>wojewoda powinien wystąpić z wnioskiem o pozbawienie odznaczenia [za długoletnie pożycie małżeńskie] , ale organem inicjującym powinien być wójt gminy.
Wniosek taki skróci czas pożycia o lat 40 i nie będzie sprawy. Wynika to wprost z teorii względności.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|