Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cena głosu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-10-2011 10:29diogenes (42753 punktów)Cena głosu
Ocena 1 na 1
Jak się ma pomysł, to wybory nie muszą być wcale drogie:

wybory.one(*)011/,1,4876790,aktualnosc.html

Oto jeden z groszowych bilbordów ruchu Palikota, w dość symbolicznym miejscu:



Wyborcza retoryka też nie kosztuje wiele. Ale abstrahując od wyborów: budowa wizerunku z pewnością nie jest za friko.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zachaj (5239 punktów)
>Jak się ma pomysł, to wybory nie muszą być wcale drogie:

Bardzo dobrze, że Palikot nie ładował kasy w sakwę TVN-u. Te reklamy są ekstremalnie drogie. Po za tym ta stacja bardzo nieładnie zignorowała RP. Wspierali PJN, a ta partia nie uzyskała nawet 3%, dali szansę SLD choć ponieśli oni sromotną klęskę. Palikota potraktowali nawet gorzej niż kiedyś Samoobronę, a RP stał się trzecią siłą w sejmie.

Widać jak na dłoni, że TVN i TVN24 to jednak katolicka i centro-prawicowa stacja. Widać, że współpracują z niektórymi biskupami. Zauważyłem to przy śmierci Jana Wejherta(jednego z założycieli ITI), którego jedną z wielu zasług, wymienianych w czasie żałoby, było wspomaganie pewnych kościelnych inwestycji.

Jeżeli TVN chce zbudować zdrowy pluralizm w debacie publicznej musi zmienić swoje nastawienie co do nowej partii.

Dziś Palikot w "Kropce nad i", rozmowa z Moniką Olejnik.
11-10-2011 16:20 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>TVN i TVN24 to jednak katolicka i centro-prawicowa stacja.

Obrzydliwe jest to, że się kamuflują. Nie rozumiem, dlaczego przed śniadaniem nie serwują różańca.

>Dziś Palikot w "Kropce nad i", rozmowa z Moniką Olejnik.

Wczoraj Olejnik rozmawiała z Wałęsą (radio zet?). Pamiętam, że zniecierpliwiona wydłubywała coś spod paznokci.


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Lodowy (1486 punktów)
>Wczoraj Olejnik rozmawiała z Wałęsą (radio zet?). Pamiętam, że zniecierpliwiona wydłubywała coś spod paznokci.
Dobrze, że nie dłubała miedzy zębami.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365