Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rola seksu w życiu człowieka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
05-03-2021 20:16MaxGolonko3 (3459 punktów)Rola seksu w życiu człowieka
Homoseksualni pedofile na służbie Watykanu i ich koledzy w zawodzie wmawiają Polakom, że seks i seksualizm generalnie, poza jednym wyjątkiem, są złe i wiodą do nieskończonego w czasie palenia ich ciała żywym ogniem czyli do ekstremalnie sadystycznych tortur wykonywanych potem bez końca - jako rzekomo sprawiedliwa i sensowna kara.

Wspomniany wyjątek to seks małżeński, wieczorem, gdy dzieci śpią, pod pierzyną lub inny przykryciem by nie gorszyć wszędzie obecnych aniołów, najlepiej w dni płodne.
***
Dla osób wierzących w naukę, w szczególności o ewolucji gatunków i pochodzeniu człowieka od australopiteków, Bóg biblijny jest postacią fikcyjną i one mogą czerpać radość z życia, obok radości kulinarnych, sportowych, poznawczych i społecznych jak wzajemnie pomaganie, także przez urozmaicony seks. To nie tylko szybka kopulacja nastawiona na szybką ejakulację celem zapłodnienia.

Grafika:

scontent-f(*)3738a5e6ea634782c4&oe=6068CDC9

Miłego ...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>Dla osób wierzących w naukę, w szczególności o ewolucji gatunków

Nie ma osób "wierzących w naukę"
Nauka to nie zbiór dogmatów do wiary

Nie ma naukowych teorii do wierzenia, tym bardziej nie do wierzenia :w szczególności w jedną teorię

Ty, w religijnej wierze, wierzysz, że miliony ton północnokoreańskiego węgla wspierają rozwój Chin
Wierzysz, że kopalnia węgla zniszczy park krajobrazowy
Wierzysz w heliocentryzm
Wierzysz, że nauczyciele biologii przeczą ewolucji

Jesteś dogmatycznym religiantem, pospolitym wicedebilem na rydzykowym żołdzie
Każdy biskup może zawiścić ci twojej religijnej wiary


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie ma osób "wierzących w naukę"
O istnieniu wierzących w boga też mamy tylko pogłoski. Są wprawdzie ludzie, którzy za wierzących w boga się podają, ale przecież ich rzeczywistych przekonań żadna nauka nie potwierdza.

cr
Arminius (25555 punktów)fetyszystowski?
>Grafika:

>scontent-f(*)3738a5e6ea634782c4&oe=6068CDC9

>Miłego ...

Pana rajcują kobiety przebrane za kosmitki bądź też samice - kosmitki? Niestety, to żałośnie banalny fetyszyzm, taki sam jak w przypadku policjantek i pielęgniarek w uniformach.
haish (2909 punktów)Odp: Rola seksu w życiu człowieka
>Homoseksualni pedofile na służbie Watykanu i ich koledzy w zawodzie wmawiają Polakom, że seks i
>seksualizm generalnie, poza jednym wyjątkiem, są złe i wiodą do nieskończonego w czasie palenia ich
>ciała żywym ogniem czyli do ekstremalnie sadystycznych tortur wykonywanych potem bez końca - jako
>rzekomo sprawiedliwa i sensowna kara.
>Wspomniany wyjątek to seks małżeński, wieczorem, gdy dzieci śpią, pod pierzyną lub inny przykryciem
>by nie gorszyć wszędzie obecnych aniołów, najlepiej w dni płodne.
>***
>Dla osób wierzących w naukę, w szczególności o ewolucji gatunków i pochodzeniu człowieka od
>australopiteków, Bóg biblijny jest postacią fikcyjną i one mogą czerpać radość z życia, obok radości
>kulinarnych, sportowych, poznawczych i społecznych jak wzajemnie pomaganie, także przez urozmaicony
>seks. To nie tylko szybka kopulacja nastawiona na szybką ejakulację celem zapłodnienia.
>Grafika:
>scontent-f(*)3738a5e6ea634782c4&oe=6068CDC9

Homoseksualizm jest zjawiskiem, które występowało, występuje i będzie występowało wśród gatunku homo sapiens. Podobne zachowania występują u innych gatunków(naczelne, psy, delfiny i inne).
Można więc śmiało twierdzić, że stwórca tak to zaplanował, lub że to matka natura(ewolucja).

Sam akt płciowy wynika z tzw. instynktu przetrwania i nie ma nic wspólnego z miłością.
Instynkty na przykładzie gatunku homo pochodzą z tej części mózgu, nad którą brak pełnej, lub
jakiejkolwiek kontroli ze strony przytomnej części mózgu stanowiącą ludzki umysł.
Od momentu osiągnięcia dojrzałości płciowej osobnik - jego instynkt zależny jest od hormonów
których nie można kontrolować bezpośrednio przy pomocy umysłu-rozumu. Tak więc potrzeba uprawiania seksu i uprawianie seksu jest czynnością fizjologiczną. Czynność ta jak i potrzeby
zanikają wraz upływem lat i spowodowane to jest przez obniżenie hormonów wydzielanych przez organizm osobnika.
Można więc śmiało twierdzić, że stwórca tak to zaplanował, lub że to matka natura(ewolucja).

"I przyszedł Józek, i przyniósł teleskop, i zajrzał jej w gwiazdy....."
06-03-2021 10:43 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Homoseksualizm jest zjawiskiem, które występowało, występuje i będzie występowało wśród gatunku homo sapiens. Podobne zachowania występują u innych gatunków(naczelne, psy, delfiny i inne).
>Można więc śmiało twierdzić, że stwórca tak to zaplanował, lub że to matka natura(ewolucja).
Nie można, ewolucja(natura) nie planuje. To my odkrywamy co w naturze jest normą, by odchylania od niej uznać za patologię.


cr
06-03-2021 14:29 
 Ocena 1 na 1
haish (2909 punktów)
>>Homoseksualizm jest zjawiskiem, które występowało, występuje i będzie występowało wśród gatunku homo sapiens. Podobne zachowania występują u innych gatunków(naczelne, psy, delfiny i inne).
>>Można więc śmiało twierdzić, że stwórca tak to zaplanował, lub że to matka natura(ewolucja).
>Nie można, ewolucja(natura) nie planuje. To my odkrywamy co w naturze jest normą, by odchylania od niej uznać za patologię.

Oddychanie nie jest patologią gdyż zalicza się do podstawowych funkcji życia organizmu. Czynności wynikające z przedłużenia gatunku nie przedłużają życia organizmu(osobnika oddającego się kopulacji) lecz przedłużają trwanie gatunku.
Można więc śmiało twierdzić, że stwórca tak to zaplanował, lub że to matka natura(ewolucja).
Kwestią dyskusyjną jest czy pociąg do osobników tej samej płci w obrębie jednego gatunku
jest zamierzoną częścią 'planu stworzenia' lub efektem ubocznym ewolucji.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Można więc śmiało twierdzić, że stwórca tak to zaplanował, lub że to matka natura(ewolucja).
>>Nie można, ewolucja(natura) nie planuje. To my odkrywamy co w naturze jest normą, by odchylania od niej uznać za patologię.
>Oddychanie nie jest patologią gdyż zalicza się do podstawowych funkcji życia organizmu.
Nie twierdziłam, że oddychanie jest patologią.

cr
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Oddychanie nie jest patologią gdyż zalicza się do podstawowych funkcji życia organizmu. Czynności wynikające z przedłużenia gatunku nie przedłużają życia organizmu(osobnika oddającego się kopulacji) lecz przedłużają trwanie gatunku.
>Można więc śmiało twierdzić, że stwórca tak to zaplanował, lub że to matka natura(ewolucja).
>Kwestią dyskusyjną jest czy pociąg do osobników tej samej płci w obrębie jednego gatunku
>jest zamierzoną częścią 'planu stworzenia' lub efektem ubocznym ewolucji.

Uznałeś, że organizm ginie a widzę, że w drodze podziałów trwa przeżywa.
Płód jest kontynuacją macierzystych organizmów, umysł dziecka jest kontynuacją umysłu swojego rodzica.
Organizm po dokonaniu podziału trwa w kolejnych wcieleniach.
Komórki rodzą się i umierają, organizm pozostaje żywy.
06-03-2021 11:43 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19905 punktów)
>Homoseksualizm jest zjawiskiem, które występowało, występuje i będzie występowało wśród gatunku homo sapiens. Podobne zachowania występują u innych gatunków(naczelne, psy, delfiny i inne).

Komórki macierzyste mogą rozwijać się w różnych kierunkach zależnie od czynników środowiskowych.

Mozna sobie wyobrazić, że seksualna natura umysłu rozwinie się sprzecznie z narządami płciowymi organizmu.

Można sobie też wyobrazić świat homoseksualistów, w którym jest się wyjątkiem że swoim heteroseksualizmem.

Który heteroseksualista zrezygnowałby z pozostania hetero pod wpływem tego, że całe społeczeństwo jest homo?

Miałbym figlować z facetami tylko dlatego, że całe społeczeństwo tak robi?
Tfuuuu!

Sądzę, że ta wizja oddaje choć trochę wizję świata homoseksualistów i lesbi.

Jeżdżąc na rowerze widuję często innych odległych rowerzystów. Ich kształty już ze 100m i 50m kiedy ich jeszcze dokładnie nie rozpoznaje już wydają mi się albo przyjemne albo zupełnie obojętne.

To jest zwierzęcy instynkt.

Jeżeli kościelny religiant chciałby zaprezentowac z jaką łatwością sam sprzeciwia się własnym zwierzęcym instyktom, to niech okaże brak respektu dla nieomylnego papieża a swojego bozka określi głupim.

Zrobi?
Nie zrobi tylko padnie na kolana.

Gdybym miał umysł homoseksualisty też figlowałbym z facetami i miałbym za nic co o tym sądzą wszyscy święci.
haish (2909 punktów)
>>Homoseksualizm jest zjawiskiem, które występowało, występuje i będzie występowało wśród gatunku homo sapiens. Podobne zachowania występują u innych gatunków(naczelne, psy, delfiny i inne).
>Komórki macierzyste mogą rozwijać się w różnych kierunkach zależnie od czynników środowiskowych.
Czy porównywanie komórek do organizmów wysoce złożonych i posiadających umysł ma sens?
Może przyczyna zachowań homoseksualnych wynika z posiadania umysłu, a jej źródło znajduje się
w tej części mózgu której osobnik nie jest w stanie kontrolować przytomnym myśleniem(umyslem).

>Sądzę, że ta wizja oddaje choć trochę wizję świata homoseksualistów i lesbi.

Jak zwał tak zwał, ale ta 'wizja' najtrafniej opisuje zjawisko zachowań homoseksualnych.

>To jest zwierzęcy instynkt.
Wszystkie instynkty są 'zwierzęce', ich źródło pochodzi z tych obszarów mózgu, których osobnik nie jest w stanie kontrolować przytomnym umysłem(myśleniem). Podobnie jak z poziomu systemu operacyjnego nie jesteśmy w stanie kontrolować systemu BIOS w komputerze.
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>>Homoseksualni pedofile na służbie Watykanu i ich koledzy w zawodzie wmawiają Polakom, że seks i
seksualizm generalnie, poza jednym wyjątkiem, są złe...<<

Ciekawa byłaby opinia Naczelnika Państwa oparta na jego doświadczeniach, gdy zamiast produkować się oratorsko produkował się oralnie.
06-03-2021 14:46 
 Ocena 1 na 1
haish (2909 punktów)
>>>Homoseksualni pedofile na służbie Watykanu i ich koledzy w zawodzie wmawiają Polakom, że seks i
>seksualizm generalnie, poza jednym wyjątkiem, są złe...<<
>Ciekawa byłaby opinia Naczelnika Państwa oparta na jego doświadczeniach, gdy zamiast produkować się oratorsko produkował się oralnie.

W tym temacie 'szara eminencja' nabrała ..... w usta.
MaxGolonko3 (3459 punktów)
Seks może być źródłem szczęścia w życiu ale duchowni wszelkich religii katastrofalnie to utrudniają ludziom strasząc ich za prawie każdy seks wiekuistymi torturami ogniem piekielnym (czy normalny bóg wymyśliłby aż tak bezsensowne, niesprawiedliwe, psychopatyczne sadystyczne tortury?).

Jedynym wyjątkiem jest szybka małżeńska kopulacja nacelowana na jak najszybszą zapładniającą ejakulację.

Duchowni zarabiają w sumie znaczne pieniądze na prowadzeniu lekcji o religii oraz na obrzędach związanych z noworodkami i małymi dziećmi i nie obchodzi ich katastrofa ekologiczna nieuchronnie powodowana przez bombę demograficzną czyli nadmierną wielodzietność jaką wymuszają swoimi ideami rodziny co najmniej jedenastodzietnej (zalecenie prymasa Polski wygłoszone kiedyś w polskim radiu).

Już wkrótce, jeżeli PIS jeszcze raz wygra wybory, za sfotografowanie się w ramach pracy modelki w takim stroju jak na zdjęciu kobieta może mieć kłopoty lub zamkniętą drogę do pracy na pewnych stanowiskach (np. nauczycielki, urzędniczki) jako niepoprawna "moralnie" Polka, a firma odzieżowa mieć kłopoty po doniesieniu ("o diablicy kuszącej mężczyzn do złego") jakiegoś słuchacza Radia Maryja. Szef tego radia ideowo rządzi nieformalną naczelniczką Polski - Jarcią K.

Zdjęcie:
scontent-f(*)212650977db591d4c2&oe=60782AAB

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365