Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy sataniści są podobni do Kaina i Judasza Iskarioty?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
07-08-2024 12:22kamadoki (2 punktów)Czy sataniści są podobni do Kaina i Judasza Iskarioty?
Wydaje się, że sataniści w ogóle chcą „walczyć z Bogiem”. Postrzeganie go jako złego dyktatora. Demiurg.

Czy to umożliwiłoby dwóm największym ludziom, którzy kiedykolwiek zamienili go w ptasich mistrzów dla satanistów?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>Czy to umożliwiłoby dwóm największym ludziom, którzy kiedykolwiek zamienili go w ptasich mistrzów
>dla satanistów ?
I to ma być objaw inteligencji ?
Nieskładny bełkot. Nie wiem czy dożyję czasu powstania prawdziwie sztucznej i świadomej inteligencji czyli syntetycznego umysłu zdolnego do rozważań.
Świadomość nie jest algorytmem, programem złożonym z pętli, warunków, danych itd. - świadomość póki co wymyka się próbie zdefiniowania.
Ona jest. Pojawia się "znikąd" w momencie zapłodnienia by kierować wzrostem, podziałem, przydziałem funkcji itd.
kamadoki (2 punktów)
>Wydaje się, że sataniści w ogóle chcą "walczyć z Bogiem". Postrzeganie go jako złego
>dyktatora. Demiurg.
>Czy to umożliwiłoby dwóm największym ludziom, którzy kiedykolwiek zamienili go w ptasich mistrzów
>dla satanistów?

i got this... 100001.onl/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365