowości gejowskiej - który sprzyja występowaniu takiego skrajnego dualizmu?<< >Gej nie zakłada rodziny, normalnej rodziny, z dziećmi, o którą to rodzinę trzeba dbać.
Przypadek debatowany jest specyficzny - bo on ma rodzinę i dzieci.
|
|
 | | Wojciech Przytulski (676 punktów) | Odp: Sodoma. Czyli hipokryzja i władza w polityce | >>>A może jest jakiś specyficzny rys osobowości gejowskiej - który sprzyja występowaniu takiego skrajnego dualizmu?<< >Gej nie zakłada rodziny, normalnej rodziny, z dziećmi, o którą to rodzinę trzeba dbać. Gdzieś musi się wyżywać. Stąd robienie kariery, zwłaszcza przy, i dzięki, podobnym do siebie. Efektem tego jest m.in. te 80% homoseksualistów w Watykanie. Tzw "Lawendowa mafia" KRK to efekt trwającego co najmniej od kilku dekad celowego i planowego nasączania tej instytucji (neo)komunistycznymi "swojakami" i żydostwem.
|
|
1 na 1 | Wojciech Przytulski (676 punktów) | >O detalach owej afery można sobie poczytać w sieci. Jednakże inny jest aspekt jest zdecydowanie >bardziej frapujący - a o nim znacznie mniej. Mianowicie, tego typu postawa, czyli na wierzchu >zaprzysięgły homofob robiący karierę w partii prawicowej, głosząc homofobiczne hasła, Co to są: "homofobia", "homofobiczne hasła"? Proszę podać definicje i przykłady. >a w pieleszach >domowych zawołany gej uprawiający wyrafinowany/perwersyjny seks homoseksualny - to wcale częsty >schemat, występujący u osób tejże orientacji. Szczególnie jaskrawo fenomen ów zaznaczył się w >kościele - czemu bardzo dużo miejsca poświęca w swej książce pt. "Sodoma. Hipokryzja i Władza w >Watykanie" F. Martel - ale jak widać także elity polityczne są nim mocno zainfekowane. KRK już od lat jest celowo i planowo nasycany agenturą, przyznali się nawet do tego komuniści amerykańscy(n.p. już w latach 60-ch wysyłali "swoich" do seminariów duchownych). W Polsce n.p. esbecja miała w KRK swoich TW, po 1989 odziedziczyły ich służby okupantów zachodnich(n.p. U"O"P, czy późniejsza A"B"W), a że sami są już od dawna przeżarci komuną, to wykorzystują ich do antyklerykalnej nienawiści, która przybiera coraz dziksze cechy. Esbecja jest także odpowiedzialna za akcję "Hiacynt" w wyniku, której doszło do zainstalowania "swojaków" w polskim KRK, oprócz tego potężnym problemem jest też zażydzenie tej instytucji. A ponieważ większość "racjonalistów" nie ma bladego pojęcia o istocie religii rzymsko-katolickiej, to nie widzi i nie rozumie jak KRK jest wyniszczany od środka przez te wszystkie menty, które napłynęły tam z inicjatywy międzynarodowej (neo)bolszewii i żydostwa. Jesteście robieni w wała przez media, nawet pamiętając o różnych błędach i winach tej instytucji, to fala berberyjskiej nienawiści wobec KRK, która obecnie jest sztucznie tworzona m. in. przez polskojęzyczne masmedia, tak na prawdę wymierzona jest w cały naród polski, w Was też! Tylko że Wy tego nie rozumiecie na czym ten wał polega. A jednym z jego istotnych składników jest czyszczenie pola pod nowy zamordyzm w tym islam. To nie jest przypadek, że te same siły i nurty polityczne, które odpowiadają za wywołanie fali nienawiści i wyniszczenie KRK na zachodzie, a które prowadzą atak na KRK obecnie w Polsce, powtarzam: te same siły(!) zastawiły Francję czy Niemcy meczetami. Większość z Was nurza się w tej nakręconej Wam nienawiści nie mając świadomości, że wspieracie w ten sposób niszczenie nas wszystkich łącznie z Wami! Jak negatywny wpływ to będzie miało w przyszłości to jest obszerny temat, postaram się go zatem opisać w osobnym wątku w tym, albo w przyszłym tygodniu jeśli będę miał czas. >Pytanie brzmi, co jest przyczyną owej hipokryzji, owych zdublowanych standardów i życia w rozpięci >miedzy dwoma biegunami? W dzień dr. Jekyll w nocy Mr. Hyde. To postawa typu odi et amo - która >najpewniej odbija się negatywnie na psychice? Czy postawa tego typu bierze się z chęci zrobienia >kariery i pieniędzy za wszelką cenę ( także za cenę "gwałtu" na swej osobowości)? Czy jej korzenie >tkwią w negatywnym stosunku społeczeństwa do homoseksualizmu? A może jest jakiś specyficzny rys >osobowości gejowskiej - który sprzyja występowaniu takiego skrajnego dualizmu? Ja Ci coś powiem szanowny Arminiusie, ja tę chorobę jaką jest homoseksualizm w pewnym stopniu znam, nabawiłem się skłonności homoseksualnych w wyniku błędów młodości czyli narkomanii i uzależnienia od pornografii. Ja sam tam gdzie mogę to zwalczam (neo)bolszewię, która tę chorobę chce roznosić wśród dzieci i młodzieży szkolnej, lub chce oddawać dzieci do adopcji parom jednopłciowym. A jest to ciężka patologia i okaleczanie młodych ludzi, homoseksualizm jest chorobą nabytą i celowe roznoszenie go jest antyludzką patologią. Co motywuje tytułowego polityka? Nie wiem, może zwykła hipokryzja? Ale być może znajomość tej choroby i to, że po prostu nie życzy jej innym?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|