Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego Danny DeVito nie wyreżyserował więcej filmów?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-08-2024 07:52kansaa (-2 punktów)Dlaczego Danny DeVito nie wyreżyserował więcej filmów?
Właśnie obejrzałem Matyldę – uwielbiam tę gorączkową energię, którą wnosi, to jakby Sam Raimi reżyserował film dla dzieci!

Duplex też, doskonała i zabawna dziwna komedia. Chcę więcej tej energii! Nie widziałem śmierci dla smoochy'ego, więc sprawdzę to później, ale uważam, że to wielka szkoda, że ​​nie zajął się więcej reżyserowaniem!

Wszystkie wybory, których dokonał w Matyldzie, są tak dziwne, obrzydliwe i zabawne, że przypominają mi wczesnego Petera Jacksona czy coś – rób więcej filmów, Danny!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kansaa (-2 punktów)
>Właśnie obejrzałem Matyldę - uwielbiam tę gorączkową energię, którą wnosi, to jakby Sam Raimi
>reżyserował film dla dzieci!
>Duplex też, doskonała i zabawna dziwna komedia. Chcę więcej tej energii! Nie widziałem śmierci dla
>smoochy'ego, więc sprawdzę to później, ale uważam, że to wielka szkoda, że ​​nie zajął
>się więcej reżyserowaniem!
>Wszystkie wybory, których dokonał w Matyldzie, są tak dziwne, obrzydliwe i zabawne, że przypominają router login 192.168.l.l.link/
>mi wczesnego Petera Jacksona czy coś - rób więcej filmów, Danny!

I got this,...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365