Wiele teorii i dyskusji na temat fabuły dotyczyło tego, jak GŁUPI jest główny bohater, na przykład nie komunikuje się ani nie planuje tego, jak na przykład niesławne „PO PROSTU UCIEKAJ NA BOK” przed rzeczą toczącą się prosto w twoją stronę lub „och, przerażająca notatka z informacją WYJDŹ, chyba tak”. zostanę"
Jednak w jakich scenariuszach bohater wygrałby lub rozwiązałby sytuację, gdyby był himbo lub po prostu nigdy nie skończył szkoły średniej. |