Wczoraj wyszłem na miasto pożebrać... znaczy popodrywać trochę małolaty, i gonię je a one przede mną s********ją... i tak sobie pomyślałem na początku, że to przez ten zgrzyt, ale dotarło do mnie, że ja to nawet do takich brzydkich to bym nie podszedł... nie żeby ten ghosting był spowodowany przez brak napięcia między nami (jak twierdzi samiec alfa), ja po prostu nie chciałem z nimi gadać i to dlatego przede mną spierdalały, chociaż każda z nich marzyła o moim wielkim kutasie (ja się znam, nie jestem naiwny, bo mam doświadczenie w tym, że przede mną laski s********ją)... bo jak czegoś bardzo nie chcesz, to cały wszechświat pomaga ci w tym, żeby urobić żydca  no cóż, trzeba będzie wziąć jakąś prostytutkę z ogłoszenia i zapłacić jej, żeby zagrała dziewczynę z ulicy, to może coś więcej ludzie sypną groszem... jeżeli chcesz mnie wesprzeć i dać jeść, to odwiedź naszą stronę i podziel się posiłkiem: www.pajacyk.pl/ |