Racjonalista - Strona głównaDo treści
Oglądanie napisów końcowych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
07-08-2024 14:20q1uant (3 punktów)Oglądanie napisów końcowych
Czy ktoś jeszcze siedzi i ogląda wszystkie napisy końcowe? Moja mama tak robiła, gdy byliśmy mali, więc jestem do tego przyzwyczajony, ale to zabawne, bo mam 36 lat i zdaję sobie sprawę, że przeważnie starsi ludzie zostają i oglądają napisy końcowe.

Więc kiedy poszedłem dziś wieczorem do kina, odwróciłem się i spojrzałem, kto został na widowni, a tam było tylko morze szarości i ja🤣

Starzeję się😅
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ikswogor Drawde (24 punktów)
>Czy ktoś jeszcze siedzi i ogląda wszystkie napisy końcowe? Moja mama tak robiła, gdy byliśmy mali,
krzyczy z "morza szarości" - Ja, ja, ja jeszcze tak siedzę i je oglądam!

>przeważnie starsi ludzie zostają i oglądają napisy końcowe.
Spokojnie, i młodszym się zdarza
q1uant (3 punktów)
>Czy ktoś jeszcze siedzi i ogląda wszystkie napisy końcowe? Moja mama tak robiła, gdy byliśmy mali,
>więc jestem do tego przyzwyczajony, ale to zabawne, bo mam 36 lat i zdaję sobie sprawę, że
>przeważnie starsi ludzie zostają i oglądają napisy końcowe.
>Więc kiedy poszedłem dziś wieczorem do kina, odwróciłem się i spojrzałem, kto został na widowni, a
>tam było tylko morze szarości i ja🤣
>Starzeję się😅 19216811.cam/ 1921681001.id/

I got this,...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365