Racjonalista - Strona głównaDo treści
-- ZAGINĄŁ -- 26 letni Student UMK TOMASZ FIEDZIUSZKO

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
25-06-2008 03:06fiedziuszko (30 punktów)-- ZAGINĄŁ -- 26 letni Student UMK TOMASZ FIEDZIUSZKO



Policja, Detektyw, Wróżki, Jasnowidz - Krzysztof Jackowski, Rodzina i Przyjaciele (bez rezultatu) poszukują Tomasza Fiedziuszko ur. 24.08.1981 roku, Absolwenta dwóch kierunków studiów na UMK w Toruniu (prawo i historia) pracuje w jednej z firm prawniczych przy Szosie Chełmińskiej, mieszkaniec Aleksandrowa Kujawskiego, który zaginął 3 marca 2008r. Z domu wyszedł o godz.15:50 pociąg do Torunia miał o godz. 16:02
Ostatni raz widziany był tego dnia około 16.30 w przejściu podziemnym przy ul. Kujawskiej w Toruniu, w tunelu wyjściowym z dworca Toruń-Główny.

Umówiony był na spotkanie w Toruniu. Jednak nie można ustalić z kim.
Tomasz od dnia wyjścia z domu, nie kontaktował się z rodziną.

W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną, zapinaną na zamek kurtkę z kapturem sięgającą do bioder, niebieskie spodnie dżinsowe, koszule koloru beżowego, czarne sportowe buty marki "Reebok" a na głowie czarną czapkę z daszkiem z czarnym haftem.
Znak szczególny to blizna po operacji, na wewnętrznej stronie jego lewego łokcia.
Ma 178 cm. wzrostu i waży ok 77 kg. Ciemne, krótkie włosy, oczy piwne i twarz owalną.

Zabrał ze sobą tylko dowód osobisty! W komórce (której zapomniał?!) i w komputerze brak żadnych wiadomości które mogłyby wskazać co mogło stać się z Tomkiem!

Tomasz jest zdrową psychicznie, uczciwą, spokojną, bezkonfliktową osobą i mocno związaną uczuciowo z rodziną, więc ucieczka z domu nie wchodzi tu w grę! Tomek jest kawalerem i typowym domatorem!

Osoby, które w ostatnim czasie widziały zaginionego lub znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt telefoniczny z numerem alarmowym Policji: 997 / 112 lub przez formularz na stronie ITAKA albo
E-mail: lp.vog.ajcilop.aksromop-okswajuk.nurot@ajcilop lub lp.2o@okzsuizdeif

Oficjalnie o Tomku
www.fiedziuszko.blog.onet.pl
www.zaginiony-fiedziuszko.pl
nasza-klasa.pl/profile/13051884

CO ZOSTAŁO DO TEJ PORY ZROBIONE:
Rozlepiano plakaty na terenie całego Torunia... w kilku miastach w Polsce jak i zagranicą
Komunikaty w większości mediów z okolicy i nie tylko: nowości, gazeta wyborcza, radio bis, radio gra, radio Toruń,
Poinformowane zostały miejskie portale internetowe, prasowe portale internetowe, prasa lokalna..
W akcje włączyły się: korporacje TAXI, firmy przewozowe, kierowcy TIR-ów i wielu wielu innych!


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

  Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wątek


Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365