Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy Muzułmanie w USA podniosą głowy?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
18-05-2021 10:29Arminius (25555 punktów)Czy Muzułmanie w USA podniosą głowy?
Ocena 1 na 1
Kolejne z serii krwawe wyczyny żydowskiego Goliata znęcającego się nad palestyńskim Dawidem wygenerowały uboczny - jednakże bardzo istotny skutek. Przebudziły muzułmańską diasporę w USA. W amerykańskim miastach dziesiątki tysięcy Muzułmanów oraz popierających ich ludzi innych kultur i religii wyszły na ulice i zaprotestowały. W USA Muzułmanów jest ok.5 milionów. Ich mobilizacja jak wyżej jest ważnym krokiem na drodze do organizowania się tej społeczności i stawiania oporu rozpasanemu żydowsko - syjonistycznemu lobby nad Potomakiem, które jest współodpowiedzialne za masakry Palestyńczyków, dokonywane prze izraelskich syjonistów.
Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału. Współczuję wielce Palestyńczykom z powodu losu jaki ich spotkał i życzę im zwycięstwa w walce z żydowskim okupantem ich ojczyzny. I równocześnie odczuwam niewątpliwy komfort i ulgę uświadamiając sobie, że żyję w kraju bez kilku milionów rasistowskich, aroganckich, ksenofobicznych, agresywnych osobników, uważających się z śmietankę ludzkości - jedynych wybrańców jedynego boga Jahwe.

edition.cn(*)ct-us-protests-trnd/index.html

"Supermodel Bella Hadid, who is of Palestinian heritage, attended a protest Saturday in New York, sharing photos and videos on her Instagram account.
Bella Hadid joined pro-Palestinian protests
Bella Hadid joined pro-Palestinian protests
"The way my heart feels.. To be around this many beautiful, smart, respectful, loving , kind and generous Palestinians all in one place... it feels whole ! We are a rare breed!!," a caption on one of Hadid's Instagram posts read. "It's free Palestine til Palestine is free!!!"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2905 punktów)
>Kolejne z serii krwawe wyczyny żydowskiego Goliata znęcającego się nad palestyńskim Dawidem
>wygenerowały uboczny - jednakże bardzo istotny skutek. Przebudziły muzułmańską diasporę w USA. W
>amerykańskim miastach dziesiątki tysięcy Muzułmanów oraz popierających ich ludzi innych kultur i
>religii wyszły na ulice i zaprotestowały. W USA Muzułmanów jest ok.5 milionów. Ich mobilizacja jak
>wyżej jest ważnym krokiem na drodze do organizowania się tej społeczności i stawiania oporu
>rozpasanemu żydowsko - syjonistycznemu lobby nad Potomakiem, które jest współodpowiedzialne za
>masakry Palestyńczyków, dokonywane prze izraelskich syjonistów.

Podlinkowany materiałproszę zwrócić uwagę na daty.
www.google(*)j0j15&sourceid=chrome&ie=UTF-8
www.bing.c(*)j1&pglt=43&FORM=ANSPA1&PC=U531
Nie pisz bzdur językiem Palestyńczyków i Muzułmanów jest arabski, w Koranie nie ma historii o Goliacie i Dawidzie. Ta opowieść jest w języku hebrajskim, Ci Palestyńczycy, którzy znają język
hebrajski nigdy nie używają takich analogii.
Twoje wywody i wątki śmierdzą ignoranckim katolicyzmem i katolicką propagandą skierowaną do
Polaków - to skurwysyństwo.
Jesteś ignorantem - na pasku peleoelit, z wpisów i wątków które zamieszczasz śmierdzi ekumeniczny dialog, podobny do toruńskiego radia z ryjem - jego słuchacze nie znają angielskiego.

www.facebook.com/larkinpoe/videos/159994212599431
Arminius (25555 punktów)co jest sku...syństwem?

>Podlinkowany materiałproszę zwrócić uwagę na daty.)

I co jest nie tak z datą materiału, który podlinkowałem???

>Nie pisz bzdur językiem Palestyńczyków i Muzułmanów jest arabski, w Koranie nie ma historii o >Goliacie i Dawidzie.

Ale moim językiem jest j. polski - w którym porównanie do Dawida i Goliata funkcjonuje uniwersalnie. To ja Arminius napisałem ów wątek nie zaś Palestyńczyk.

>Ta opowieść jest w języku hebrajskim, Ci Palestyńczycy, którzy znają język
>hebrajski nigdy nie używają takich analogii.

Niektórzy używają, zwracając uwagę na przewrotność zaistniałej sytuacji. I to boli żydowskich nacjonalistów - bo pokazuje im i światu, że teraz role się odwróciły i tym złym jest Żyd.

>Twoje wywody i wątki śmierdzą ignoranckim katolicyzmem i katolicką propagandą skierowaną do
>Polaków - to skurwysyństwo.

"Skurwysyństwem" moj drogi Panie jest to co żydowscy zbrodniarze robią z Palestyńczykami. Jak również to, co wszelkiej maści hasbarowcy pańskiego pokroju robią w celu ukrycia prawdy i wybielenia tych zbrodniarzy.

>Jesteś ignorantem - na pasku peleoelit, z wpisów i wątków które zamieszczasz śmierdzi >ekumeniczny dialog, podobny do toruńskiego radia z ryjem - jego słuchacze nie znają >angielskiego.

Wiem kim jestem natomiast nie wiem kim są "paleoelity"? Kojarzą się z czymś ogromnie archaicznym?
haish (2905 punktów)Odp: co jest sku...syństwem?
>>Podlinkowany materiał: (proszę zwrócić uwagę na daty.)
>I co jest nie tak z datą materiału, który podlinkowałem???

Według dwóch wyszukiwarek temat który podejmujesz pokazuje daty wpisów.

>>Nie pisz bzdur językiem Palestyńczyków i Muzułmanów jest arabski, w Koranie nie ma historii o >Goliacie i Dawidzie.
>Ale moim językiem jest j. polski - w którym porównanie do Dawida i Goliata funkcjonuje uniwersalnie. To ja Arminius napisałem ów wątek nie zaś Palestyńczyk.

Jesteś katolicką gnidą, i powtarzasz propagandę kk zwłaszcza betonu katolickiego

>>Ta opowieść jest w języku hebrajskim, Ci Palestyńczycy, którzy znają język
>>hebrajski nigdy nie używają takich analogii.
>Niektórzy używają, zwracając uwagę na przewrotność zaistniałej sytuacji. I to boli żydowskich nacjonalistów - bo pokazuje im i światu, że teraz role się odwróciły i tym złym jest Żyd.
To boli tych którzy propagandzistę Goebelsa nauczyli, że ewangelia jest w stanie zmącić ludziom umysły za wyjątkiem Żydów i Muzułmanów.
>>Twoje wywody i wątki śmierdzą ignoranckim katolicyzmem i katolicką propagandą skierowaną do
>>Polaków - to skurwysyństwo.

Ty nie rozumiesz, lub celowo manipulujesz ja stawiam na tą drugą opcję.

>"Skurwysyństwem" moj drogi Panie jest to co żydowscy zbrodniarze robią z Palestyńczykami. Jak również to, co wszelkiej maści hasbarowcy pańskiego pokroju robią w celu ukrycia prawdy i wybielenia tych zbrodniarzy.

Twój punkt widzenia odzwierciedla propagandę Vatykanu i kleru, jaka jest stosowana wobec Polaków. Nie jestem twoim panem, ani towarzyszem, na pewno nie jesteś mi bratem.
Przedstawiłem we wcześniejszym wpisie merytoryczne uwagi w języku polskim, więc nie odwrcaj kotka ogonkiem i odnieś się do tych uwag również merytorycznie. Odnosząc się do skurwysyństwa
wszelkiej maści hasbarowcy wystąpili na arenie dziejów stosunkowo niedawno, opisałeś metody
które kk i jego nauczanie stosuje od początków rzymskiego chrześcijaństwa wobec Żydów, taka gadka uzewnętrznia klerycką mowę jak to określiłeś 'w celu przykrycia prawdy'.
To, że używasz języka polskiego nie daje uprawnień do robienia wody z umysłu innym mówiącym językiem polskim w oparciu o wybiórcze 'fakty' celem manipulacji.
Podobnie pisze się co jakiś czas o ustawie senatu USA nr 477 - media w polsce biją pianę, a w Izraelu i USA na ten temat cicho.
Tak wyglądają SKURWYSYŃSKIE mtetody pismaków - jaki pan(dżizus) - taki chram.
Najpierw nastawia się Polaków przeciw emigracji Muzułmanów do Europy strasząc i demonizując ich
zwyczaje i religię, a zaraz po tym płacze się nad losem Muzułmańskich terrorystów w Gazie.
>>Jesteś ignorantem - na pasku peleoelit, z wpisów i wątków które zamieszczasz śmierdzi >ekumeniczny dialog, podobny do toruńskiego radia z ryjem - jego słuchacze nie znają >angielskiego.
>Wiem kim jestem natomiast nie wiem kim są "paleoelity"? Kojarzą się z czymś ogromnie archaicznym?
Skoro znasz język polski nie powinno stanowić dla Ciebie problemu porównanie paleoelity - takich gadów z minionych epok - początków naszej ery, średniowiecza itd.
19-05-2021 08:20 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)kto jest jaką gnidą?
>Według dwóch wyszukiwarek temat który podejmujesz pokazuje daty wpisów.

Temat który podjąłem jest obszernie relacjonowany przez wszystkie media. Moje linki mają charakter przykładowy, odsyłają do materiału z CNN amerykańskiej, filosemickiej de facto stacji TV.

>Jesteś katolicką gnidą....

Siłę argumentu usiłujesz pan zastąpić argumentem siły, w tym wypadku czystym hejtem. Pańska agresja obnażająca bezsilność jest typowa dla hasbarowców i ultrasyjonistycznych Żydów - skonfrontowanych z prawdą, której nie mogą zmanipulować.
haseleczko (418 punktów)Odp: co jest sku...syństwem?
>Najpierw nastawia się Polaków przeciw emigracji Muzułmanów do Europy strasząc i demonizując ich
>zwyczaje i religię

A to coś złego?
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>Najpierw nastawia się Polaków przeciw emigracji Muzułmanów do Europy strasząc i demonizując ich
>>zwyczaje i religię
>A to coś złego?

Sto lat temu był żydowski zamach stanu w Rosji potem mieliśmy operację III Rzesza.
Historia się powtarza, dzisiaj mamy operację "Trzy morza". Co je łączy ?
Bank JP Morgan i amerykańska agentura.
"Polska" solidarność "wyzwalała" Polaków, dzisiaj się "wyzwalają" Białorusini.
Obserwuj i porównuj, stosują te same metody i ten sam scenariusz.
Zauważ, ile jest dzisiaj w Polsce osób, które nie uległy propagandzie i jak są atakowane przez istoty zaczadzone wizją "wolności" i "demonkracji", którym się podniósł dobrobyt od rzeczy z niemieckiego śmietnika.
Psychologowie tłumu genialnie zbudowali swoje armie, nie potrzeba im robić poboru, inwestować w uzbrojenie i mundury, szkolić oficerów. Ich armie to masa tłumu z nienawiścią. Bezmózgie istoty, najbardziej niebezpieczne, działające w stadzie, nie potrzebujące łączności i kierownictwa. Zniszczą wszystko i każdego a potem psychologowie historii ułożą do tego bajkę historyczną o ich męstwie i zwycięstwie w walce o "wolność" i "demonkrację". A idiotom, których zabiła głupota będą stawiać pomniki przed którymi demokratycznie zainstalowani agenci u władzy będą składać kwiaty i przypinać medale.
haish (2905 punktów)
>>>Najpierw nastawia się Polaków przeciw emigracji Muzułmanów do Europy strasząc i demonizując
>>>ich zwyczaje i religię
>>A to coś złego?
>Sto lat temu był żydowski zamach stanu w Rosji potem mieliśmy operację III Rzesza.
>Historia się powtarza, dzisiaj mamy operację "Trzy morza". Co je łączy ?
>Bank JP Morgan i amerykańska agentura.
>"Polska" solidarność "wyzwalała" Polaków, dzisiaj się "wyzwalają" Białorusini.
>Obserwuj i porównuj, stosują te same metody i ten sam scenariusz.
>Zauważ, ile jest dzisiaj w Polsce osób, które nie uległy propagandzie i jak są atakowane przez istoty zaczadzone wizją "wolności" i "demonkracji", którym się podniósł dobrobyt od rzeczy z niemieckiego śmietnika.
>Psychologowie tłumu genialnie zbudowali swoje armie, nie potrzeba im robić poboru, inwestować w uzbrojenie i mundury, szkolić oficerów. Ich armie to masa tłumu z nienawiścią. Bezmózgie istoty, najbardziej niebezpieczne, działające w stadzie, nie potrzebujące łączności i kierownictwa. Zniszczą wszystko i każdego a potem psychologowie historii ułożą do tego bajkę historyczną o ich męstwie i zwycięstwie w walce o "wolność" i "demonkrację". A idiotom, których zabiła głupota będą stawiać pomniki przed którymi demokratycznie zainstalowani agenci u władzy będą składać kwiaty i przypinać medale.

Ciągle wraca temat prawa Żydów do ziemi Izraela - przykład:
www.facebo(*)5977658/videos/166242655503933
Antyizraelskie protesty w Londynie palestyńskie umysły skandują: "Khyber Khaybar, Żydzi, armia Mahometa wraca".
Śpiewają o bitwie pod Chajbarem w 628 roku, w której plemiona żydowskie w Arabii zostały eksterminowane przez armię Mahometa. Innymi słowy, śpiewają Żydom śmierć.
Nigdy nie porównują się do Davida który jest w stanie powalić Goliata co niestety czynią propagandziści w Polsce.

Nagranie z monitoringu pokazuje kolejną rakietę wystrzeloną przez Hamas i Islamski Dżihad J, która rozbija się o palestyński dom w północnej Strefie Gazy. Miał szczęście, że nie wybuchł. A potem powiedzą, że to Izrael zabił Palestyńczyków ...
www.facebo(*)5977658/videos/166935492101316
Jaka byłaby fabuła rosyjskich kanałów telewizyjnych.

Chłopiec z Gazy pokazuje(filmem), jak wyrzutnie rakiet są zaparkowane w pobliżu jego domu.
www.facebo(*)5977658/videos/163715052423360

Gaza, film z Al-Rashid Street. "Awarie asfaltu są widoczne po potężnym izraelskim ataku na nie.." - a to tylko zapadliska do kopania tuneli dla pocisków Hamasu - podziemnego miasta w Strefie Gazy.
www.facebo(*)ainbrun/videos/168538671940998

>>"""Temat który podjąłem jest obszernie relacjonowany przez wszystkie media. Moje linki mają charakter przykładowy, odsyłają do materiału z CNN amerykańskiej, filosemickiej de facto stacji TV."""

Oprócz mediów 'głównianego ścieku'(mein stream) istnieją też inne źródła informacji - np. media społecznościowe NIEKOMERCYJNE.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>>>
>Oprócz mediów 'głównianego ścieku'(mein stream) istnieją też inne źródła informacji - np. media społecznościowe NIEKOMERCYJNE.
>

Sondaże robią i na media społecznosciowe to zaglądają spece od psychologii tłumu, sprawdzić jak się zaszczepia ich propaganda.
Ludzie nie mają wiedzy a to co wiedzą to im ktoś powiedział. Mało komu z wiekiem mózg się rozwija tak, żeby był zdolny analizować skutki i od razu wiedzieć, co jest przyczyną. Większość tak jak dzieci w przedszkolu, składa na różne sposoby otrzymane klocki a na skomplikowane pytania reaguje agresją.
haish (2905 punktów)
>>>>>>Oprócz mediów 'głównianego ścieku'(mein stream) istnieją też inne źródła informacji - np. media społecznościowe NIEKOMERCYJNE.
>>
>Sondaże robią i na media społecznosciowe to zaglądają spece od psychologii tłumu, sprawdzić jak się zaszczepia ich propaganda.
>Ludzie nie mają wiedzy a to co wiedzą to im ktoś powiedział. Mało komu z wiekiem mózg się rozwija tak, żeby był zdolny analizować skutki i od razu wiedzieć, co jest przyczyną. Większość tak jak dzieci w przedszkolu, składa na różne sposoby otrzymane klocki a na skomplikowane pytania reaguje agresją.

Wypadałoby odróżnić agresję wynikającą z wadliwie ukształtowanego światopoglądu i celowe stawianie problemów na forum w spreparowanym 'świetle'. Na wadliwie ukształtowany umysł
lekarstwem jest myślenie wieloaspektowe, zaś uporczywa celowość jest wynikiem interesowności.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365