Pracuję na danych RXTE PCA do mojej pracy magisterskiej używając HEASoft 6.29. Wszystko działało dobrze, przygotowałem dane, stworzyłem GTI i wyodrębniłem również krzywą światła. Ale kiedy chciałem wydobyć widmo, dało mi to błąd. Myślę, że problem może wynikać z tego, że pliki ekspozycji nie są tworzone, ale nie powinno się to zdarzyć, ponieważ po prostu śledzę książkę kucharską. Masz pomysł, jak sobie poradzić z tym problemem? |