 |
Cejrowski: To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać... Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-11-2011 15:40 | ramichael (36666 punktów) | Cejrowski: To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać...
13 na 13 | "To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać, a nie studiować jego literaturę". O kim mowa? - Rusek to jest wróg. Przeciw niemu się zbroimy i nie interesuje nas specjalnie jego literatura piękna - mówi Wojciech Cejrowski przy okazji komentując polski system oświaty.Autorytet moralny tzw. "portalu poświęconego" rozsypał tamże "perełki" swoich mądrości. Więcej można znaleźć tutaj: www.fronda(*)nie_sobie_radzi_w_zyciu__16645I jak Wam to się podoba? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
13 na 13 | neurosurgery (2484 punktów) | > I jak Wam to się podoba?A wcale mi się nie podoba.  Cejrowski po raz kolejny odsłonił mury, które okalają jego światopogląd. Są grube, stare i nie do ruszenia. Jeżeli tyle podróży nie uświadomiło mu, że ludzkie zachowania nie zależą od narodowości, to cóż można poradzić?
Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.
|
|
16 na 16 | Hodża (11172 punktów) | >I jak Wam to się podoba?
Podoba, nie podoba... ja to rozumiem. Cejrowski w zeszłym roku zarobił na swoich książkach ponad milion złotych polskich a sukces zawdzięcza między innymi swojemu knajackiemu językowi publicznych wypowiedzi schlebiających homofobicznemu, antyintelektualnemu i zadufanemu w narodowym samozadowoleniu potomkowi wygolonych szlacheckich łbów, dla którego wszystko to, co niepolskie było albo złe, albo śmieszne, albo głupie.
Nie Bóg, lecz Człowiek potrzebuje obrony.
|
|
7 na 7 | Świnka Flejka (553 punktów) | A najbardziej przerażające jet to, ilu ten facet ma autentycznych fanów, którzy każde jego słowo przyjmują jak prawdę objawioną. Ale kimże ja jestem, skoro nawet raz nie byłem za granicą...
|
|
10 na 10 | Tomek Fiedorek (5805 punktów) | >I jak Wam to się podoba? Ciekawy jestem, jakby ten hm, człowiek zareagował gdyby ambasada rosyjska na ten oszołomski tekst odpowiedziała? Jakby o poranku zapukało kilku łysych twardzieli z FSB i "poprosiło" o wyjaśnienia? A jeśli Rosjanie potraktują te słowa poważnie i zażądają wyjaśnień strony polskiej? Ten kmiot chyba sam nie wie co bełkoce. Może kiedyś na wyprawie krokodyl go wp...szy, "przypadkiem". Tak na marginesie, czego on chce od rosyjskiej literatury? To, że on nie czytał nie oznacza, że warto kawał tak pięknej, dobrej roboty spisać na straty. Brak słów.
|
|
 | 1 na 1 | Madman (7811 punktów) | >Ciekawy jestem, jakby ten hm, człowiek zareagował gdyby ambasada rosyjska na ten oszołomski tekst odpowiedziała? Napisałem do ambasady. Zobaczymy, czy coś zrobią.
|
|
 | | Kurczewski (2471 punktów) | > Ciekawy jestem, jakby ten hm, człowiek zareagował gdyby ambasada rosyjska na ten oszołomski tekst odpowiedziała? Jakby o poranku zapukało kilku łysych twardzieli z FSB i "poprosiło" o wyjaśnienia? A jeśli Rosjanie potraktują te słowa poważnie i zażądają wyjaśnień strony polskiej? Ten kmiot chyba sam nie wie co bełkoce. Może kiedyś na wyprawie krokodyl go wp...szy, "przypadkiem".Wolność słowa polega na tym, że państwo nie tłumaczy się z prywatnych wypowiedzi byle dziennikarzyny, jakkolwiek głupie by nie były, a popieranie knajacko- mafijnych metod usuwania czy dyscyplinowania "niewygodnych" jakoś kiepsko mi pasuje do państwa prawa. Podobnie donoszenie na obywateli własnego państwa cudzym ambasadom śmierdzi nienajładniej. erka.ovh.org/hototogitsu.blogspot.com/
|
|
|  | 4 na 4 | Tomek Fiedorek (5805 punktów) | >Wolność słowa polega na tym, że państwo nie tłumaczy się z prywatnych wypowiedzi byle dziennikarzyny, jakkolwiek głupie by nie były, a popieranie knajacko- mafijnych metod usuwania czy dyscyplinowania "niewygodnych" jakoś kiepsko mi pasuje do państwa prawa. Podobnie donoszenie na obywateli własnego państwa cudzym ambasadom śmierdzi nienajładniej. Nie wiem, czy zauważyłeś że wyraziłem tylko zainteresowanie odpowiedzią ambasady rosyjskiej. Kto wie może dzięki koledze dowiem się, co oni na to? Knajacko- mafijne metody to przerabialiśmy kilka lat temu, kiedy Pogromca Doktorów bezpodstawnie zniszczył człowieka. Więcej na temat Wyrzutka z Partyii można poczytać u Urbana, jeśli się nie brzydzisz. Temat prokuratury pod jego rządami jest dość dobrze znany dziennikarzom Uszatka. Donoszenie powiadasz, hmm to nasz sport narodowy. Przecie nawet "autorytety" w sutannach z powodzeniem go uprawiali.
|
|
| |  | | Kurczewski (2471 punktów) | > Nie wiem, czy zauważyłeś że wyraziłem tylko zainteresowanie odpowiedzią ambasady rosyjskiej.Zauważyłem. To kolega napisał do nich. > Knajacko- mafijne metody to przerabialiśmy kilka lat temu (...)Nie broniąc wyrzutka- nie nasłał na niego ludzi od mokrej roboty ani nie postarał się o wypadek. Przy całej perfidii tego co zrobił- jest różnica. > Donoszenie powiadasz, hmm to nasz sport narodowy. Przecie nawet "autorytety" w sutannach z powodzeniem go uprawiali.Wiesz- tłumaczenie "bo wszyscy tak robią" ewentualnie "a u was to murzynów biją" jest, moim zdaniem, kiepskim uzasadnieniem dla nieprzestrzegania standardów (bądź zaniżania ich). To nie te czasy kiedy Warszawą trząsł ambasador Riepin a w każdą lokalną przepychankę wciągało się Petersburg. erka.ovh.org/hototogitsu.blogspot.com/
|
|
| |  | 7 na 7 | Ania... (14138 punktów) | >Nie wiem, czy zauważyłeś że wyraziłem tylko zainteresowanie odpowiedzią ambasady rosyjskiej. Kto wie może dzięki koledze dowiem się, co oni na to? Knajacko- mafijne metody to przerabialiśmy kilka lat temu, kiedy Pogromca Doktorów bezpodstawnie zniszczył człowieka. Więcej na temat Wyrzutka z Partyii można poczytać u Urbana, jeśli się nie brzydzisz. Temat prokuratury pod jego rządami jest dość dobrze znany dziennikarzom Uszatka. >Donoszenie powiadasz, hmm to nasz sport narodowy. Przecie nawet "autorytety" w sutannach z powodzeniem go uprawiali. A ja przyznaję, nie rozumiem tego negatywnego nastawienia do zgłoszenia przestępstwa. Nie wypada zgłosić, że X kradnie? Albo że to X pasuje do rysopisu poszukiwanego mordercy? Może to wynika z idiotycznych spraw sądowych typu "muchy obsrały najjaśniejszego pana", do jakich przywykliśmy, ale chyba pora to zmienić. Pan WC jest dorosły i odpowiada za siebie. Jeśli jest pewny swoich poglądów, to obroni się i w kontakcie osobistym z ambasadą lub prokuraturą. O ile do czegokolwiek dojdzie, bo śmiem twierdzić, że małe są na to szanse.
|
|
| | |  | | dorias (722 punktów) | >O ile do czegokolwiek dojdzie, bo śmiem twierdzić, że małe są na to szanse.
Nic nadzwyczajnego w jego słowach nie ma zwykła postawa, rusofoba podobna do Jacka Komudy, który w swoich książkach podkreśla tą postawę czy jest sądzony za to nie?
Cejrowski najzwyczajniej w świecie wyraził swoją opinie, że ruski to wrogowie dla niego i że kraj się zbroi na wypadek ich ataku? Czy w jego słowach jest jakieś wezwanie typu idź bij zabij ruska?
Natomiast gdyby powiedział, że wrogiem społeczeństwa jest kler i, że zbroimy się przeciw niemu to by tutaj każdy go pochwalał.
Do sprawy nie dojdzie i nie będzie żadnej.
A zgłoszenie przestępstwa jest dobre. Z tym, że donosicielstwo już nie za bardzo.
Przy czym zgłaszanie przestępstwa nie jest dla mnie anonimowe a donosicielstwo tak.
Cejrowski wygłupił się tym, że podstawowa zasada walki z wrogiem to poznanie go najpierw.
|
|
| | | |  | 3 na 3 | Tomek Fiedorek (5805 punktów) | > Cejrowski wygłupił się tym, że podstawowa zasada walki z wrogiem to poznanie go najpierw.Spotkałem Komudę jak promował swoje książki w Cork. Wypiliśmy kilka "bronków" i prawdę mówiąc w oczy rzuciła mi się nie tyle jego rusofobia, co tęsknota za Polską szlachecką, oczywiście z nim w roli szlachcica. Należy do jakiegoś towarzystwa(?), posiada herb i spotykają się żeby pomachać szabelkami. Swoim strojem wzbudzał zainteresowanie, zwłaszcza kiedy udawał się do WC  Odniosłem wrażenie, że Kurczewski zirytował się nie tyle donosicielstwem, co tym że chodzi o donosicielstwo "ruskim" z ambasady. Zgadzam się z Anią, że sprawy dotyczące przestępstw należy zgłaszać i zachowanie takie nie powinno być piętnowane społecznie. Jednak w niektórych środowiskach są traktowane na równi z donosicielstwem. Samo donoszenie jest bardzo "popularne", żeby nie powiedzieć nagminne. Nierzadko można poczytać o tym w prasie, lub zobaczyć w programach telewizyjnych. Tak oto moje "co by powiedział gdyby" przeradza się w dyskusję na temat oceny moralnej donosicielstwa
|
|
| | | | |  | | Kurczewski (2471 punktów) | > Odniosłem wrażenie, że Kurczewski zirytował się nie tyle donosicielstwem, co tym że chodzi o donosicielstwo "ruskim" z ambasady. Zgadzam się z Anią, że sprawy dotyczące przestępstw należy zgłaszać i zachowanie takie nie powinno być piętnowane społecznie. Jednak w niektórych środowiskach są traktowane na równi z donosicielstwem.Dokładnie tak. Co ciekawe zainteresowany kolega poczuł się na tyle urażony że "ominusował" moje posty. Jeśli chce mi też na płot nasikać chętnie podam adres, ale może lepiej najpierw przemyśleć swoje działania, niż potem złościć się na tych, którzy pokazują ich bezsens. Jeszcze raz: zakładając że doszło do przestępstwa, to po pierwsze- wypadałoby żeby wypowiedziała się strona urażona, a nie "urażeni w czyimś imieniu". Po drugie- instancją która jest władna rozstrzygać w tej kwestii jest POLSKI wymiar sprawiedliwości i używanie obcych po to żeby "utrącić" przeciwnika ideowego jest zagraniem mającym jak najgorsze wzorce w naszej historii. Mówiąc wprost- to podważanie suwerenności państwa. erka.ovh.org/hototogitsu.blogspot.com/
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | Tomek Fiedorek (5805 punktów) | > Dokładnie tak. Co ciekawe zainteresowany kolega poczuł się na tyle urażony że "ominusował" moje posty.Jeżeli masz na myśli mnie, to się mylisz. Minusów nie stawiam, jeśli już to baardzo rzadko. Może ustaw sobie powiadomienia... > Jeszcze raz: zakładając że doszło do przestępstwa, to po pierwsze- wypadałoby żeby wypowiedziała się strona urażona, a nie "urażeni w czyimś imieniu".O, to, to. Czy mógłbym przesłać Nergalowi tę wskazówkę w ramach wsparcia w kolejnej rozprawie o obrazie uczuć religijnych? Właściwie to zgadzam się  > Po drugie- instancją która jest władna rozstrzygać w tej kwestii jest POLSKI wymiar sprawiedliwości i używanie obcych po to żeby "utrącić" przeciwnika ideowego jest zagraniem mającym jak najgorsze wzorce w naszej historii. Mówiąc wprost- to podważanie suwerenności państwa.WC nie jest moim przeciwnikiem ideowym. Uważam go za oszołoma, który ze względu na to że jest osobą publiczną, mógłby czasem pomyśleć co mówi.
|
|
| | | | | | |  | 3 na 3 | Madman (7811 punktów) | >>Dokładnie tak. Co ciekawe zainteresowany kolega poczuł się na tyle urażony że "ominusował" moje posty. >Jeżeli masz na myśli mnie, to się mylisz. Minusów nie stawiam, jeśli już to baardzo rzadko. Może ustaw sobie powiadomienia... Chodzi mu o mnie. Ale płotu obsikiwać mu nie zamierzam.
|
|
| | | | |  | | dorias (722 punktów) | > Spotkałem Komudę jak promował swoje książki w Cork. Wypiliśmy kilka "bronków" i prawdę mówiąc w oczy rzuciła mi się nie tyle jego rusofobia, co tęsknota za Polską szlachecką, oczywiście z nim w roli szlachcica.A komu się nie marzy taka Polska  Jeżeli miałbym podciągnąć Komude za jego poglądy pod rusofoba to byłby taki bardzo umiarkowanym. Przynajmniej z tego jak na blogu pisze. > Należy do jakiegoś towarzystwa(?), posiada herb i spotykają się żeby pomachać szabelkami.Też mam Herb własny Gryf i się tym cieszę  Chociaż nic mi nie daje  Swoim strojem wzbudzał zainteresowanie, zwłaszcza kiedy udawał się do WC  Oj, jeśli miał strój szlachecki z XVIw. to tak stroje były wspaniałe  > Odniosłem wrażenie, że Kurczewski zirytował się nie tyle donosicielstwem, co tym że chodzi o donosicielstwo "ruskim" z ambasady.Zgadzam się z tym i też mam podobne wrażenie. > Zgadzam się z Anią, że sprawy dotyczące przestępstw należy zgłaszać i zachowanie takie nie powinno być piętnowane społecznie.Jeżeli widzę, że kogoś biją okradają to nawet jest naszym obowiązkiem zawiadomić odpowiednie organy państwowe. > Jednak w niektórych środowiskach są traktowane na równi z donosicielstwem.A to już w tych chyba marginalnych tzw. dresowskich lub pseudokibicowskich? > Samo donoszenie jest bardzo "popularne", żeby nie powiedzieć nagminne. Nierzadko można poczytać o tym w prasie, lub zobaczyć w programach telewizyjnych.Właśnie o to chodzi, bo sąsiad ma lepiej to pewnie w swojej firmie prowadzi lewe interesy i donos do skarbówki a czasami to nawet i kilka pośle do różnych instytucji. Lub po prostu, aby utrudnić życie osobie, która się nie lubi. Ile ja takich przypadków widziałem. > Tak oto moje "co by powiedział gdyby" przeradza się w dyskusję na temat oceny moralnej donosicielstwa Może lepiej najpierw ustalmy, co jest zawiadomieniem a co donosem i wtedy przejść można w ocene moralną takiej osoby.
|
|
| | | |  | 3 na 3 | Madman (7811 punktów) | > Czy w jego słowach jest jakieś wezwanie typu idź bij zabij ruska?No tak, strzelać do ruskich to nie znaczy zabijać. Można strzelać ostrzegawczo.  > A zgłoszenie przestępstwa jest dobre. Z tym, że donosicielstwo już nie za bardzo.> Przy czym zgłaszanie przestępstwa nie jest dla mnie anonimowe a donosicielstwo tak.Jakie tam donosicielstwo, ja tylko spytałem, czy widzieli ogólnodostępny w Internecie film. I podpisałem się imieniem i nazwiskiem.
|
|
| | | | |  | | dorias (722 punktów) | > >Czy w jego słowach jest jakieś wezwanie typu idź bij zabij ruska?> No tak, strzelać do ruskich to nie znaczy zabijać. Można strzelać ostrzegawczo.  No właśnie zbrojenie to takie strzały ostrzegawcze dla mnie^^ > >A zgłoszenie przestępstwa jest dobre. Z tym, że donosicielstwo już nie za bardzo.> >Przy czym zgłaszanie przestępstwa nie jest dla mnie anonimowe a donosicielstwo tak.> Jakie tam donosicielstwo, ja tylko spytałem, czy widzieli ogólnodostępny w Internecie film. I podpisałem się imieniem i nazwiskiem.  Pytać się nie trzeba o to bo ambasada szybko takie rzeczy wyłapuje i robi z nich odpowiednie raporty. Poczytaj WikiLeaks. A w ogóle dostałeś odpowiedź?
|
|
| | | | | |  | | Madman (7811 punktów) | > A w ogóle dostałeś odpowiedź?Skąd, pewnie utknęło w spamie.
|
|
| | | | | | |  | | dorias (722 punktów) | > >A w ogóle dostałeś odpowiedź?> Skąd, pewnie utknęło w spamie.  Przeczytane i olane ^^ albo olane od razu
|
|
| | |  | 1 na 1 | Kurczewski (2471 punktów) | > A ja przyznaję, nie rozumiem tego negatywnego nastawienia do zgłoszenia przestępstwa.> Nie wypada zgłosić, że X kradnie? Albo że to X pasuje do rysopisu poszukiwanego mordercy?Do zgłaszania przestępstw popełnionych na terenie Polski służą polskie urzędy i do nich należy się zwracać. Bieganie w tych sprawach do ambasad państw ościennych to co prawda praktyka mająca wieloletnie tradycje, ale nijak nie służąca interesom Polski. erka.ovh.org/hototogitsu.blogspot.com/
|
|
|  | 1 na 1 |
| |  | | Kurczewski (2471 punktów) | Nie, nie doszło do tego. Nawet gdyby- sprawa ciągle byłaby w gestii polskich władz. Ekwadorczyk naruszył polskie prawo przebywając na terenie Polski a organem kompetentnym miałaby być rosyjska ambasada ? erka.ovh.org/hototogitsu.blogspot.com/
|
|
| | |  | | Madman (7811 punktów) | >organem kompetentnym miałaby być rosyjska ambasada? Nigdzie nie stwierdziłem, że rosyjska ambasada jest organem odpowiedzialnym za ściganie naruszeń polskiego prawa.
|
|
10 na 10 | NorahYorke (329 punktów) | Pomijając kwestie poglądów pana Cejrowskiego. Wyskoczenie z czymś takim do osoby, która właśnie powiedziała, że studiowała filologie rosyjską jest zwyczajnie chamskie.
I believe there is something out there watching over us - unfortunatelly it's the government (Woody Allen)
|
|
11 na 11 | Sarif (2786 punktów) | Zbroić to się trzeba przeciwko typom takim jak Cejrowski bo tacy ludzie są niebezpieczni i to że zrobią kilka książek i programów o ganianiu po dżungli nie zmieni tego że mają totalnie poprzewracane we łbie i tyle. Sądzę że jak by wszyscy studenci filologi rosyjskiej się zebrali i go pozwali to może ludzie by wreszcie zobaczyli że ich wielki podróżnik to lepiej powinien zostać w tym buszu i nie wracać.
For a long time now, I thought I was just a survivor, but I'm not. I'm the winner. That's who I am.
|
|
11 na 11 KORIUS (14106 punktów) (zablokowany) | >I jak Wam to się podoba? -Podróże kształcą, ale jak widać nie wszystkich.
"Smutne to czasy gdy łatwiej rozbić atom niż pokonać przesąd" - Albert Einstein
|
|
 | 1 na 1 | rysiek (4593 punktów) | >-Podróże kształcą wykształconych.
|
|
|  | | Konowal (6291 punktów) | >>-Podróże kształcą >wykształconych.
Ale też tylko "młodych i z dużych miast".
Socjalizm albo zdrowie - wybór należy do ciebie Rozumiej, abyś mógł wierzyć - wierz, abyś mógł zrozumieć. św. Augustyn
|
|
6 na 6 RX500 (1813 punktów) (zablokowany) | >I jak Wam to się podoba? -Facet niespecjalnie błyszczy bystrością umysłu. W kilku swoich programach podróżniczych już dał wyraz temu, że wierzy w magię, moc szamanów itp. "vu-du i sru-bzdu".
|
|
6 na 6 darkside (7775 punktów) (zablokowany) | > "To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać, a nie studiować jego literaturę". O kim mowa? - >Rusek to jest wróg. Przeciw niemu się zbroimy i nie interesuje nas specjalnie jego literatura piękna >- mówi Wojciech Cejrowski przy okazji komentując polski system oświaty.
No ja myślę, że mamy różnych ludzi w kraju i są tacy, całkiem sporo, którzy za wroga uznają Watykan. Czytać ichniej literatury nie muszę, choć czasami się przydaje, ale żeby od razu strzelać mi się do nich chciało? Terlikowskiego wystraczyłoby mi ugryźć, a Rydzyka... coś tam coś tam i by mi ulżyło. Jak każdy Polak zdefiniuje swoich (i Polski) wrogów i zacznie strzelać, to kto zostanie? U nas to pewnie i Eskimosi kogoś drażnią, a sąsiad, a nawet krewny, to też przecież często wróg.
|
|
13 na 13 | Ania... (14138 punktów) | "To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać, a nie studiować jego literaturę". O kim mowa? - >Rusek to jest wróg. >I jak Wam to się podoba? Nieszczególnie. Nie podoba mi się perspektywa strzelania do ludzi. Szczególnie do całych populacji, które łączy tylko to, że mieszkają w jednym państwie.
A biorąc pod uwagę moje niedawne koligacje rodzinne, to strzelałby też do osób, które lubię. Tym mniej mi to pasuje, szczególnie że wiele z nich prezentuje sobą poziom, o którym pan WC może pomarzyć.
|
|
 | 5 na 5 | neurosurgery (2484 punktów) | > pan WCDobre określenie Cejrowskiego.  Jedyne co należy zrobić po jego wypowiedzi, to spłukać.
Nie chcę wierzyć. Chcę WIEDZIEĆ.
|
|
|  | 3 na 3 | Ania... (14138 punktów) | > > pan WCDobre określenie Cejrowskiego. Jedyne co należy zrobić po jego wypowiedzi, to spłukać.W dodatku nie mój pomysł, pamiętasz program WC Kwadrans? Więc się nie pogniewa  :D
|
|
2 na 2 | Rafał Poniecki (7132 punktów) | Ten wywiad jest o poziomie polskiego szkolnictwa, w szczególności tego jego fragmentu, który kończy się maturą. Wątek ruski jest kompletnie uboczny. Wprawdzie nie zgadzam się z panem cowboyem co do kompletnej nieprzydatności znajomości literatury rosyjskiej, którą trochę znam, w przeciwieństwie do twórczości tego pana, to cała reszta była i dość zabawna i - niestety - dość prawdziwa. W każdym razie czy ktoś ma dzisiejszą maturę, czy jej nie ma, nie robi różnicy. Zresztą, coraz bardziej nabieram przekonania, że i studia uniwersyteckie stanowią zaledwie coś w rodzaju njstarszych roczników żłobka. Żal tylko tych, którzy mając i zdolności i chęci muszą przechodzić przez ten system.
|
|
10 na 10 | Madman (7811 punktów) | > "To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać, a nie studiować jego literaturę".Czy to nie podpada pod art. 256 KK? Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Może ktoś się powinien tym zająć? Prokuratura, Rada Etyki Mediów?
|
|
8 na 8 | Bezdomny (621 punktów) | > "To jest nasz wróg, do którego trzeba strzelać"
"Żeby miał AIDSa i raka - oto modlitwa Polaka"
|
|
| Ubik (181 punktów) | Może jestem zbyt dużym optymistą co do poglądów Wojciecha Cejrowskiego, ale zastanawiam się czy mówi serio. Pewnie gość ma konserwatywne poglądy, ale ta wypowiedź nie była moim zdaniem poważna. Może, go przeceniam ale porównałbym tą wypowiedź (w dużym skrócie co do skali, intencji i jakości) do działalności Sachy Barona Cohena (nie mam pojęcia czy tak to sie odmienia, za błędy przepraszam.). A my naiwnie wierzymy ze Kazachstanie wymagane jest u kobiet "plow experience", a do Żydów można strzelać.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|