>Jak się ma pomysł, to wybory nie muszą być wcale drogie:
Bardzo dobrze, że Palikot nie ładował kasy w sakwę TVN-u. Te reklamy są ekstremalnie drogie. Po za tym ta stacja bardzo nieładnie zignorowała RP. Wspierali PJN, a ta partia nie uzyskała nawet 3%, dali szansę SLD choć ponieśli oni sromotną klęskę. Palikota potraktowali nawet gorzej niż kiedyś Samoobronę, a RP stał się trzecią siłą w sejmie.
Widać jak na dłoni, że TVN i TVN24 to jednak katolicka i centro-prawicowa stacja. Widać, że współpracują z niektórymi biskupami. Zauważyłem to przy śmierci Jana Wejherta(jednego z założycieli ITI), którego jedną z wielu zasług, wymienianych w czasie żałoby, było wspomaganie pewnych kościelnych inwestycji.
Jeżeli TVN chce zbudować zdrowy pluralizm w debacie publicznej musi zmienić swoje nastawienie co do nowej partii.
Dziś Palikot w "Kropce nad i", rozmowa z Moniką Olejnik.
|