>Wynika z osiągnięć psychologii. Potrzeb psychicznych wrodzonych jest bardzo mało. Praktycznie >jedna. Odruch orientacyjno-poznawczy. >Inne nabywamy z czasem w drodze ćwiczeń (np potrzeba uznania - dobrej opinii). >Stąd filozofia człowieka naukowo słuszna jest taka (cele). >Zdrowie, seks, umiarkowane przyjemności kulinarne, przyjemności poznawczo-sportowe, pomaganie innym >(albo przynajmniej wychowanie swojego dziecka o ile mamy na to warunki). >Nie przejmowanie się nawet zagrożeniami (plan umiarkowanego przeciwdziałania), >prestiżem (wyrozumiałość, niewstydliwość, szczerość) i >niewzajemnością (zasada lustra). >Miłego czytania
To co pan napisał wyżej to zestawienie banalnych prawd, podanych w sposób chaotyczny i mało czytelny.
|