Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zabawa w wynik wyborczy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-10-2011 17:20Brzostowski (7067 punktów)Zabawa w wynik wyborczy
Proponuję zabawę polegajacą na określeniu wyników wyborów. Ten wygra, kto będzie miał najbardziej zbliżoną propozycję do realnych wyników, liczoną np: różnicą punktów procentowych od realnych wyników dla każdej z partii. Nagrodą może być uśmiech Naczelnego (o ile się zgodzi).

Moja propozycja:
PO - 34%
PiS - 29%
RPP - 10%
PSL - 10%
SLD - 9%
PJN - 5,5%
NP - 1,7%
PPP - 0,8%
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
W ławach sejmowych w przyszłym sejmie zasiądzie:
1 marszałek
1 poseł
reszta ław pustych.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Świetny pomysł. Zawalmy forum swoimi przewidywaniami co do wyniku wyborów.



Ten człowiek zamiast rozumu ma dwukapuścian grochu we łbie. (Internet)
DanielL (110 punktów)
>Świetny pomysł. Zawalmy forum swoimi przewidywaniami co do wyniku wyborów.
>

oj tam od razu zawalmy. Fajna zabawa może wyjść z tego, tylko może przydałoby się to przenieść do jakiegoś "luźniejszego" działu.
Jak potem znajdziemy zwycięzcę? Ja proponuję dodać wszystkie "błędy pomiaru" (różnica między typowanym % i faktycznie zdobytym) i kto łącznie będzie miał najmniejszy ten wygrywa. Tylko że wtedy do konkursu załapią się tylko posty z kompletem partii. Co o tym myślicie?

PO - 36%
PiS - 32%
RPP - 11%
PSL - 9%
SLD - 7%
PJN - 3%
NP - 1%
PPP - 1%
rhotax7 (3947 punktów)
Moje typy:
PO - 31%
PiS - 26%
RPP - 8%
PSL - 7%
SLD - 8%
PJN - 1%
NP - 1%
PPP - 0,5%

Punkt pierwszy to był mój pomysł z tym wątkiem!!!
Telepatia zadziałała!!!
Ale byłem zajęty jakimiś głupotami--szwendaniem się po górach i nad jeziorem.
Zamiast zajmować się tym co w życiu najważniejsze--zdobywaniem plusów na Racjonaliście!

Chciałem jako pierwszą nagrodę zaproponować BIBLIĘ która znalazłem na strychu wczoraj z autografem Autora.

Na drugą nagrodę za najbliższy wynik miała być odnaleziona niedawno Ewangelia Osiołka Jezusa na którym podróżował przez łąki i pola Egiptu gdy uciekał wraz z Rodziną od prześladowań i nauczył mówić swego Osła zanim sam nauczył się mówić.

Trzecia nagroda to oczywiście konto mailowe z Frondy.PL i prenumerata Naszego Dziennika do końca świata.

A żesz to ,a tyle bym mógł punktów zebrać jakbym to ja ten watek założył....

Pozdrawiam i oby RPP miało jak najwięcej--głosujmy!!! (po mszy--czarnej)
07-10-2011 21:20 
 Ocena 1 na 1
zachaj (5239 punktów)
>Trzecia nagroda to oczywiście konto mailowe z Frondy.PL i prenumerata Naszego Dziennika do końca świata.

Wybrałbym śmierć. Pękłbym ze śmiechu.
Manian (950 punktów)
PO - 33%
PiS - 27%
RPP - 13%
SLD - 10%
PSL - 6%
PJN - 3,4%
KNP - 1,5%
NP - 1,3%
PPP - 0,9%

Do tego inne marginalne partie i nieważne głosy rzecz jasna.
Paweł Rek (rexus) (2343 punktów)
Przykro mi jest już cisza wyborcza. Lubię hazard.
derkacz (375 punktów)
ach ta cisza ...
DanielL (110 punktów)
Ogólna tabela wygląda tak: imageshack.us/photo/my-images/197/beztytuuzvw.png/
Nie wiedziałem co zrobić z typem Manian'a odnośnie KNP-nikt inny go nie uwzględnił, dlatego nie wziąłem go pod uwagę obliczając wyniki (ale chętnie ją uwzględnię jeśli ktoś poda dobry i sprawiedliwy sposób )

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365