Czy ktoś jeszcze siedzi i ogląda wszystkie napisy końcowe? Moja mama tak robiła, gdy byliśmy mali, więc jestem do tego przyzwyczajony, ale to zabawne, bo mam 36 lat i zdaję sobie sprawę, że przeważnie starsi ludzie zostają i oglądają napisy końcowe.
Więc kiedy poszedłem dziś wieczorem do kina, odwróciłem się i spojrzałem, kto został na widowni, a tam było tylko morze szarości i ja🤣
Starzeję się😅 |