Racjonalista - Strona głównaDo treści
adwokat diabła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
21-04-2024 17:09okragly (21676 punktów)adwokat diabła
w "wolnym" kraju adwokata ma każdy zbrodniarz, a na naszym forum, i całej naszej narodowej MYŚLOSFERZE odmawia się czci i godności szczerym obrońcom Rosji, w starciu z adwokatami USA.GB.Ż -ydem (naszym panem). Czy zawsze pracodawca ma rację?

nawet w procesach inkwizycji był adwokat.
Adwokatem diabła czyli: ktoś, kto broniąc sprawy niesłusznej lub atakując słuszną, przyczynia się do lepszej orientacji w dyskutowanych kwestiach; dawniej też po prostu: obrońca złej sprawy.

nie jestem adwokatem diabła, broniąc Rosji, antyliberalizmu, to WY jesteście adwokatem diabła broniąc imperializmu GB.USA.Ż -yda, liberalizmu (dla niewolników) i jego hegemoni
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Rusek nie potrzebuje polaka który by wychwalał jego kraj i "osiągnięcia" na polu komunistycznego zniewolenia innych narodów.. sami mają dość swoich "nawiedzonych" którzy do dziś modlą się przed portretem Stalina.
>..jesteście adwokatem diabła broniąc imperializmu
Ciągle zapominasz że największym imperialistą w tej części świata zawsze była Rosja.
Niestety ale jesteś tu obrońcą złej sprawy, wychwalając to co było źródłem politycznego zła na świecie.
Nikt tu nie broni imperializmu bo to zawsze jest przejaw agresji.
Największymi imperialistami byli: Rosja, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Dania, Francja ale nie USA-które o ile mi wiadomo nigdy nie miały żadnych zamorskich kolonii.
I wbrew także Twoim wyimaginowanym pretensjom, wyłączną winę za upadek komunistycznego socjalizmu ponosi sam wspomniany system i NIKT INNY, czego oczywiście żaden komuch nigdy nie przyzna bo "jedynie słuszną" u nich narracją jest spychanie winy za wszystkie swoje błędy na "wrogów ludu" i "imperializm amerykański".
Wystarczy przypomnieć chińską nagonkę na wróble, które rzekomo wyjadały im ryż na polach.. po czym gdy je przetrzebiono.. ów ryż faktycznie im coś wyżarło..tyle że to były robale, których nie miał kto na polach zjeść bo wróbli już nie było.
I taka to jest ta "komunistyczna mądrość".
-A gdyby nie te "imperialistyczne stany zjednoczone", tak znienawidzone przez komunistów to ruscy nie wygraliby by II wojny światowej bez pomocy w sprzęcie od USA.
Thoter (6650 punktów)

>nawet w procesach inkwizycji był adwokat.
>

pl.wikipedia.org/wiki/TomĂĄs_de_Torquemada

Torquemada urodził się w rodzinie konwertytów nawróconych z judaizmu; wuj Juan Torquemada był sławnym teologiem i kardynałem, którego babcia była również konwertytką. Współczesny im historyk Hernando del Pulgar (sam również nawrócony Żyd) zapisał, że wujek Tomasa, Juan de Torquemada, miał przodka, Alvara Fernandeza de Torquemadę, żonatego z konwertytką żydowską pierwszej generacji.(...)
Liczbę faktycznie wydanych przez hiszpańską inkwizycję w czasach Torquemady wyroków śmierci ocenia się bardzo różnie. Starsze badania podają liczbę ok. 8800 egzekucji na stosie.


W Polsce, po wojnie, żydowski domiar sprawiedliwości jak domierzył Polakowi karę śmierci, to można było napisać prośbę o łaskę do Bieruta, która trafiała na biurko Izaaka Kleinermana.

pl.wikipedia.org/wiki/Izaak_Klajnerman

Po zakończeniu wojny i nastaniu Polski Ludowej pełnił funkcję naczelnika Wydziału Prawnego w Biurze Prezydialnym Krajowej Rady Narodowej

Okrągły nie wierz w to, że adwokat był w stanie kogoś wybronić, jak na to nie dostał sporo kasy.

ru.wikiped(*)цишек

20 września 1939 Radziwiłł wraz z synem Edmundem został aresztowany przez NKWD i osadzony w więzieniu wewnętrznym na Łubiance , gdzie był przesłuchiwany m.in. przez Ławrientija Berii . Został zwolniony trzy miesiące później, po interwencji włoskiej rodziny królewskiej. Paweł Sudoplatow w swoich pamiętnikach podaje, że Stanisław Sosnowski , były rezydent polskiego wywiadu w Berlinie , również aresztowany przez NKWD i zgodził się z nim współpracować, zaproponował wykorzystanie koneksji Radziwiłła i uczynienie go pośrednikiem między sowieckim kierownictwem a Hermannem Goeringiem , gdyż Radziwiłł i Góring znali się osobiście (w latach międzywojennych wspólnie polowali w Puszczy Białowieskiej).

Pamiętniki Żyda Sudopłatowa przeczytałem.
Żydowskie NKWD uwolniło Radziwiłła po interwencji włoskiej rodziny królewskiej.
Biedacy nie mają szans.
21-04-2024 19:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
jesteś niesamowity, z ciekawości wpisałem w wyszukiwarkę z chęcią dowiedzenia się co znaczy słowo Thoter, tam na pierwszym miejscu, że to antyamerykański, antysemicki troll

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
.
>nie jestem adwokatem diabła, broniąc Rosji, antyliberalizmu, to WY jesteście adwokatem diabła
>broniąc imperializmu GB.USA.Ż -yda, liberalizmu (dla niewolników) i jego hegemoni
>

Pisanie kutafonie że Polacy są psami nie jest bycie adwokatem tylko zwykłym szydzeniem z Polaków i Polski które tu uprawiasz od lat.

Z wyborów jakie dokonlai po 89r. z Wolnych wyborów. Do wyborów startowali wszyscy. Dziś też możesz założyć partie i forsować swoje bzdety.

Jesteś hipokryta jak Hamerlika Konopka który napisał kiedyś że nie pozwoli by ten system upadł bo jest zbyt wygodny dla niego.

Jednakże ten Hipkorta niemal dzień w dzień pisze jak to jest zły ten system.

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
21-04-2024 19:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>nie jestem adwokatem diabła, broniąc Rosji, antyliberalizmu, to WY jesteście adwokatem diabła
>>broniąc imperializmu GB.USA.Ż -yda, liberalizmu (dla niewolników) i jego hegemoni
>Pisanie kutafonie że Polacy są psami nie jest bycie adwokatem tylko zwykłym szydzeniem z Polaków i Polski które tu uprawiasz od lat.
jestem okragly Rejtan, on, protestując przeciwko decyzji polskiego sejmu ustanawiającej I rozbiór Polski, zastąpił "racjonalistom" drogę i krzyczał: "Zabijcie mnie, ale nie zabijajcie ojczyzny!
Rejtan to ja, libki niedorozwojki

>Z wyborów jakie dokonlai po 89r. z Wolnych wyborów. Do wyborów startowali wszyscy. Dziś też możesz założyć partie i forsować swoje bzdety.
jestem okragly Rejtan, on, protestując przeciwko decyzji polskiego sejmu ustanawiającej I rozbiór Polski, zastąpił racjonalistom drogę i krzyczał: "Zabijcie mnie, ale nie zabijajcie ojczyzny!
Rejtan to ja, libki niedorozwojki
farmer (22440 punktów)
>>
>Rejtan to ja, libki niedorozwojki

Jesteś kutafoem piszącym że Polaki to psy

Oraz o

O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach.
>>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu

Jesteś zwykłym złamsem. Powiedz do POlaka że jest psem i potem to opisz.

Do tego kłamaca piszącym że nigdy nie był za granica ale jednocześnie byłeś na Ukrainie

Pisales że masz doktorat ale potem się go wyparłeś.

Jesteś zwykła atencyja piZ*a. Która dla poklasku pisze że Polak to Pies.



Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
21-04-2024 19:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Jesteś zwykłym złamsem. Powiedz do POlaka że jest psem i potem to opisz.
>Do tego kłamaca piszącym że nigdy nie był za granica ale jednocześnie byłeś na Ukrainie
jako dziecko, to się nie liczy

>Pisales że masz doktorat ale potem się go wyparłeś.
mogłem napisać (nie pamiętam) że mógłbym napisać o raju, ale gdzie bym znalazł promotora
mógłbym jeszcze napisac doktorat o budownictwie rajskim
jeszcze o nowoczesnym budownictwie rajskim
albo o miłości w raju
albo o organizacji raju
albo o wychowaniu dzieci w raju
albo o seksie w raju
...
...

>Jesteś zwykła atencyja piZ*a. Która dla poklasku pisze że Polak to Pies.
pisze dla opamiętania

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
21-04-2024 19:58 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>Jesteś zwykłym złamsem. Powiedz do POlaka że jest psem i potem to opisz.
>>Do tego kłamaca piszącym że nigdy nie był za granica ale jednocześnie byłeś na Ukrainie
>jako dziecko, to się nie liczy

Jesteś zwykłym kłamcą.

Tyle razy zawidodziłes że ty nigdy zagranicą nie byłeś.

Ale wiadomo. Atencjusz będzie manipulował żeby mu się zgadazalo. Kłamca

>>Pisales że masz doktorat ale potem się go wyparłeś.
>mogłem napisać (nie pamiętam) że mógłbym napisać o raju, ale gdzie bym znalazł promotora
>mógłbym jeszcze napisac doktorat o budownictwie rajskim
>jeszcze o nowoczesnym budownictwie rajskim
>albo o miłości w raju
>albo o organizacji raju
>albo o wychowaniu dzieci w raju
>albo o seksie w raju
>...
>...
>>Jesteś zwykła atencyja piZ*a. Która dla poklasku pisze że Polak to Pies.
>pisze dla opamiętania


Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię jebał,
bo to mezalians byłby dla psa.

Jutro zamnkinesz ten swój pysk jak wyjdziesz do ludzi i nikomu nie powiesz żeby się opamiętał.

Spytaj się tego oszoloma Hamerlika jak mu się z szefem rozmawialo. Tak samo się zrobił malutki.



Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
21-04-2024 20:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Jesteś zwykłym złamsem. Powiedz do POlaka że jest psem i potem to opisz.
>>>Do tego kłamaca piszącym że nigdy nie był za granica ale jednocześnie byłeś na Ukrainie
>>jako dziecko, to się nie liczy
>Jesteś zwykłym kłamcą.
wolę, jeśli możesz zmienić na kłamca zwyczajny
jak profesor zwyczajny,

>Jutro zamnkinesz ten swój pysk jak wyjdziesz do ludzi i nikomu nie powiesz żeby się opamiętał.
nikogo nie obrażam, tylko prowokuje do myslenia

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>>Jesteś zwykłym złamsem. Powiedz do POlaka że jest psem i potem to opisz.
>>>>Do tego kłamaca piszącym że nigdy nie był za granica ale jednocześnie byłeś na Ukrainie
>>>jako dziecko, to się nie liczy
>>Jesteś zwykłym kłamcą.
>wolę, jeśli możesz zmienić na kłamca zwyczajny
>jak profesor zwyczajny,

Kłamca który pisze że nie był za granica choć był.

Okrągły to Kłamca ale co się spodziewać po ruskiej onucy.

>>Jutro zamnkinesz ten swój pysk jak wyjdziesz do ludzi i nikomu nie powiesz żeby się opamiętał.
> nikogo nie obrażam, tylko prowokuje do myslenia

To po huj kutafonie piszesz że pies? Jak się śmieciu nie obraża to się nie używa ruska onuco takich słów jak Polak to pies.

Ale ty śmieciu szydzisz tu z Polaków od lat. Deprecjonując nasze dokonania onuco.

Ruska onuca okrągły kłamca o Polakach to psy. Tfuuu kłamco.


Ale jak się nie ma.nic do powiedzenia to się do psów porównuje.

Ale to tycczy się zazwyczaj tych co są nie posiadają argumentów w dysksjii l.

Zazwyczaj słabi intelektualnie osobnicy.

Jest tu parę takich osób. Nie wie co wydukac to napiszę szczać pies kundel .

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
21-04-2024 21:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Kłamca który pisze że nie był za granica choć był.
skąd dzisiaj piszesz?

>>>Jutro zamnkinesz ten swój pysk jak wyjdziesz do ludzi i nikomu nie powiesz żeby się opamiętał.
>> nikogo nie obrażam, tylko prowokuje do myslenia
>To po huj kutafonie piszesz że pies?
inaczej do Ciebie nie dotrze



fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>Kłamca który pisze że nie był za granica choć był.
>skąd dzisiaj piszesz?
>>>>Jutro zamnkinesz ten swój pysk jak wyjdziesz do ludzi i nikomu nie powiesz żeby się opamiętał.
>>> nikogo nie obrażam, tylko prowokuje do myslenia
>>To po huj kutafonie piszesz że pies?
>inaczej do Ciebie nie dotrze
>
Co, ze.twoi znajomi to psy i rodzina ? Szef koledzy itd?

Już ci pisałem. Hamerlik też był chojrak.

I jak zareagowali gdy im powiedziałeś że Polacy to Psy. Czyli oni. Kazali ci się leczyć wypierdalać czy co?

Przez internet to tu kozaków dużo. A potem te pysku zamykacie i nie sposób was spotkać.

Polak to pies?

Okrągły ruska onuca. Tyle razy pisales że nie byłeś za granicą.
Ale jak to kłamca. Okazuje się że był





Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
21-04-2024 21:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Okrągły ruska onuca. Tyle razy pisales że nie byłeś za granicą.
>Ale jak to kłamca. Okazuje się że był
byłem w ZSRR, ale tego kraju nie ma, więc nie byłem
byłem z Związku Młodzieży Socjalistycznej w NRD, ale tego kraju ani tego związku nie ma, więc nie byłem
wiecej grzechów nie pamiętam
oczekuje rozgrzeszenia


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>w "wolnym" kraju adwokata ma każdy zbrodniarz
Oskarżony.

A terminu 'zbrodniarz' chyba nawet w kodeksie nie ma.
Nie jestem pewna, ale np. "złodzieja" podobno nie ma.

>odmawia się czci i godności szczerym obrońcom Rosji
Więc zamiast pisać o sympatiach, próbuj argumentować.

cr
21-04-2024 19:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>odmawia się czci i godności szczerym obrońcom Rosji
>Więc zamiast pisać o sympatiach, próbuj argumentować.
argumentuje (w innych watkach) ale to nic nie daje
to kwestia wiary, u nas USA zawsze było święte, jak na wies ktoś przyjechal z ameryki to był królem, to jest bałwochwalstwo

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>odmawia się czci i godności szczerym obrońcom Rosji
>>Więc zamiast pisać o sympatiach, próbuj argumentować.
>argumentuje (w innych watkach) ale to nic nie daje
"Zamiast" to sugestia rezygnacji z wątków osobistych.

>jak na wies ktoś przyjechal z ameryki to był królem
Nikt się bardziej niż Hameryka do tej roli nie nadaje.

cr
21-04-2024 20:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>odmawia się czci i godności szczerym obrońcom Rosji
>>>Więc zamiast pisać o sympatiach, próbuj argumentować.
>>argumentuje (w innych watkach) ale to nic nie daje
>"Zamiast" to sugestia rezygnacji z wątków osobistych.
wątki osobiste to celowa prowokacja, dla emocji.


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>>odmawia się czci i godności szczerym obrońcom Rosji
>>>>Więc zamiast pisać o sympatiach, próbuj argumentować.
>>>argumentuje (w innych watkach) ale to nic nie daje
>>"Zamiast" to sugestia rezygnacji z wątków osobistych.
>wątki osobiste to celowa prowokacja, dla emocji.
Bo emocjonujący się durnie dysponują argumentami, których się boisz?

cr
22-04-2024 11:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>>odmawia się czci i godności szczerym obrońcom Rosji
>>>>>Więc zamiast pisać o sympatiach, próbuj argumentować.
>>>>argumentuje (w innych watkach) ale to nic nie daje
>>>"Zamiast" to sugestia rezygnacji z wątków osobistych.
>>wątki osobiste to celowa prowokacja, dla emocji.
>Bo emocjonujący się durnie dysponują argumentami, których się boisz?
nie mają żadnych racjonalnych argumentów
czasem jak coś ważnego miałem powiedziec jakiemuś dzieciakowi to zeby zapamiętał dawałem cukierka albo go czymś zbulwersowałem, tu cukierków nie mogę dawać ale wkurwić to i owszem , dzieki temu farmer pamięta wiecej co napisałem niż ja
i wypomina
dlatego z zasady nie kłamię, ponieważ nie pamietam co? kiedy? gdzie? powiedziałem

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
21-04-2024 20:45 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Nikt się bardziej niż Hameryka do tej roli nie nadaje.
>
Południowo wschodnia Polska wybudowała się na Ameryce.
Ojcowie jak na starość wrócili, to się zdziwili, jak żony wychowały za dolary swoje dzieci.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Południowo wschodnia Polska wybudowała się na Ameryce.
>Ojcowie jak na starość wrócili, to się zdziwili, jak żony wychowały za dolary swoje dzieci.
A jak? (Zagadkowe rzeczy tu mi piszesz.)

cr
23-04-2024 02:14 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>>Południowo wschodnia Polska wybudowała się na Ameryce.
>>Ojcowie jak na starość wrócili, to się zdziwili, jak żony wychowały za dolary swoje dzieci.
>A jak? (Zagadkowe rzeczy tu mi piszesz.
Thoter wychowany z ruble ma awersje do Ameryki jak Ruski poborowy. Wiem do której to Ameryki ma awersje. Myślę, że gdyby poznał tę drugą, to by bardziej przychylnym okiem spojrzał na Polskę, Polaków i w ogóle na cały zachodni świat. Choć szczerze powiedziawszy, wątpię by miał pojęcie jak naprawdę żyją ludzie i w tej pierwszej. Różnica pomiędzy Polską zachodnią i wschodnią, to naprawdę żadna różnica w porównaniu, jak bardzo zróżnicowane są Stany Zjednoczone.
W Ameryce Łacińskiej trwa spustoszenie powodowane gorączką denga. To trzeba naprawdę zobaczyć, żeby sobie uświadomić jak bardzo ludzie się boją. Paragwaj cierpi na niedobór repelentów. Strach graniczący z histerią czuć na każdym kroku. Panika w supermarketach i szalone ceny w Internecie, aby je zdobyć. Tak wyglądało życie w tym kraju przed moim wyjazdem.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365