 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-01-2024 20:59 | romaro (25211 punktów) | Ja powiem tak
4 na 4 | Wiecie dlaczego ten Pisowski rak od lat toczy ten nasz kraj? Za dużo w nim symetrystów - Od Mellerów "nie straszcie PiSem". przez Stankiewiczów "japowiemtak" po Matczaków "słyszących większość" Prawnicza logika Marcina Matczaka: Ani ja, ani red. Stankiewicz nie zwariowaliśmy, postulując, aby minister Bodnar zwolnił Wąsika i Kamińskiego. To nie ma być gest wobec twardych elektoratów PiS czy KO - tam taki gest niczego nie zmieni. To ma być gest wobec milczącej większości, która potrzebuje zmiany stylu Abstrahując od podstaw prawnych do zwolnienia Kamińskiego i Wąsika z zakładu karnego, ciekawe skąd wiadomo, że oczekuje tego "milcząca większość" - jeśli milczy i skąd w ogóle wiadomo, że jest ona większością? Nie róbmy z logiki, damy lekkich obyczajów twitter.com/i/status/1749137397596459010 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| farmer (22440 punktów) |
>Abstrahując od podstaw prawnych do zwolnienia Kamińskiego i Wąsika z zakładu karnego, ciekawe skąd >wiadomo, że oczekuje tego "milcząca większość" - jeśli milczy i skąd w ogóle wiadomo, że jest ona >większością? Nie róbmy z logiki, damy lekkich obyczajów
Lepiej powiedz gdzie znalazłeś kilkanaście milionów Polaków które życzy twoich urojeń.
>Tak może na nich czekać wyrok "dwucyfrowy" ... czego ich żonom i im samym, z całego serca życzy kilkanaście milionów Polaków
>Wiecie dlaczego ten Pisowski rak od lat toczy ten nasz kraj?
PiS już nie jest u władzy. Nawet PiS kulawo ale przestrzega reguł jakie by one nie były. Odstawać PiS od władzy to bułka z masłem.
>..Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza
Odchamic kraj to jest wyzwanie.
Twój tekst to synteza polskości. Esencja. Nawet język odzwierciedla....kuriwiu kudlu odbyt.
Rak. Tak bezczelnego typa jak ty w całym PiSie nie znajdę.
|
|
 | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Rak IQ wietnamskiej krewetki błotnej
>Tak bezczelnego typa jak ty w całym PiSie nie znajdę.
Bo idzie ci ostatnio "jak kur*ie w deszcz"
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) | >>Rak >IQ wietnamskiej krewetki błotnej >>Tak bezczelnego typa jak ty w całym PiSie nie znajdę. >Bo idzie ci ostatnio "jak kur*ie w deszcz" Mąż jednej żony, a szlaja się w rytm walca Wiedeńskiego UJ wie gdzie.
Nic nie rozumiem tego bełkotu. Polskość bije z ciebie z każdej strony.
Obrażanie hipokryzja chamstwo a takze bronienie chamstwa wulgaryzm.
Skąd ci się wzięły milony Polaków? Skąd masz te urojenia?
>Tak może na nich czekać wyrok "dwucyfrowy" ... czego ich żonom i im samym, z całego serca życzy kilkanaście milionów Polaków
Pokaż to swoje ajkju....zobaczymy jak to policzyłes.
|
|
| |  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Nic nie rozumiem tego bełkotu Napisałem, że idzie ci ostatnio "jak kur*ie w deszcz". Zdanie złożone i możesz mieć problem z jego interpretacją. Napiszę językiem dla ciebie zrozumiałym - ostatnio masz pod górkę albo - nie masz łatwego życia (chodząc po prośbie samotnie).
Wcale się nie dziwię. Ileż razy można słuchać takiego trolującego chochoła, pytającego kogo CR nazwała kundelkiem. Ale żeby jeszcze dokładnie ZACYTOWAŁ, ODNOŚNIK ZAMIEŚCIŁ DO MIEJSCA W KTÓRYM JEGO CHOCHOLI HONOR UCIERPIAŁ . NIE PODA, BO TO JEST WYMYSŁ ZWYKŁEGO CHOCHOLA
Ktoś może pomyśleć, że i z tym idzie mu "jak kur*ie w deszcz". NIE, po prostu- miota tym słomianym chochołem jak liściem na wietrze. A jak wiać przestaje konfabuluje.
|
|
| | |  | | farmer (22440 punktów) | >>Nic nie rozumiem tego bełkotu >Napisałem, że idzie ci ostatnio "jak kur*ie w deszcz
To są twoje urojenia.
A tu kolejne.
Skąd ci się wzięły milony Polaków? Skąd masz te urojenia?
>Tak może na nich czekać wyrok "dwucyfrowy" ... czego ich żonom i im samym, z całego serca życzy kilkanaście milionów Polaków
Pokaż to swoje ajkju....zobaczymy jak to policzyłes.
Pyskować chmaie jeden z drugi potrafisz a proste pytanie cię rozkłada. I ty chamie piszesz coś o ajkju rozwielitki. Tym gorzej dla ciebie .
Gdzie są te milony Polaków ?
|
|
| zeniu73 (6483 punktów) | > Nie róbmy z logiki, damy lekkich obyczajów"Pomijając wszelkie niuanse - jakie by nie były - zwykłe/niezwykłe; więcej/mniej zarabiające, to jest ich wybór na życie. Nie mam zamiaru tutaj (i gdziekolwiek indziej) używać wobec tej grupy kobiet epitetów. Dziwnym trafem najczęściej padają one ze strony tych facetów, którzy z ich usług korzystają." Tytan intelektu i samozwanczy moralizator i inkwizytor forum moze jak najbardziej obrazac kobiety biorac profesje dam lekkich obyczajow jako przyklad negatywnie porownujacy www.racjon(*)m.php/z,0/d,0/s,917228#w917303
|
|
 | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | > Tytan intelektu i samozwanczy moralizator i inkwizytor forum moze jak najbardziej obrazac kobiety biorac profesje dam lekkich obyczajow jako przyklad negatywnie porownujacyInterpretacja dowolna. O chlebie myślimy, gdy głodni jesteśmy. wikipedia: Słownik przekleństw i wulgaryzmów Macieja Grochowskiegopodaje następujące znaczenia słowa k***a: prostytutka, kobieta chętnie odbywająca stosunki płciowe z dowolnym partnerem, kobieta - określenie z pogardą i złością, osoba robiąca coś, co jest oceniane negatywnie pod względem moralnym, a także przekleństwo . Andrzej Bańkowski dodaje znaczenie pustej partykuły emfatycznej, służącej do podkreślania wyrazów. Oprócz tego słownik podaje liczne związki frazeologiczne, takie jak k***a mać, k***a kurwie łba nie urwie, k***a męska, do k***y nędzy, rzucać k***ami. Słownik polszczyzny rzeczywistej autorstwa łódzkich i wrocławskich językoznawców wskazuje słowo k***a jako prawdopodobnie najbardziej uniwersalny polski wulgaryzm ; może on występować w rozmaitych funkcjach, takich jak zachwyt, dezaprobata, groźba, złość, pogarda, rozładowanie napięcia, a także zwykły przerywnik
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|