 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 28-01-2024 11:14 | okragly (21676 punktów) | róbta, co chceta
-1 na 3 | hasło "róbta, co chceta" stały się synonimem niczym nieograniczonej wolności, mógł wymyślec tylko libek niedorozwojek, w jednym z wywiadów wyraził pragnienie by wrócił nasz prymas, balcerowicz i jego uczeń tusk, czy petru (szef finansów w sejmie), wychwalał system opieki zdrowotnej w usa, gdzie opieka zdrowotna jest prywatna, kosztuje 5 x wiecej niż u nas i ogrom mieszkancow jest nieubezpieczonych, więc zdycha pod mostem Kubańczycy (panstwowa słuzba zdrowia) żyją dłużej niż amerykanie, wydając na nią 10 x mniej U nas za naszego papieża balcerowicza mialem kontakt z człowiekiem nieubezpieczonym który złamał rękę na budowie, nie stac go było na ortopedę, źle się zrosła i chodził jak kuterręka (a dla lekarza ustawienie, zagipsowanie to 30 minut) ale my libki myslimy inaczej, racjonalizm mamy w d...
ta ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%. Nie wiem po co tyle hałasu
na tej zbiórce lansują się celebryci i patoelity np prezydent wystawil na aukcje pióro którym podpisał akt łaski dla Wąsika i Kamińskiego a Palikot picie z nim alkoholu z jego piwnicy
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
-1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > hasło "róbta, co chceta" stały się synonimem niczym nieograniczonej wolności, mógł wymyślec >tylko> libek niedorozwojek, w jednym z wywiadów wyraził pragnienie by wrócił nasz prymas, balcerowicz,> wychwalał system opieki zdrowotnej w usa, gdzie opieka zdrowotna jest prywatna, kosztuje 5 x >wiecejSystem który został stworzony przez niemieckich Żydów komunistów opierał się na współpracy. Kontrsystemem jest system cwanych i już bogatych Żydów amerykańskich w którym, jego biedne ofiary, z przyłożoną lufą do czoła, mają z nimi konkurować. Masz ryzykować a jak przegrasz, to wszystko stracisz. www.bukmacher-legalny.pl/co-to-jest-handicap/Handicapy sprawiają, że zakłady na mecze z wyraźnymi faworytami stają się bardziej atrakcyjne dla gracza pod względem kursów. Przy handicapie szanse obydwu ekip wyrównują się, poprzez dodanie jednej z nich wirtualnej przewagi bramek lub punktów.Biedakom nikt nie dodaje jakiejkolwiek możliwości wyrównania sił, w walce z kolonialnym faworytem. Bukmacherzy gdyby zrobili zakłady, kto wygra w walce kolonialistów z biednymi posiadaczami surowców, nikt by nie postawił na biedaków. Obecna, kolejna wojna kolonialistów, na razie się na Ukrainie załamała. Nie oznacza to, że kolonialiści przegrali, zaczną wojny w innych miejscach. Żydzi amerykańscy z brytyjskimi pokonali: Oś Berlin Rzym Tokio i komunizm Żydów niemieckich razem z Żydami. Teraz atakują BRICS. Chiny już są potęgą i nie wiedzą, z której strony się do nich dobrać. To jest walka pomiędzy ideologiami: współpracuj a konkuruj. Polski biedny i głupi biedak wybrał opcję, konkuruj.
|
|
1 na 1 | farmer (22440 punktów) | ... >ta ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%.Nie wiem po co tyle hałasu
Nie zrozumiesz. To wspólnota ludzi.
Ty piszesz że jesteś libek niedrozwojek indywidualność. Może wyjdź do ludzi. Nie musisz się odrazu przedstawiać że jesteś libek niedorowojwk. Że indywidualnośc.
Grupa nie gryzie. Będziesz jednym z wielu. Może cie trochę boleć że nie będziesz w centrum uwagi( wolność indywidualizm jak piszesz o siebie)
Może cię trochę boleć że pieniądze inni nie dla siebie będą zbierać bez względu na statystyki jakie podajesz.
Ale w grupie nie ma niczym nieograniczonej wolności.
Zawsze może zostać w swoim domu i komentować. To nie ukraińskie okopy.
Ps. U mnie co roku już dwie puszki się zapełnia. A jeszcze jest puszka na schronisko psów.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >... >>ta ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%.Nie wiem po co tyle hałasu >Nie zrozumiesz. To wspólnota ludzi. "róbta, co chceta" to wykorzystywanie do darmowej promocji celebrytów i patoelit, minuta w TV kosztuje ogrom, tu mają za darmo, za to celebrytka wystawiła na aukcji niewyprane majtki. PATOLOGIA. tym bardziej że sami nie płaca podatków lub w rajach podatkowych zamiast byc opodatkowanym jak pielęgniarka
>Ty piszesz że jesteś libek niedrozwojek indywidualność. ale taka jest nasza wiara, ideologia; liberalizm to INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ, to owsiak dziecko patoelit
> To nie ukraińskie okopy. oprócz nas tylko na Ukrainie przyjeła się ta forma zbiórki tam magnaci uwłaszczeni na majątku panstwowym sypną groszem i mają czyste sumienie, nie płacąc podatków. Patologia
>Ps. U mnie co roku już dwie puszki się zapełnia. A jeszcze jest puszka na schronisko psów. nigdy nie dałem grosza do puszki, nie przykleiłem sobie serduszka, uważałem to od 30 lat za fałszywe, tak jak kk
tak jak kk tak i wośp ma dużo plusów, problem w tym, żeby to zmienić, nie wylewają "dziecka z kąpielą"
|
|
|  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >>... >>>ta ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%.Nie wiem po co tyle hałasu >>Nie zrozumiesz. To wspólnota ludzi. >"róbta, co chceta" to wykorzystywanie do darmowej promocji celebrytów i patoelit, minuta w TV kosztuje ogrom, tu mają za darmo, za to celebrytka wystawiła na aukcji niewyprane majtki. PATOLOGIA. >tym bardziej że sami nie płaca podatków lub w rajach podatkowych zamiast byc opodatkowanym jak pielęgniarka >>Ty piszesz że jesteś libek niedrozwojek indywidualność. >ale taka jest nasza wiara, ideologia; liberalizm to INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ, to owsiak dziecko patoelit >> To nie ukraińskie okopy. >oprócz nas tylko na Ukrainie przyjeła się ta forma zbiórki >tam magnaci uwłaszczeni na majątku panstwowym sypną groszem i mają czyste sumienie, nie płacąc podatków. Patologia >>Ps. U mnie co roku już dwie puszki się zapełnia. A jeszcze jest puszka na schronisko psów. >nigdy nie dałem grosza do puszki, nie przykleiłem sobie serduszka, uważałem to od 30 lat za fałszywe, tak jak kk >tak jak kk tak i wośp ma dużo plusów, problem w tym, żeby to zmienić, nie wylewają "dziecka z kąpielą" >
Dlatego napsielm że nie zrozumiesz bo jesteś niedorowojek wolność indywidualizm.
A to jest inicjatywa wspólnoty. Ludzie razem coś robią. RAZEM. Wspólnota.
>nie przykleiłem sobie serduszka,
Tak. A co?
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> nie zrozumiesz bo jesteś niedorowojek wolność indywidualizm. "róbta, co chceta" to synonim niczym nieograniczonej wolności, indywidualności, mogło wymyślec tylko dziecko patoelit celem zniewolenia niedorozwojków
>A to jest inicjatywa wspólnoty. Ludzie razem coś robią. RAZEM. taka była Samoobrona, tu mamy darmowy lans patoelit i celebrytów, którzy robia na tym interes kosztem nas, libków niedorozwojków
|
|
|  | | Thoter (6650 punktów) | > taka jest nasza wiara, ideologia; liberalizm to INDYWIDUALIZM, WOLNOŚC, WŁASNOŚĆ,exxpress.a(*)en-die-den-kommunismus-moegen/W wywiadzie dla konserwatywnego komentatora politycznego Bena Shapiro (The Daily Wire) przedsiębiorca Tesli Elon Musk otwarcie przyznaje: Zadziwia go entuzjazm młodych ludzi w USA dla komunizmu. Gwiazdowy przedsiębiorca Elon Musk (52 l.) i konserwatywny komentator polityczny Benjamin "Ben" Aaron Shapiro (40 l.) obserwują odrodzenie się komunizmu na Zachodzie.Na tej austriackiej stronie można było miesiąc temu zamieszczać komentarze, które albo się ukazały, albo cenzor odrzucił. Cały czas rośnie grupa Austriaków, którzy chcą wystąpić z Eurokołchozu. Z 8% doszło już do 33%. Już komentarzy nie można dodawać, bo nawet po ocenzurowaniu, nie było nikogo, kto by chwalił amerykańską proxy war i eksperymenty socjotechników z amerykańskich korporacji na Europejczykach.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>Zawsze może zostać w swoim domu i komentować. To nie ukraińskie okopy. aukcja np "tydzień w ukraińskich okopach" to byłby hit, miliony polaków chcących umierać za INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, ukraińskich oligarchów by pojechało, my sa prawdziwe libki niedorozwojki, łykamy co powie TVN bez mydła (domyślam się co tam mówia, to stacja usazyda skierowana dla swoich niewolnikow, libkow niedorozwojkow)
|
|
|  | 2 na 2 | farmer (22440 punktów) | >>Zawsze może zostać w swoim domu i komentować. To nie ukraińskie okopy. >aukcja np "tydzień w ukraińskich okopach" to byłby hit, miliony polaków chcących umierać za INDYWIDUALNOŚĆ, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, ukraińskich oligarchów by pojechało, my sa prawdziwe libki niedorozwojki, łykamy co powie TVN bez mydła (domyślam się co tam mówia, to stacja usazyda skierowana dla swoich niewolnikow, libkow niedorozwojkow) >
Czyli nie siedzisz w okopie mając 20 lat zwerbowany w Rosji z ulicy i wysłany na front?
Ah. Przecież ty wybudowałes dom. DOM. A w tym domu nie masz dziury po rosyjskiej rakiecie.
Za to masz internet. Ciepło. I za pisanie na forum głupot takie jakie pisalbys o PUTINIE nikt cię na front nie wyśle. .
|
|
6 na 6 | TyDraniu (6569 punktów) | > ta ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%.Nie wiem po co tyle hałasuCytat:Jak gdzieś widzicie ten idiotyczny wykresik słupkowy gdzie są mld po stornie MZ/NFZ i cieniutki paseczek mln po stronie WOŚP to wiedzcie że to dzieło manipulanta/ propagandysty o bardzo złej woli dla podatnych na to ludzi twitter.co(*)ros/status/1749731931099443510
|
|
5 na 5 | TyDraniu (6569 punktów) | >Kubańczycy (panstwowa słuzba zdrowia) żyją dłużej niż amerykanie, wydając na nią 10 x mniej
Oczekiwana długość życia (2023) Kuba: cała populacja: 79.9 lat mężczyźni: 77.5 lat | kobiety: 82.4 lat
USA: cała populacja: 80.8 lat mężczyźni: 78.5 lat | kobiety: 82.9 lat
|
|
 | 1 na 1 | szarley (54908 punktów) | >>Kubańczycy (panstwowa słuzba zdrowia) żyją dłużej niż amerykanie, wydając na nią 10 x mniej >Oczekiwana długość życia (2023) >Kuba: >cała populacja: 79.9 lat >mężczyźni: 77.5 lat | kobiety: 82.4 lat >USA: >cała populacja: 80.8 lat >mężczyźni: 78.5 lat | kobiety: 82.9 lat >
Różnica jest niewielka, choć oczywiście okrągły bredzi, że na Kubie żyje się dłużej. Przyczyną krótszej oczekiwanej długości życia na Kubie nie jest jednak gorsza zdrowotna opieka. Tę Kubańczycy mają jedną z lepszych. Poziom merytoryczny ich lekarzy, bardzo często kształconych w europejskich uczelniach jest bardzo wysoki, a dostępności specjalistów Polacy mogą Kubańczykom tylko zawiścić. Przyczyną jest po prostu bieda. Kuba to kraj, który wskutek rządów najpierw amerykańskich karteli, a potem komunistów jest po prostu krajem biednym, na tyle biednym, że problemem staje się zapewnienie codziennego wyżywienia na odpowiednim poziomie, do tego bardzo wielu Kubańczyków pracuje fizycznie w warunkach, w których o długie życie jest trudno. Zdrowotna opieka jest jedynym, co w tym państwie funkcjonuje poprawnie.
Po pinochetowskim liberalnym eksperymencie z w pełni płatnymi prywatnymi studiami, w Chile okazało się, że nie tylko nie ma kto dobrze leczyć (studia kończyli "lekarze" z bogatych domów), ale nawet nie ma kto młodych lekarzy uczyć. Sporo kubańskich lekarzy wyjechało zarabiać do Chile.
Ot, paradoks na styku dogmatycznego komunizmu i dogmatycznego liberalizmu, gdzie wygrał...
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
|  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) |
> Przyczyną krótszej oczekiwanej długości życia na Kubie nie jest gorsza zdrowotna opieka a bieda. >Kuba to kraj, który wskutek rządów najpierw amerykańskich karteli, a potem komunistów jest po prostu krajem biednym, że problemem staje się zapewnienie codziennego wyżywienia i bardzo wielu Kubańczyków pracuje fizycznie w warunkach, w których o długie życie jest trudno. Kuba to mały kraj, ma przez ogromnego sąsiada, usazyda, nałożoną blokadę, przez to nie możemy z nimi handlować także my, wierne psy usazyda.
obok Kuby lezy Haiti, taka mała polska balcerowicza, kraj "wolny" o wielkim indywidualizmie, wolności, tam to jest bieda Haiti PKB/ osobę = 3 200 $ Kuba ...............= 22 000 $ Ukraina ...........= 13 000 $ (dane sprzed wojny) Polska ............= 47 000 $
gdyby nie blokada Kuby przez kraje "demokratyczne" zyli by lepiej niz my, a do tego nie możemy dopuścić
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>ta ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%.Nie wiem po co tyle hałasu Może idzie o to, że zbiórka w całości idzie na określony sprzęt, gdy 'panstwowe wydatki na ochrone zdrowia' to głównie utrzymanie placówek, ich personelu, administracji i samego nfz-u. A gdyby porównać owsiakowe i państwowe wydatki na sprzęt medyczny, wyszłoby optymistyczniej.
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > > ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%.> zbiórka w całości idzie na określony sprzęt, gdy 'panstwowe wydatki na ochrone zdrowia' to głównie utrzymanie placówek, ich personelu, administracji i samego nfz-u. A gdyby porównać owsiakowe i państwowe wydatki na sprzęt medyczny, wyszłoby optymistyczniej.sprzet to najłatwiejszy i najbardziej widowiskowa forma pomocy. Może byc że sprzet jest a nie ma komu go obsługiwac. Chyba największym problemem sa ludzie, może w nastepnym roku niech sprowadzą zamiast sprzetu, pielęgniarki, lekarki np z Filipin (szybciej byśmy zdrowieli  , od patrzenia, dobrego słowa)
|
|
|  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> sprzet to najłatwiejszy i najbardziej widowiskowa forma pomocyTymczasem o niebo ambitniej byłoby zbierać na premie dla medyków. > może w nastepnym roku niech sprowadzą zamiast sprzetu, pielęgniarki, lekarki np z FilipinA odciążeni tą metodą rodzimi medycy pojadą odpocząć na Filipiny, lub chociaż na Malediwy. 
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >sprzet to najłatwiejszy i najbardziej widowiskowa forma pomocy> Tymczasem o niebo ambitniej byłoby zbierać na premie dla medyków.  wynika z naszej wiary w liberalizm a tam własność jest święta, po niej ocenia się człowieka, dochodzi rywalizacja, indywidualizm. > >może w nastepnym roku niech sprowadzą zamiast sprzetu, pielęgniarki, lekarki np z Filipin> A odciążeni tą metodą rodzimi medycy pojadą odpocząć na Filipiny, lub chociaż na Malediwy.  dawno nie korzystałem z ich usług ale wydaje mi sie że ich wredność jest z przepracowania, stresu
|
|
| | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> ambitniej byłoby zbierać na premie dla medyków.  > wynika z naszej wiary w liberalizmNo może Waszej.  > wydaje mi sie że ich wredność jest z przepracowaniaZatem nie oni byliby najwredniejszą grupą zawodową. 
cr
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >ambitniej byłoby zbierać na premie dla medyków.  > > wynika z naszej wiary w liberalizm> No może Waszej. wszyscy jesteśmy nim przesiąknięci, system wywodzi się z chrześcijaństwa, nie znamy innego
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > hasło "róbta, co chceta" stały się synonimem niczym nieograniczonej wolności, mógł wymyślec tylko libek niedorozwojek,ciekawy wykład na ww temat www.youtube.com/watch?v=3tyE8fuLZ9o
|
|
| DeenW (3 punktów) | >hasło "róbta, co chceta" stały się synonimem niczym nieograniczonej wolności, mógł wymyślec tylko >libek niedorozwojek, w jednym z wywiadów wyraził pragnienie by wrócił nasz prymas, balcerowicz i >jego uczeń tusk, czy petru (szef finansów w sejmie), wychwalał system opieki zdrowotnej w usa, gdzie >opieka zdrowotna jest prywatna, kosztuje 5 x wiecej niż u nas i ogrom mieszkancow jest >nieubezpieczonych, więc zdycha pod mostem >Kubańczycy (panstwowa słuzba zdrowia) żyją dłużej niż amerykanie, wydając na nią 10 x mniej >U nas za naszego papieża balcerowicza mialem kontakt z człowiekiem nieubezpieczonym który złamał >rękę na budowie, nie stac go było na ortopedę, źle się zrosła i chodził jak kuterręka (a dla lekarza >ustawienie, zagipsowanie to 30 minut) ale my libki myslimy inaczej, racjonalizm mamy w d... >ta ogólnokrajowa akcja charytatywna uzupełnia panstwowe wydatki na ochrone zdrowia o 0.1%.Nie wiem po co tyle hałasu >na tej zbiórce lansują się celebryci i patoelity np prezydent wystawil na aukcje pióro którym >podpisał akt łaski dla Wąsika i Kamińskiego a Palikot picie z nim alkoholu z jego piwnicy > Cześć wszystkim. Jestem nowicjuszem. Cieszę się, że tu jestem. Miłego dnia wszystkim))
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|