 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-08-2024 11:08 | okragly (21676 punktów) | symetria jest boska | symetria jest boska, wszechswiat jest symetryczny, słońce, ziemia jest symetryczna, raj był symetryczny, człowiek jest symetryczny, wszystko jest symetryczne, takie tez powinno byc nasze życie spoleczne Niestety są kulczyki zarabiające 1 000 000zł/godz i jego pracownicy 3 zł/godz W raju wszyscy mieli tak samo, czy wiecie że wszechświat jest symetryczny i jednorodny do 0.0001%, tak też było w raju, symetria jest boska niesymetria w kierunku antyludzkiego liberalizmu powoduje że cały nasz statek, Polska, jest wykrzywiony na liberalną burtę i napędy sa niesymetryczne, a więc nieracjonalne i niesprawiedliwe, co powoduje, że pływamy w kółko, tracąc ogrom energi i przy wiekszej fali (np wojna) zostaniemy zatopieni Dla zachowania symetrii musi byc u nas, na naszym statku (Polska) dużo więcej socjalizmu, komunizmu, wtedy wystartujemy i będziemy płynęli lekko, szybko i prosto. nas ludzi charakteryzuje rozkład normalny, symetria jest boska, pl.wikipedia.org/wiki/Rozkład_normalnya więc bogactwo też powinno miec taki wykres, czemu jest odwrotnie, patoelity zgarniaja 80% majątku a może symetria nie jest boska? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Jensen700 (2 punktów) | > symetria jest boska, wszechswiat jest symetryczny, słońce, ziemia jest symetryczna, raj był> symetryczny, człowiek jest symetryczny, wszystko jest symetryczne, takie tez powinno byc nasze życie> spoleczne Niestety są kulczyki zarabiające 1 000 000zł/godz i jego pracownicy 3 zł/godz> W raju wszyscy mieli tak samo, czy wiecie że wszechświat jest symetryczny i jednorodny do 0.0001%,> tak też było w raju, symetria jest boska> niesymetria w kierunku antyludzkiego liberalizmu powoduje że cały nasz statek, Polska, jest> wykrzywiony na liberalną burtę i napędy sa niesymetryczne, a więc nieracjonalne i niesprawiedliwe,> co powoduje, że pływamy w kółko, tracąc ogrom energi i przy wiekszej fali (np wojna) zostaniemy> zatopieni Dla zachowania symetrii musi byc u nas, na naszym statku (Polska) dużo więcej socjalizmu,> komunizmu, wtedy wystartujemy i będziemy płynęli lekko, szybko i prosto.> nas ludzi charakteryzuje rozkład normalny, symetria jest boska,> pl.wikipedia.org/wiki/Rozkład_normalny> a więc bogactwo też powinno miec taki wykres, czemu jest odwrotnie, patoelity zgarniaja 80% majątku> a może symetria nie jest boska?Doskonałe refleksje tutaj dajecie. Dużo z tych wątków zostało kultowo przedstawione w grze Deus Ex. Kto wie, być może światem rządzi jedna, wielka konspiracja.
|
|
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) | > symetria jest boska, wszechswiat jest symetryczny, słońce, ziemia jest symetryczna, raj był> symetryczny, człowiek jest symetryczny, wszystko jest symetryczne, takie tez powinno byc nasze >życie> thorstenjp(*)-civilization-what-the-chineseThorsten J. Pattberg, doktor 22 lipca 2022 r. Cywilizacja Xin - co Chińczycy mogą, a czego nie mogą zrobić W tym tygodniu w Pekinie odbędzie się Forum Akademickie na temat "Cywilizacji w obliczu głębokich zmian". Jest ono organizowane przez największą na świecie akademię nauk społecznych: Chińską Akademię Nauk Społecznych lub CASS. Nigdy o tym nie słyszałeś. Nigdy nie znajdziesz tego w Google, w zachodnich mediach ani nigdzie indziej, gdzie uważasz, że informacja powinna być dla ciebie dostępna - nie jest. Zachód, a mam na myśli państwa terrorystyczne Ameryki i Europy, są najbardziej cenzurującymi i dominującymi stronami na ziemi. Upewniają się, że nigdy nie usłyszysz ani nie przeczytasz niczego rosyjskiego, niczego indyjskiego, niczego chińskiego [z wyjątkiem prozachodnich dysydentów, oczywiście]. Forum jest tylko jednym z wielu tysięcy takich spotkań najwyższej rangi, o których Zachód nigdy nie może donieść, ponieważ gdyby niewolnicy na Zachodzie wiedzieli, jak daleko Chiny są przed nimi, zobaczylibyśmy zmiany reżimu w Waszyngtonie, Londynie, Paryżu, Berlinie i Brukseli. Ludzie Zachodu są teraz ludźmi w klatkach. Są ostatnimi ludźmi świata, którym odmówiono rzeczywistości. W rzeczywistości są teraz poza ludzkością. (.........)en.wikipedia.org/wiki/Thorsten_J._Pattberg masowa migracja z Afryki cofnie europejską "cywilizację do epoki neolitu ". Opisuje kraje europejskie i amerykańskie jako "państwa terrorystyczne", jako "najbardziej cenzurujące i dominujące", a ich "zamkniętych w klatkach ludzi" jako otrzymujących "żydowskie rozkazy marszowe". Jego konto na Twitterze łączy rzekomy " Wielki Reset " z hitleryzmem i porównuje rodzicielstwo LGBT do Sodomy i Gomory Okrągły nie jesteśmy sami.
|
|
| Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >[...] Niestety są kulczyki zarabiające 1 000 000zł/godz i jego pracownicy 3 zł/godz Nie ma takich proporcji, nikt nie zarabia 1 mln./godz. a i pracownicy dzisiaj zarabiają 10 razy więcej. >[...]więcej socjalizmu, komunizmu, wtedy wystartujemy i będziemy płynęli lekko, szybko i prosto. To już było i się zawaliło. Nie socjalizm i komunizm a solidarność jest konieczna, żeby gdy trzeba zrobić coś razem nie bacząc na koszty, że ja włożyłem więcej a ty mniej. Solidarność czyli poczucie wspólnoty narodowej i żaden system do tego nie jest potrzebny.
|
|
 | | Thoter (6650 punktów) | > pracownicy dzisiaj zarabiają 10 razy więcej.
Za komuny robole wydawali dziesięć razy więcej niż zarabiali. Zadłużenie obecnych roboli przekracza to czego się w pocie dorobili.
>To już było i się zawaliło. >Nie socjalizm i komunizm a solidarność jest konieczna,
CIA przeprowadziła operację QRHELPFUL i polskie dziadostwo zniszczyło polską inteligencję. Przeprowadzono miękki zamach stanu. Zostaliśmy skolonizowani i używani do kolejnej wojny zastępczej. Cuda się dzieją w Polsce. Robol więcej zarabia, zyski ze sprzedaży miedzi idą do amerykańskich fabryk wojen, finansujemy amerykańskich banderowców, długi rosną i wszyscy są zadowoleni.
|
|
|  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Jesteś robolem i lubisz być tak nazywany ? Bo ja mam szacunek do ludzi ciężko pracujących. -Jak wydawali 10 razy więcej niż zarabiali to niby skąd brali pieniądze.. z powielacza ? Jakich sobie ludzie decydentów wybrali taki mają rząd.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>[...] Niestety są kulczyki zarabiające 1 000 000zł/godz i jego pracownicy 3 zł/godz >Nie ma takich proporcji, nikt nie zarabia 1 mln./godz. bogactwo kulczyka podzieliłem przez lata w których był aktywny, to na 12 miesięcy i 176g/miesiąc i wyszło 1 000 000zł/godz wtedy jego robotnicy zarabiali 3 zł/h
>a i pracownicy dzisiaj zarabiają 10 razy więcej. dzieki PiS, to partia bardziej ludowa w przeciwienstwie do patoelit które sa inteligenckie (liberalne)
>>[...]więcej socjalizmu, komunizmu, wtedy wystartujemy i będziemy płynęli lekko, szybko i prosto. >To już było i się zawaliło. bo nie było podlewane a wrecz przeciwnie cigle usazyd sie zbroil i groził popatrz na Chiny, podlewane, nie straszone, wyrosły na nr1
>Nie socjalizm i komunizm a solidarność jest konieczna, żeby gdy trzeba zrobić coś razem nie bacząc na koszty, że ja włożyłem więcej a ty mniej. nazwy nie maja znaczenia, jestem pewien ze liberalizm to system antyludzki np. wybory powinny byc przez losowanie które reprezentuje cały przekrój społeczeństwa
>Solidarność czyli poczucie wspólnoty narodowej i żaden system do tego nie jest potrzebny. jest możliwe gdy każdy o każdym będzie wiedział wszystko, tak było w raju, a wiec totaalna inwigilacja inaczej to kulczyki, balcerowicze, tuski, i inni liberaowie np janusze biznesu bedą robic nas w konia
w raju jak chłopcy wracali z polowania nie wolno było mówic dziewczetom kto upolował, bo by urosło jego EGO, które jest szkodliwą społecznie iluzja
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >np. wybory powinny byc przez losowanie które reprezentuje cały przekrój społeczeństwa No poparz a ja durny sądziłem, że trzeba wybierać ludzi kompetentnych a tu o.. losowanie i wioskowy głupek zostanie prezydentem. Jakie to proste.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>np. wybory powinny byc przez losowanie które reprezentuje cały przekrój społeczeństwa >No poparz a ja durny sądziłem, że trzeba wybierać ludzi kompetentnych a tu o.. losowanie i wioskowy głupek zostanie prezydentem. Jakie to proste. patoelita w 100% to inteligencja z prof balcerowiczem i innymi biskupami, to głupki, przy których chłop Andrzej Lepper to gwiazda
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
| | |  | | Thoter (6650 punktów) | > patoelita w 100% to inteligencja z prof balcerowiczem i innymi biskupami, to głupki, przy >których chłop Andrzej Lepper to gwiazda> Z Leppera gadania nie byłoby chleba. Nikt by z nim rozmawiał o interesach. Wrócilibyśmy do przedwojennych kurników i chlewików. kglegal.pl/ile-firm-upadlo-w-2023-roku/Zgodnie z publikacjami zamieszczonymi w MSIG oraz Krajowym Rejestrze Zadłużonych, do dnia 31 grudnia 2023 roku opublikowano aż 128 354 ogłoszeń związanych z toczącymi się postępowaniami upadłościowymi i restrukturyzacyjnymi - 21 000 dotyczyło upadłości konsumenckiej, 408 upadłości firm, a 4244 to obwieszczenia o otwarciu postępowania restrukturyzacyjnego. Porównując - w 2022 roku upadłość ogłosiło 360 firm, a wobec 2379 otwarto postępowania restukturyzacyjne. Zgodnie z danymi opublikowanymi przez CEIDG, 367 768 przedsiębiorców zawiesiło prowadzoną działalność gospodarczą, a 195 743 zakończyło jej prowadzenie. Jest to także tendencja wzrostowa w porównaniu do poprzedniego roku, w którym zawieszono 344 951 działalności gospodarczych, a zakończono 192 079. Powyższe wskazuje na rosnącą z roku na rok liczbę postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, a także wzrost liczby zawieszonych i zakończonych działalności gospodarczych, przy jednoczesnym spadku liczby firm, które zostały założone - w 2023 roku było ich 299 253, a w 2022 roku - 308 692.Przez ostatnie dwa lata 712 719 firm zawiesiło działalność a 387 822 firm zakończyło działalność. Takie problemy to nie są na głowy Lepperów czy Braunów.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >patoelita w 100% to inteligencja z prof balcerowiczem i innymi biskupami, to głupki, przy >których chłop Andrzej Lepper to gwiazda> Z Leppera gadania nie byłoby chleba.człowiek ze wsi jest do bólu praktyczny w odróżnieniu od inteligenta który ma wizje, idee, w dodatku małpowane od usazyda chłop by nie dopuścił do takiego marnotrawstwa tak jak prof balcerowicz; ogromne bezrobocie gdy wszystkiego brakowało, 2 mln emigracji, wszystkie Polskie firmy zlikwidowane, banki oddane, to tylko inteligenci potrafią > Nikt by z nim rozmawiał o interesach.fakt, patoelita to inteligencja gardząca chłopem z Łukaszenką by się dogadał gdyby na Białorusi rządzili inteligenci (prof balcerowicze, tuski i inne ) kraj byłby w ruinie > Takie problemy to nie są na głowy Lepperów czy Braunów.Lepper to chłop Braun to inteligent Nobla mamy tak jak na niedorozwojków przystało, z poezji, literatury, a do życia potrzebni sa techicy  mała biedna Białoruś ma elektrownie atomowa a u nas biała plama, dla poetów, inteligentów, patoelit, prąd jest nieistotny, jest zawracaniem głowy na Białorusi prąd jest 10 x tańszy niż u nas, bo tam rządzi chłop a nie inteligent, libek niedorozwojek
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Nobla mamy tak jak na niedorozwojków przystało, z poezji, literatury, a do życia potrzebni sa techicy
Właśnie o tym piszę. Nie dogonimy tych co są na przodzie postępu technologicznego. Inwestowanie w doganianie ich nie ma sensu. Europa byłaby dzisiaj potęgą bezpieczną dzięki bombie atomowej i rosyjskiej bazie surowcowej. Naszych europejskich naukowców pracujących nad bombą atomową załatwiło trzech laureatów nagrody Nobla. Johannes Stark, Philipp Lenard przeprowadzili akcję sabotażową w instytucie atomowym a Albert Einstein naukowców, Żydów, sprzedał Anglosasom i zrobiono z niego "wielkiego" naukowca. Bezpiecznie można pracować nad udoskonalaniem koła od furmanki. Polak powinien sprzedawać wykradzione technologie, tak jak za komuny. Żydzi amerykańscy ściągnęli do nas sprzęt do mordowania ludzi i trzeba co się da sprzedawać temu, kto da więcej.
>mała biedna Białoruś ma elektrownie atomowa a u nas biała plama, dla poetów, inteligentów, >patoelit, prąd jest nieistotny, jest zawracaniem głowy >na Białorusi prąd jest 10 x tańszy niż u nas, bo tam rządzi chłop a nie inteligent, libek >niedorozwojek
Mała biedna Białoruś wybrała przynależność do strefy bezpieczeństwa Chin i Rosji. Rosja i Chiny w zamian będą im gwarantować: tanie surowce, rozwój i bezpieczeństwo. Polskojęzyczne władze organizują zamachy stanu i finansują nielegalną bandę kolaborantów białoruskich, którzy czyhają na zagarnięcie władzy. Zobaczymy czy Białorusini dadzą się nabrać na tzw. solidarność ? Czy będą w stanie poradzić sobie, tak jak Chińczycy, z otumanionymi "wolnością" i demonkracją skurw...ami ?? Mamy świetną naukę historii na żywo. Sto lat temu mieliśmy amerykańskich nazistów zainstalowanych Niemcom, dzisiaj mamy banderowców zainstalowanych Ukraińcom. Sto lat temu, tak samo jak teraz, amerykańskie fabryki zbrojeniowe pracowały na trzy zmiany a amerykańscy banksterzy udzielali kredytów frajerom, pod zastaw bogactw i pracy przyszłych pokoleń. Dzisiaj Niemcy muszą wpłacić 5 mld dolarów do banku World Koszer Nostry, który cześć przeleje na konto zbrodniarzy z Lockheed Martin. Dilerem śmiercionośnych narzędzi firmy Lockheed Martin na Polskę jest Lejba Fogelman. Fogelman w szkole średniej siedział w jednej ławce z Lechem Kaczyńskim. Macierewicz to też szkolny kolega tego towarzystwa.
|
|
| | | | |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >z Łukaszenką by się dogadał Kto ? To dyktator jest jak Putin. >mała biedna Białoruś ma elektrownie atomowa a u nas biała plama, dla poetów, inteligentów, patoelit, prąd jest nieistotny, jest zawracaniem głowy Zonk - nie mamy atomówki bo naród się wystraszył po katastrofie w Czernobylu, a tam wybudowano taką elektrownię dużo wcześniej i NIKT nie pytał "rusków" o zdanie bo za Bugiem pojęcie demokracji jest nikomu nie znane. >na Białorusi prąd jest 10 x tańszy niż u nas, bo tam rządzi chłop a nie inteligent To nie dlatego.. cena wyrobu zależy od ceny surowca i kosztów produkcji, węgiel mają dużo tańszy jak i zarobki śmiesznie niskie. Co komu więc po tanim prądzie jak jest bieda ? Podobnie jest w Wenezueli tam benzyna kosztuje 10 groszy za litr ! i co z tego skoro naród biedny ? -Ty nie patrz na ceny ale na kierunek imigracji, bo czy widziałeś polaków wyjeżdżających na Białoruś ? Bo ja białorusinów przyjeżdżających do Polski widziałem.
|
|
| | | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> -Ty nie patrz na ceny ale na kierunek imigracji, bo czy widziałeś polaków wyjeżdżających na Białoruś ? Bo ja Białorusinów przyjeżdżających do Polski widziałem.ja Białorusinów nie widziałem za to ogrom Ukraińców (jeszcze przed wojną) wielu z nich jeździło do pracy do Rosji i na Białoruś tu masz rodaka pracującego w Białorusi www.youtube.com/watch?v=PSzwvxlvMswjest jeszcze żołnierz którego nasze siły zabiły na Białorusi (prosił o azyl), teraz doszedł sędzia (prosi o azyl) tu ciekawy kanał podróżnika www.youtube.com/watch?v=C3oP6otN5nQ
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
| |  | | DyktaFon (9281 punktów) | > >np. wybory powinny byc przez losowanie które reprezentuje cały przekrój społeczeństwa> No poparz a ja durny sądziłem, że trzeba wybierać ludzi kompetentnych a tu o.. losowanie i wioskowy głupek zostanie prezydentem. Jakie to proste.> To żadna nowość. Już w niedalekiej przeszłości mieliśmy to przerobione. Świetnie się sprawdziło - nawet nagrodę Nobla ten inteligentny prezydent otrzymał. Więc sprawdza się
|
|
| | |  | | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | No ale on nie był z losowania a z wyboru bo innego wyboru nie było.. Tymiński był jeszcze z tych bardziej znanych. Stan Tymiński to chociaż w Ameryce Południowej miał i ma wciąż poważanie, bo ich telewizją satelitarną obdarował.
|
|
| Wolnośćmyśli (1516 punktów) | Ludzie są różni bo ich świadomość znajduje się na różnych pułapach.. jedni rozumieją mało i dlatego są chciwi a inni rozumieją wiele i znają smak szczodrości i skromności. dobrewiado(*)a-swoja-fortune-potrzebujacym/Wszyscy są świadomi.. ale jedni widzą świat przez "dziurkę od klucza" a inni przez szerokokątny obiektyw. -Ty np. uczepiłeś się indywidualności, własności i wolności widząc w nich "zagrożenie" a są to nasze największe dobrodziejstwa czyniące nas "panami świata" możemy wszystko, bo mamy wolną wolę a nie instynkty i wyobraźnię. Żaden system społeczny, gospodarczy, polityczny czy cokolwiek sobie wymyślisz nie zmieni świata, którego zasady zależą od poziomu świadomości tworzących go istot. -Równowagę w świecie zapewnić może tylko równowaga w umysłach ludzkich, a tą tworzy się równomiernie rozwijając wszystkie jego części składowe i to nazywam rozwojem świadomości, wtedy pojawia się harmonia wewnętrzna która może się objawić na zewnątrz. Wszystkie cechy negatywne są właśnie objawem zachwiania tej równowagi. Wyobraź sobie tradycyjną wagę z szalkami.. trzeba po obu stronach umieszczać ten sam balast by zachować poziom.. Umysł to taka wielowymiarowa "waga" z wieloma szalkami z różnych stron. Gdy na każdej będzie ten sam ciężarek, centralnie umieszczona wskazówka nie wychyli się zbytnio w żadną z nich.. pozostanie w równowadze, bo żadna z cech nie zyska przewagi by zakłócić rozwój pozostałych. -Ludzie nie troszczą się o tą równowagę i często dokładają "ciężarki" nie równo, wtedy pojawia się nie symetria o której myślisz.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|