 |
setna rocznica śmierci naszego wskrzesiciela z umarłych Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 17-04-2024 11:09 | okragly (21676 punktów) | setna rocznica śmierci naszego wskrzesiciela z umarłych | W tym roku mamy setną rocznicą śmierci przywódcy Rosji W. Lenina. W kilkdziesięciu miejscach Hiszpanii zorganizowano uroczystości upamiętniające. Włączają się w nie lewicowe ugrupowania reprezentowane w parlamencie, prym wiodą gminy, w których rządzi Komunistyczna Partia Hiszpanii (PCE) i Hiszpańska Socjalistyczna Partia Robotnicza (PSOE), którą kieruje premier Sanchez, Tworzą one koalicje tworzącej rząd Pedro Sancheza. Trzecim ugrupowaniem reprezentowanym w hiszpańskim parlamencie, którego działacze włączyli się w przygotowania wydarzeń upamiętniających 100-lecie śmierci Lenina, jest Galisyjski Blok Nacjonalistyczny (BNG). gdzie Nestor Rego, poseł BNG hiszpańskiego parlamentu, określił Lenina mianem “największego myśliciela politycznego i przywódcy rewolucyjnego w XX w.”. "Zatriumfowały tylko te rewolucje, które bazowały na jego historycznym dziedzictwie" możemy zobaczyć powszechny wizerunek Lenina na ulicach Hiszpanii, u nas by ich wszystkich pozamykali, całe ulice, wsie i miasta (mamy demokracje gdzie szerzenie komunizmu grozi więzieniem). Ale to my powinniśmy czcić Lenina, gdyby nie jego rewolucja, nie byłoby Polski (i Ukrainy), Lenin był naszym ojcem założycielem (paradoks historii humanistycznej -z założenia zakłamanej- najbardziej nienawidzimy tych którzy nam pomogli, tu wskrzesili z martwych) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >W tym roku mamy setną rocznicą śmierci przywódcy Rosji To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików, którzy ową Rosję zdegradowali do śmierdzącego grajdołu żerującego na sąsiadujących z nią krajach, których podbój, okupację i wyzysk uczynili swoim sposobem na życie - tak powstał ZSRR. -Rosja ma szansę znów stać się cywilizowanym krajem gdy cuchnące truchło Ilicza zostanie wyrzucone na śmietnik fizyczny i historyczny. A Ty umiłowałeś coś co wyidealizowałeś w swojej głowie jako kojarzące się z tym co wewnętrznie pragniesz a czego nigdy nie było. Gdyby komunizm miał cokolwiek wspólnego z "Rajem" to NIKT NIGDZIE by go na siłę z karabinem w ręku nikomu nie wciskał do gardła, zostawiając wszędzie swoje wojsko by pilnowało aby "obdarowany" mimo krztuszenia się tym syfem nie wypluł go i nie wyrzygał. >Lenin był naszym ojcem założycielem Jeśli masz na myśli komunistów i ich niedorobionych zwolenników to tak, ale Polski w to nie mieszaj ! Pamiętasz coś o wojnie polsko-bolszewickiej ? Bo ja to pamiętam jako AGRESJĘ komunistów na wolny kraj celem jego skomunizowania czyli podbicia i podporządkowania.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>W tym roku mamy setną rocznicą śmierci przywódcy Rosji >To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików, którzy ową Rosję zdegradowali do śmierdzącego grajdołu dzięki jej zdegradowaniu do "śmierdzącego grajdołu" mogło z martwych wstać państwo Polskie
>żerującego na sąsiadujących z nią krajach, których podbój, okupację i wyzysk uczynili swoim sposobem na życie - tak powstał ZSRR. nikogo nie podbili, wiele stracili np Polskę, Finlandię i stworzyli np Białoruś, Ukrainę z martwych
>-Rosja ma szansę znów stać się cywilizowanym krajem gdy cuchnące truchło Ilicza zostanie wyrzucone na śmietnik fizyczny i historyczny. wtedy stracimy racje istnienia, do kogo mamy skierowac swą nienawiśc
>Gdyby komunizm miał cokolwiek wspólnego z "Rajem" to NIKT NIGDZIE by go na siłę z karabinem w ręku nikomu nie wciskał do gardła, zostawiając wszędzie swoje wojsko by pilnowało aby "obdarowany" mimo krztuszenia się tym syfem nie wypluł go i nie wyrzygał. dlaczego nie ogłosić referendum z pytaniem; czy chcesz zlikwidować własność prywatną, wyzysk, indywidualizm, wolność, większość by sie zgodziła czemu patoelity nie pytają nas o zdanie?
>>Lenin był naszym ojcem założycielem >Jeśli masz na myśli komunistów i ich niedorobionych zwolenników to tak, ale Polski w to nie mieszaj ! gdyby rządził car, czyli imperium Rosyjskie czy inni "biali", nie oddali by Polski. To dzięki Leninowi i jak piszesz " Rosję zdegradowali do śmierdzącego grajdołu" powstała na nowo Polska POLSKA POWSTAŁA DZIĘKI KOMUNISTOM, powinniśmy byc im wdzięczni i czcić urodziny Lenina (na Białorusi sa pomniki Lenina na każdym kroku, mają rację, gdyby nie Lenin nie byłoby białorusi, za to Rosjanie powinni Lenina uśmiercić, albowiem zlikwidował IMPERIUM
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 2 na 2 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >nikogo nie podbili Taa.. pewnie te wszystkie kraje same ochoczo się przyłączyły, tak jak i Polska też by się "przyłączyła" gdyby rewolucyjne żołdaki wygrały wojenny najazd na nasz kraj. >wtedy stracimy racje istnienia, do kogo mamy skierowac swą nienawiśc Kurde.. czy dla Ciebie jedyną racją bytu jest nienawiść do kogoś ??? Jak na razie to nienawidzisz Polski oraz wolności, indywidualności i własności. >dlaczego nie ogłosić referendum z pytaniem; czy chcesz zlikwidować własność prywatną, wyzysk, indywidualizm, wolność, większość by sie zgodziła Ty sam byś się nie zgodził na nacjonalizację swojego majątku więc nie bredź ! Brak wolności=niewolnictwo, brak indywidualności=kolektywizm.. nie masz NIC do powiedzenia w żadnej sprawie. Właśnie dlatego te głupole dały się omamić tymi durnymi hasłami, że im nie mówiono prawdy a propagandowe dyrdymały rewolucyjne. -Pieprzysz tak jak by Ci klepki w głowie cepem przemieszali. Wyobraź sobie że z samego rana przychodzi do twojej chałupy jakaś "komisja" i orzeka: rekwirujemy wszystko a Ty właź na krypę wozu i jedziesz do kołchozu, bo od tej chwili jesteś *nie wolny, nie indywidualny i nie własny*- to MY decydujemy co będziesz robił, jak długo, gdzie i kiedy. I nic nie zrobisz bez pozwolenia - pasuje Ci ?! Tak to właśnie wyglądało, a Ty pierdzielisz wciąż jakie to niby "fajne" bo zamiast się uczyć historii najnowszej to łaziłeś z patykami po krzakach a pies w budzie tornistra pilnował. >czemu patoelity nie pytają nas o zdanie? Ciebie nie trzeba pytać o nic.. już masz zaszczepioną patologię w głowie. Jak można być tak zaślepionym by nie widzieć, nie pamiętać, nie rozumieć i nie chcieć wiedzieć ile zła, cierpienia i wszelkich okropieństw przyniosła światu komunistyczna hołota ??? Tacy są właśnie komuniści.. nie wystarczy im, że mają swoje poglądy i mogliby według nich żyć u siebie na swoim..nie.. oni muszą to gówno narzucić wszystkim a najlepiej całemu światu. Chcesz być komunistą to sobie bądź ! ALE U SIEBIE i tylko tam.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>nikogo nie podbili >Taa.. pewnie te wszystkie kraje same ochoczo się przyłączyły, tak jak i Polska też by się "przyłączyła" gdyby rewolucyjne żołdaki wygrały wojenny najazd na nasz kraj. usazyd pomaga Ukrainie nie za darmo, będą jego psami przez setki lat szczekać na rosjan, usazyd bedzie tylko szczuł. Może to i dobrze, Ukraińcy zastąpią nas, uwolnieni, będziemy mogli wreszcie się z nimi zaprzyjaźnić
dzisiaj jakby urządzili wybory na Ukrainie, wygrają prorosyjscy, dlatego usazyd miłujący pokój, demokrację, sprawiedliwość, wolność, nie pozwoli na żadne wybory
jakbysmy wysłali naszych żołnierzy i zgineło ich tam 100 000 (cała armia) czy pozwolimy Ukraińcom wybrać prorosyjski parlamęt, rząd? wyzwalając Polskę, zgineło 166 000 ruskich żołnierzy
>>wtedy stracimy racje istnienia, do kogo mamy skierowac swą nienawiśc >Kurde.. czy dla Ciebie jedyną racją bytu jest nienawiść do kogoś ??? to czemu nienawidzimy Rosjan, najbardziej nam przychylny naród na świecie
>Wyobraź sobie że z samego rana przychodzi do twojej chałupy jakaś "komisja" i orzeka: rekwirujemy wszystko a Ty właź na krypę wozu i jedziesz do kołchozu, bo od tej chwili jesteś *nie wolny, nie indywidualny i nie własny*- to MY decydujemy co będziesz robił, jak długo, gdzie i kiedy. I nic nie zrobisz bez pozwolenia - pasuje Ci ?! komunizm to wspólnota, podobna do przyjaźni, miłości w raju jak nie było co jeść, albo gonił kolonizator (anglik) na koniach, zabjali starych, którzy nie nadążali za komuną, dla dobra komuny. Jednostka była ZEREM
>>czemu patoelity nie pytają nas o zdanie? >Ciebie nie trzeba pytać o nic.. już masz zaszczepioną patologię w głowie. sam z siebie to mam, widac jest to prawdziwe w odróżnieniu od nas, mających prawdy objawione ze szkoły patoelit
>Tacy są właśnie komuniści.. nie wystarczy im, że mają swoje poglądy i mogliby według nich żyć u siebie na swoim..nie.. oni muszą to gówno narzucić wszystkim a najlepiej całemu światu. >Chcesz być komunistą to sobie bądź ! ALE U SIEBIE i tylko tam. to czemu usazyd niszczy kraje komunistyczne, np TY nie możesz nic sprzedać/ kupić Kubańczykom, bo tak zdecydował usazyd. Czemu zabijał komunizujących przywódców panstw wybranych w wolnych wyborach np Chile JP2 pozbawial kapłanstwa komunizujacym (żyjacych wg zalecen Jezusa) kaplanom w ameryce łacinskiej
komunizm jest naszym ustawieniem fabrycznym
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
>to czemu nienawidzimy Rosjan, najbardziej nam przychylny naród na świecie
Pokochaj Polaków.
O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach. >>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Szkoda ci Rosjanina zbrodniarza Blochina a na Polaków plujesz.
Lenin jego Gułagi CzekĄ mają śmieciu dla ciebie większą wartość niż skazany na śmierć Polak który bronił Polski przed agresją ZSRR
Tfuu.
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>to czemu nienawidzimy Rosjan, najbardziej nam przychylny naród na świecie >Pokochaj Polaków. najwięcej wielbicieli śmierć niosącego usażyda jest w Polsce to tak jaby wejść w sojusz z diabłem by pokonac Rosję to tak jaby wejść w sojusz z Hitlerem by pomóc mu pokonac Rosję tak czy inaczej, jesteśmy przedmiotem (wolę być psem) usazyda
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | >>>to czemu nienawidzimy Rosjan, najbardziej nam przychylny naród na świecie >>Pokochaj Polaków. >najwięcej wielbicieli śmierć niosącego usażyda jest w Polsce >to tak jaby wejść w sojusz z diabłem by pokonac Rosję >to tak jaby wejść w sojusz z Hitlerem by pomóc mu pokonac Rosję >tak czy inaczej, jesteśmy przedmiotem (wolę być psem) usazyda
Póki co jesteś ty ktory pluje na Polaków a wybiela zbrodniarzy.
Dla ciebie śmieciu polaki obrońca skazany na śmierć zjebie jest gorszy od kata.
Jesteś zwyczajnie jebnięty.
Dla ciebie jakiś Lenin ma większą wartość od Polaków walczących w obronie ojczyzny.
Szydzisz od lat z Polaków na tym forum. Osmieszasz a qrwa żałujesz jakieś bydleta co dokonaly zbrodni Katyńskiej sam byś uzmyczyl śmieciu karabinu do zabicia tych ludzi.
O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach. >>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>to czemu nienawidzimy Rosjan, najbardziej nam przychylny naród na świecie >>>Pokochaj Polaków. >>najwięcej wielbicieli śmierć niosącego usażyda jest w Polsce >>to tak jaby wejść w sojusz z diabłem by pokonac Rosję >>to tak jaby wejść w sojusz z Hitlerem by pomóc mu pokonac Rosję >>tak czy inaczej, jesteśmy przedmiotem (wolę być psem) usazyda >Póki co jesteś ty ktory pluje na Polaków a wybiela zbrodniarzy. a kim ja jestem? tutejszy! dlatego wolno mi mówic o tym co mnie boli (służenie usazydowi przeciw nam, tutejszym)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | | | | | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
>>Póki co jesteś ty ktory pluje na Polaków a wybiela zbrodniarzy. >a kim ja jestem? tutejszy! dlatego wolno mi mówic o tym co mnie boli (służenie usazydowi przeciw nam, tutejszym)
Nie jesteś tutejszy. Nie jesteś nam. Jesteś tu jeden ZJEB . Nie ma nam my . Ty ruska onuco nie jesteś my.
Boli cię Polski obrońca Polski z II wojny światowej ?
O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach. >>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Więc szydzisz i nazywasz Polaków Psami.
Już się pytałem. Mowiłes to komuś ?
Nikt tu nie nazwał Rosjan PSAMI. Tylko ty Polaków.
To cię Boli?
Cenisz Lenina nad Polka. To cię boli zjebie ?
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| | |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >usazyd pomaga Ukrainie nie za darmo Po pierwsze nie sepleń "żyd" a nie "zyd" a po drugie co to wspólnego z tym co napisałem ? >to czemu nienawidzimy Rosjan Nikt ich nie nienawidzi- to Twoje urojenia. >komunizm to wspólnota, podobna do przyjaźni, miłości To sobie ją urządź i w niej żyj.. jak już wielu próbowało i na tym się skończyło. >w raju jak nie było co jeść, albo gonił kolonizator (anglik) na koniach, zabjali starych, którzy nie nadążali za komuną, dla dobra komuny. Pomieszanie z poplątaniem.. raz o komuniźmie a dwa razy o "raju", Ciebie też by zabili jak by ci się noga "potkła" ? >to czemu usazyd niszczy kraje komunistyczne Zapomnij o jakimś mitycznym "usażydzie".Poza tym to żydzi wymyślili komunizm. USA jako światowe mocarstwo broniło reszty świata, przed rozlaniem się tej komunistycznej rewolucji na całą planetę jak tamci chcieli. Gdyby nie stanowczy opór USA to nie byłoby Korei Południowej tylko ten syf jak na północy, otoczony zasiekami z którego kto może to spierdziela w podskokach.. taki to "raj". >komunizm jest naszym ustawieniem fabrycznym Kuku na muniu też ? W komuniźmie panuje zasada (o której zapominasz) wszystko jest przymusowe, narzucone, policzone i wydzielone. Nawet "wrogów ludu" trzeba było znajdować zgodnie z wytyczoną "normą". Weź sobie obejrzyj film o KRLd, to będziesz wiedział jak i co wygląda w komuniźmie. Nikt nigdzie nigdy nie zbudował komunistycznego raju. Zawsze był to terror, przymus, represje, wynaturzenia, zbrodnie, ludobujstwo, bieda, zacofanie, zniszczenie dorobku kulturowego "rewolucja kulturalna" itd. Jak cos jest dobre to nie trzeba tego NIKOMU narzucać.. ludzie sami wezmą.
|
|
| | |  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > Ukraińcy zastąpią nas, uwolnieni, będziemy mogli wreszcie się z nimi zaprzyjaźnić >
Od 1 kwietnia weszła w życie ustawa o zasiłkach dla kalek. Będziemy ukraińskie ofiary proxy war Żydów amerykańskich utrzymywać i leczyć. Wyprawa Żydów amerykańskich, przez Rosję na Chiny, skończy się wraz z ostatnim Ukraińcem. Żydzi amerykańscy narobili tragedii, kosztów i umywają łapy od tego. Przenoszą się na Pacyfik i do Izraela. Ilu poświęcą izraelskich Chazarów, by rozbić sojusz Arabów z BRICS ?? Francuzom znowu przyszła ochota wyprawiać się na Rosję. Żydom amerykańskim nie idzie przemeblowanie świata pod swoją modłę.
|
|
 | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>>W tym roku mamy setną rocznicą śmierci przywódcy Rosji >To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików A kto był w tym czasie przywódcą Rosji?
>>Gdyby komunizm miał cokolwiek wspólnego z "Rajem" to NIKT NIGDZIE by go na siłę z karabinem w ręku nikomu nie wciskał Gdyby komunizm był jakiegokolwiek raju zaprzeczeniem, to NIKT NIGDZIE by go na siłę z karabinem w ręku nikomu nie zabraniał?
cr
|
|
|  | 2 na 2 | Thoter (6650 punktów) |
> >To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików> A kto był w tym czasie przywódcą Rosji?> Przywódcę Rosji cara Mikołaja II Romanowa w nocy z 16 na 17 lipca 1918 w Jekaterynburgu zamordował Żyd Jakow (Jakub) Michajłowicz Jurowski właściwie Jankiel Chaimowicz Jurowski. pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_JurowskiBył głównym organizatorem zabójstwa Mikołaja II Romanowa i jego rodziny w domu Ipatiewa w Jekaterynburgu w nocy z 16 na 17 lipca 1918 roku. Osobiście zastrzelił cara i carewicza Aleksego (którego, podobnie jak w. księżną Tatianę dobił strzałem w głowę).
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików >>A kto był w tym czasie przywódcą Rosji? > cara Mikołaja II Romanowa w nocy 17 lipca 1918 w zamordował Żyd Jakow Michajłowicz Jurowski jesteś niesamowity
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>>>To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików >>A kto był w tym czasie przywódcą Rosji? >Przywódcę Rosji cara Mikołaja II Romanowa w nocy z 16 na 17 lipca 1918 w Jekaterynburgu zamordował... Nieżywi nie są przywódcami.
cr
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>>To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików> >>A kto był w tym czasie przywódcą Rosji?> >Przywódcę Rosji cara Mikołaja II Romanowa w nocy z 16 na 17 lipca 1918 w Jekaterynburgu zamordował...> Nieżywki nie są przywódcami.nieżywki  Jezus królem Polski znany jest też zwrot "Lenin wiecznie zywy"
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >Nieżywki nie są przywódcami.> nieżywki  Nie napisałam 'nieżywki'.  > znany jest też zwrot "Lenin wiecznie zywy"Znana jest mumia, czyli Lenin nieżywy, brrr. 
cr
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>Nieżywki nie są przywódcami.> >nieżywki  > Nie napisałam 'nieżywki'.  przeczytałem nieżywki, się uśmiałem i poprawiłem Ciebie (naruszyły prawa własności, przyznaje się do winy, liczę na łagodny wymiar kary 
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > >>>To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików> >>A kto był w tym czasie przywódcą Rosji?> >Przywódcę Rosji cara Mikołaja II Romanowa w nocy z 16 na 17 lipca 1918 w Jekaterynburgu zamordował...> Nieżywi nie są przywódcami.> Wraz z zamordowaniem cara Romanowa Rosja przestała istnieć. Półtora miliona Rosjan, po żydowskim zamachu stanu, uciekło na Zachód. Najwięcej do Francji. Rosja przestała istnieć. Żydzi pokonali cara ale nie pokonali Brytyjczyków i Żydów amerykańskich. Ci co dokonali zamachu stanu i ci, których obsadzono po radzieckich urzędach, zostali zamordowani w czasie ludobójstwa w 1937 r. W większości to byli Żydzi a wymordowało ich żydowskie NKWD, którym kierował, po Żydzie Jagodzie, żydowski zięć Jeżow. Obu rozstrzelano za to, że za dużo wiedzieli. fr.wikiped(*)Sainte-Geneviève-des-BoisW około 5200 grobach pochowano tam około 15 000 Rosjan i Francuzów pochodzenia rosyjskiego, którzy przybyli do Francji po rewolucji bolszewickiej w 1917 r . W ślad za nimi odnajdą się szczątki Rosjan, którzy schronili się we Francji w połowie lat 40. XX w. oraz w latach 70. i 80. XX w.
|
|
| | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>>>To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików> >>>A kto był w tym czasie przywódcą Rosji?> >>Przywódcę Rosji cara Mikołaja II Romanowa w nocy z 16 na 17 lipca 1918 w Jekaterynburgu zamordował...> >Nieżywi nie są przywódcami.> [...] Rosja przestała istnieć.[...No chyba, że tak. 
cr
|
|
| | | | |  | | Thoter (6650 punktów) |
> >[...] Rosja przestała istnieć.[...> No chyba, że tak.> Komuniści, którzy tworzyli ZSRR zostali wymordowani w 1937 r. Ale komunizm nie przestał istnieć. Czy był to dalej komunizm, taki jak tworzyli zamordowani komuniści ?? Czy tylko z nazwy ?? Żydowskich enkawudzistów, którzy rozstrzeliwali Żydów komunistów i komunistów po wykonaniu zadania ROZSTRZELANO. ru.wikiped(*)НОвиŃJakow Saułowicz Agranow (nazwisko rodowe - Jankel Szewielewicz (Szmajewicz) Sorenson 12 października 1893 r. , Czeczersk , obwód mohylewski , obecnie obwód homelski - 1 sierpnia 1938 r. , poligon egzekucyjny Komunarka ) - starszy oficer Czeka - OGPU - NKWD , Komisarz Bezpieczeństwa Państwa I stopnia (26.11.1935), jeden z organizatorów masowych represji w latach 20. - 30. XX wieku. I Zastępca Przewodniczącego OGPU ZSRR - Komisarz Ludowy NKWD ZSRR, Szef Głównej Dyrekcji Bezpieczeństwa Państwowego NKWD ZSRR. Należał do specjalnej trojki NKWD ZSRR w obwodzie saratowskim. Rozstrzelany w 1938 roku. Urodził się 12 października 1893 r. w mieście Czeczersk, obwód mohylewski, w żydowskiej rodzinie sklepikarza.Cara Romanowa zastrzelił Żyd Jakow Jurowski. Ci co przejęli władzę zostali w 1937 r. rozstrzelani przez żydowskie NKWD. Jeżeli Rosja przestała istnieć po zabójstwie cara, to co się stało z ZSRR po rozstrzelaniu rządzących funkcjonariuszy ?? Byli to głównie Żydzi. Ten kto dokonał tego ludobójstwa powinien zmienić nazwę i zacząć inaczej nazywać ZSRR. Czy też tak uważasz ??
|
|
| | | | | |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>Ten kto dokonał tego ludobójstwa powinien zmienić nazwę i zacząć inaczej nazywać ZSRR. >Czy też tak uważasz ?? Rozróżnia ten, kto dostrzega do tego podstawę.
cr
|
|
| | | | | | |  | | Thoter (6650 punktów) | > >Ten kto dokonał tego ludobójstwa powinien zmienić nazwę i zacząć inaczej nazywać ZSRR.> >Czy też tak uważasz ??> Rozróżnia ten, kto dostrzega do tego podstawę.> Żydowskie NKWD wymordowało aparat kierujący ZSRR, głównie Żydów i przybyłych komunistów. Żydowska propaganda zatuszowała żydowskie zbrodnie zwalając winę za to na "szalonego" Stalina. Ludzie uwierzyli w to, że Stalin kazał Żydom mordować Żydów funkcyjnych. Ja nie przyjąłem tego do wiadomości i sprawę zbadałem. Marek Borysowicz Korniew (8.3.1900, Pietrowerowka - 2.3.1939, Moskwa ) ru.wikiped(*)ŃОвиŃGrigorij Arkadiewicz Griszyn (1903, Odessa - 1939, Kijów ) ru.wikiped(*)ŃовиŃW czerwcu-lipcu 1937 został szefem Zarządu NKWD na obwód odeski. Od 20 lipca 1937 r. - szef Zarządu NKWD na Obwód Winnicki . Okres ten upłynął pod znakiem przyłączenia się do specjalnej trojki utworzonej na mocy rozkazu NKWD ZSRR z dnia 30 lipca 1937 r. nr 00447. Aresztowany 20 sierpnia 1937 r. 1 czerwca 1939 roku został skazany na służbę wojskową przez Trybunał Wojskowy oddziałów NKWD Okręgu Kijowskiego. Rozstrzelany 2 września 1939 w Kijowie.Żydowskie NKWD na mocy tajnego rozkazu żydowskiego zięcia Jeżowa nr 00447 rozstrzelało 390 tysięcy Rosjan a 360 tysięcy zamknięto w obozach pracy, które budowały infrastrukturę, którą pięć lat później dowożono amerykańską i brytyjską broń na linie frontów. Mam długą listę nazwisk tych co dokonali ludobójstwa w 1937 r. a potem zostali rozstrzelani. Teraz badam bezkarnych zleceniodawców. Sprawców wykonawczych ludobójstwa w 1937 r. po wykonaniu zadania rozstrzelano.
|
|
 | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Daleki jestem od przyłączenia się do tych czczących pamięć Lenina, ale trudno zgodzić się ze wszystkimi Twoimi argumentami
>To nie był przywódca Rosji lecz bolszewików, którzy ową Rosję zdegradowali do śmierdzącego grajdołu żerującego na sąsiadujących z nią krajach, których podbój, okupację i wyzysk uczynili swoim sposobem na życie - tak powstał ZSRR.
1 To był przywódca Rosji, tak samo jak jego poprzednicy, równie "demokratycznie" wybrany przez Rosjan i na podstawie tego samego mechanizmu przez nich czczony 2 Rosja przed bolszewikami także żerowała na innych krajach. Bolszewicy osłabili Rosję na tyle, że mogła musiała zgodzić się na niepodległość Polski, Estonii, Finlandii... 3 Rosja przed bolszewikami była śmierdzącym grajdołem, w którym głód na przednówku był zjawiskiem powszechnym i zniesienie poddaństwa dla połowy chłopów było fikcją, rewolucja 1905, wojna z Japonią obnażyła fakt, że był to "kolos na glinianych nogach" 4 Ocena ZSRR w oczach samych Rosjan jest mocno niejednoznaczna 4.1 Jedni widzą fakty niesamowitego terroru, głodzenia milionów, masowych rozstrzeliwań, zesłań i Gułagów 4.2 Inni widzą zbudowanie potęgi, która zaczęła eksplorację kosmosu i zbudowała pierwszą atomową elektrownię
W Europie bolszewicy mieli jeden pozytywny znaczący udział, po powstaniu ZSRR, w siłę urosły lewicowe (robotnicze) partie. Skutek był taki, że jak przewidywał Marx, "klasa robotnicza przestała być klasą w sobie i zaczęła być klasą dla siebie" i wykorzystując w pełni demokratyczne procedury doprowadziła do tego, że rządzący niepodzielnie państwami w XIX wieku wielki biznes musiał z robotnikami rozmawiać w parlamentach a nie strzelając do nich na ulicach. Wyjątkiem była... Hiszpania. gdzie siłą, z wielką brutalnością pojawił się dyktator, który "wolał zabić połowę Hiszpanów, niż dopuścić do tego, że Hiszpania stanie się marksistowska"
Dlatego w Hiszpanii Lenina ocenia się raczej pozytywnie, im bardziej na wschód Europy tym ta "pozytywność" ocen jest mniejsza
>Pamiętasz coś o wojnie polsko-bolszewickiej ? >Bo ja to pamiętam jako AGRESJĘ komunistów na wolny kraj celem jego skomunizowania czyli podbicia i podporządkowania.
To był (wg wojskowej nomenklatury) bój spotkaniowy. Niemcy, także ogarnięte lewicową rewolucją, pokonane, wycofywały wojska ze wschodu, co postanowili wykorzystać zarówno bolszewicy, jak i Polacy, którzy z "białymi" nie mieli o czym rozmawiać, Skutek był taki, że Piłsudski zajął Kijów, a bolszewicy Radzymin.
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
1 na 1 | farmer (22440 punktów) |
>Ale to my powinniśmy czcić Lenina, gdyby nie jego rewolucja, nie byłoby Polski (i Ukrainy), Lenin >był naszym ojcem założycielem (
Chyba w twoich chorych urojeniach.
.Poza tym Berlin finansował wywrotową działalność Włodzimierza Iljicza i jego towarzyszy, celem której była destabilizacja sytuacji w kraju i dyskredytację Rządu Tymczasowego.
Ale w gloryfikowaniu zbrodniarzy i pluciu na Polaków idzie ci coraz lepiej.
To twój idol śmieciu.
...żołnierze bestialsko rozprawili się z kobietami z żeńskiego batalionu broniącego tego obiektu. Panie najpierw zostały zgwałcone, a następnie rozpruto im brzuchy..
Car dobry Lenin dobry a Polak łajzo to pies wg ciebie.
Reszta Europy obeszła się bez tego gówna ale nam się trafiły bydlaki za miedzą.
Okrągły o Polakach.
O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach. >>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Okrągły o Polakach. [...]"psy szczekają, karawana jedzie dalej" 
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) | > >Okrągły o Polakach. [...]> "psy szczekają, karawana jedzie dalej"  To nie karawana tylko forum
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
1 na 1 | Andej (374 punktów) | >W tym roku mamy setną rocznicą śmierci przywódcy Rosji W. Lenina.
Podaję rocznice śmierci innych masowych morderców i szczególnych zbrodniarzy. Też możesz świętować. Choć, nie ukrywam, nie wszyscy oni mają na rękach krew Polaków. Niedawno była rocznica śmierci Stalina, też świętowałeś? Przedwczoraj była rocznica (26) śmierci Pol Pota. Nie mam info o mordowaniu Polaków. Za niespełna dwa tygodnie 79 rocznica śmieci Hitlera, któremu nie udało się wymordować tylu ludzi co Stalinowi do spółki z Leninem. We wrześniu będziesz mieć rocznice śmierci azjatyckich masowych morderców. 5r5 rocznice Ho Chi Minha i 54 Mao. A miesiąc później 57 rocznicę Che, który jednak ilością ofiar nie dorównał żadnemu z poprzednio wymienionych.
Zastanawiam się, jak ci płacą rusożydzi za szkalowanie innych nacji a w szczególności Polaków.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>W tym roku mamy setną rocznicą śmierci przywódcy Rosji W. Lenina. >Podaję rocznice śmierci innych masowych morderców i szczególnych zbrodniarzy. Też możesz świętować. Choć, nie ukrywam, nie wszyscy oni mają na rękach krew Polaków. mordercą był polski szlachcic, pan zwany krwawy lucek
>Niedawno była rocznica śmierci Stalina, też świętowałeś? nie był Rosjaninem irytuje mnie niczym nie uzasadniona nienawiść do Rosjan
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | | farmer (22440 punktów) |
>irytuje mnie niczym nie uzasadniona nienawiść do Rosjan
Chyba twoja do Polaków
O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach. >>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Ciebie tak drażni ta Polska wolnosc. Jaka by ona nie była to jednak wolność nie dyktowana telefonem z Moskwy że odpirdlasz szopki od lat pisząc jacy to ( my libki nie dorozwojki) jesteśmy.
Byle szydzić z Polski. Polak pies. Jak qrwa śmiał zerwać się że smyczy pana z Rosji.
Nie SMIECIU Polak chodząc na wybory dokonując złych dobrych wyborów nie jest Psem.
Ty tego nie zrozumiesz bo nie zdierzysz Polski .
Tylko Rosja Rosja i Rosja .
NIKT CHUJU na tym forum nie nazawal Rosjan PSAMI
Za to ty nazwałeś tak Polaków. Tfuu.
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> NIKT CHUJU na tym forum nie nazawal Rosjan PSAMIpsi chuju  przestan już tak na mnie ujadać 
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >NIKT CHUJU na tym forum nie nazawal Rosjan PSAMI> psi chuju  > przestan już tak na mnie ujadaćPisze prawdę o tobie śmieciu. Polak to pies ? Przeproś matole. Szydzenie z Polaków i Polski nie pójdzie ci tak łatwo obrońco zbrodniarzy O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach. > >należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
| | |  | 1 na 1 | farmer (22440 punktów) | > >NIKT CHUJU na tym forum nie nazawal Rosjan PSAMI> psi chuju  > przestan już tak na mnie ujadać  . Widzę że cię śmieciu zaczyna boleć i zaczynasz wyć. Polak to pies? Przeproś gnoju. O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach. > >należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
|
|
|  | | Andej (374 punktów) | >>Niedawno była rocznica śmierci Stalina, też świętowałeś? > nie był Rosjaninem Ale za to Lenin był rusożydem. PPo dziadku.
>irytuje mnie niczym nie uzasadniona nienawiść do Rosjan Podobnie ja twoja nienawiść do Polaków denerwuje innych.
Ja akurat mam wielką sympatię do Rosjan. I stykam się z nimi kilka razy w miesiącu. Mam wiele związków z nimi. Ale Lenina, i Stalina uważam za jednych z największych zbrodniarzy. Putina też, aczkolwiek nie osiągnął ich "sukcesów". Natomiast mentalności wielkroruskiej nie znoszę. Nie toleruję ich nienawiści do Polaków. Ani pogardy z jaką się do nas odnoszą. Nie wszyscy. Oceniam skalę na ok. 80 %. Co ciekawe, często postawy noworuskich pokrywają się z poglądami wielkorusów.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>Niedawno była rocznica śmierci Stalina, też świętowałeś? >> nie był Rosjaninem >Ale za to Lenin był rusożydem. PPo dziadku. >>irytuje mnie niczym nie uzasadniona nienawiść do Rosjan >Podobnie ja twoja nienawiść do Polaków denerwuje innych. jaka nienawiść? że nie lubię naszego wiernopoddańczego stosunku do USA? że uwazam nam panujący liberalizm za antyludzkiego bożka, nasłanego nam przez usazyda? wiecej "grzechów" nie pamiętam
> mentalności wielkroruskiej nie znoszę. Nie toleruję ich nienawiści do Polaków. Ani pogardy z jaką się do nas odnoszą. wstepując do NATO, śmiertelnie wrogiego, agresywnego sojuszu, zdradziliśmy NASZĄ WSPÓLNĄ sprawę
ja np nielubię przez libkow uwielbianego Kuklinskiego, zdradził, w raju takich wyganialiśmy (co było równoznaczne ze skazaniem na smierć)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | 1 na 1 | Andej (374 punktów) | >jaka nienawiść? że nie lubię naszego wiernopoddańczego stosunku do USA? Sądzę, że niewiele jest osób, którym się podoba włażenia w d... USA, Rosji, Niemcom, UE. Ale nas stać na to, aby być niezależnym? Musielibyśmy zrównać się gospodarczo przynajmniej z Niemcami. Inaczej trzeba się podpinać. Wolę już karesy wobec USa niż np. Rosji czy Niemców.
>że uwazam nam panujący liberalizm za antyludzkiego bożka, Zgoda. Liberalizm jest ewidentnym złem. A jeszcze gorsza jest libarokomuna. Obwiązujący np. w UE (nie tylko, ale to nas najbardziej dotyka).
>wstepując do NATO, śmiertelnie wrogiego, agresywnego sojuszu, zdradziliśmy NASZĄ WSPÓLNĄ sprawę Wstępując do sojuszu obronnego (co nie znaczy, że nie przejawiającego agresji wobec słabych) wyrwaliśmy się z sojuszu agresywnego, w którym naszą rolą było mięso armatnie.
>ja np nielubię przez libkow uwielbianego Kuklinskiego, zdradził, Kogo zdradził? Polskę? Polaków? Czy sowietów? Uważam, że zdradził imperium rosyjskie, zwane wtedy okresowo ZSRR. Uważam, że działał w interesie Polski i Polaków. A na śmierć został skazany. Jak też Zdzisław Najder, Zdzisław Rurarz, Romuald Spasowski, Waldemar Mazurkiewicz, Jerzy Sumiński i Henryk Bogulak. I zostali wygnani z socjalistycznego raju. Choć lepszym określeniem jest: uciekli. A marzyła o tym wtedy większość Polaków.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>jaka nienawiść? że nie lubię naszego wiernopoddańczego stosunku do USA? >Sądzę, że niewiele jest osób, którym się podoba włażenia w d... USA, Rosji, Niemcom, UE. UE traktuje jako MY szerokie, tzn jest moje miasto, jest W-wa którą nie lubię i Bruksela (są na podobnym poziomie zaufania jak warszawka)
>Ale nas stać na to, aby być niezależnym? o tym cały czas pisze, że liberalizm (indywidualizm, wolność) jest falszywy, szkodliwy, śmierć niosacy, nawet na poziomie panstwa a co powiedziec o JEDNOSTCE, JA, to co? liberalizm to prawdziwy buk dla mnie, że mam być indywidualny, wolny a dla panstw to niemożliwe?
>Musielibyśmy zrównać się gospodarczo przynajmniej z Niemcami. to nie zależy od nas a od geografi bo jeśli będziemy wezłem łączącym Chiny z UE to tak
>Inaczej trzeba się podpinać. Wolę już karesy wobec USa niż np. Rosji czy Niemców. mam zasade, szukaj przyjaciół blisko, wrogów daleko
>I zostali wygnani z socjalistycznego raju. Choć lepszym określeniem jest: uciekli. >A marzyła o tym wtedy większość Polaków. wiem, hasło solidarności "wolę śpiwór w NY niż M5 w Wrocławiu" ogrom polaków w NY, Berlinie, Paryżu, jest bezdomnych, spełnił im sie sen dzialacza styropianu
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | | | |  | | Andej (374 punktów) | > mam zasade, szukaj przyjaciół blisko, wrogów dalekoTak jak Urho Kekkonen, który wyłożył swoja filozofię serwilizmu wiernopoddańczego w dziele pod tytułem: Nie szukajcie przyjaciół daleko, a wrogów blisko. Czytałem kilkadziesiąt lat temu. Przykry przykład lizania tylko temu, kto sprał po pysku. Dla mnie lepsza bieda na wolności, niż bogactwo w niewoli. Ale to mój wybór. Każdy ma prawo do własnego. Nie chcę "przyjaciół", którzy wypierzają się w z butami w moje życie. Jako bonus, piosenka: www.youtube.com/watch?v=fRPe_UJYBco
|
|
| chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> możemy zobaczyć powszechny wizerunek Lenina na ulicach Hiszpanii, u nas by ich wszystkich pozamykali, całe ulice, wsie i miasta (mamy demokracje gdzie szerzenie komunizmu grozi więzieniem).Więc może powinniśmy zerwać stosunki dyplomatyczne z taką prokomunistyczną Hiszpanią? 
cr
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >możemy zobaczyć powszechny wizerunek Lenina na ulicach Hiszpanii, u nas by ich wszystkich pozamykali, całe ulice, wsie i miasta (mamy demokracje gdzie szerzenie komunizmu grozi więzieniem).> Więc może powinniśmy zerwać stosunki dyplomatyczne z taką prokomunistyczną Hiszpanią? no nie wiem, ostatnio na stałe wyjechało tam ogrom Polaków, uważają że tam jest najwięcej raju 
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> >>możemy zobaczyć powszechny wizerunek Lenina na ulicach Hiszpanii, u nas by ich wszystkich pozamykali, całe ulice, wsie i miasta (mamy demokracje gdzie szerzenie komunizmu grozi więzieniem).> >Więc może powinniśmy zerwać stosunki dyplomatyczne z taką prokomunistyczną Hiszpanią? > no nie wiem, ostatnio na stałe wyjechało tam ogrom Polaków, uważają że tam jest najwięcej raju  Chyba głównie tacy z kasą wyjechali, a kto ma kasę, ma wszędzie raj.
cr
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|