Racjonalista - Strona głównaDo treści
Z serii: Więcej tolerancji

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
30-06-2021 14:34MaxGolonko3 (3459 punktów)Z serii: Więcej tolerancji
Tytułem wstępu grafika:

scontent-f(*)b07a4981ad30e55d5b&oe=60E12CC4

Nie każdemu się wszystkie zjawiska, osoby i rzeczy podobają ale to nie powód by zakazywać lub karać.
Żaden policjant ani duchowny ani urzędnik nie powinien karać kobiety za to co robi ona ze swoim ciałem, o ile nie zaraża świadomie chorobą.
Rozwój usług, także wizualnych, to dobry kierunek gospodarki bo oszczędza środowisko naturalne.
Szczepmy się przeciwko COVID. Wszyscy! Namawiam bo warto i jest to rozsądne co potwierdziły już rzetelne statystyki.
Płaskoziemcy i zwolennicy teorii spiskowych niech zamilkną tu na zawsze.
***
BTW
Na świecie pojawił się piąty ocean. Mapy do zmiany.
Ocean Południowy od dawna jest uznawany przez naukowców, ale nie było porozumienia na arenie międzynarodowej.
Otoczony niezwykle szybkim antarktycznym prądem okołobiegunowym jest jedynym oceanem, który dotyka trzech innych
i do tego całkowicie obejmuje kontynent.
Szybki prąd okrążający Antarktydę sprawia, że wody są tam wyraźne i godne własnej nazwy: Ocean Południowy.
Ocean Południowy to czwarty co do wielkości ocean, ale swoją oficjalną nazwę otrzymał właśnie teraz.
Ciągnie się od wybrzeży Antarktydy aż do 60. równoleżnika szerokości geograficznej południowej.
Zamieszkują go pingwiny, foki czy wieloryby.

Miłego dnia
p.s.
I druga grafika
scontent-f(*)b0ead574e556accbc2&oe=60E09037
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Berzerac (5671 punktów)

>Szczepmy się przeciwko COVID. Wszyscy! Namawiam bo warto i jest to rozsądne co potwierdziły już
>rzetelne statystyki.
>Płaskoziemcy i zwolennicy teorii spiskowych niech zamilkną tu na zawsze.
>

I tyle w kwestii Twojej tolerancji. Zacznij zbierać kasę na 3 i kolejne tury szczepień.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365