Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zachodnie media mówią, że Wschód jest zły!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
04-07-2021 09:43Hamerlik Konopka (19903 punktów)Zachodnie media mówią, że Wschód jest zły!
W zachodnich mediach wciąż sugeruje się, pół żarem pół serio, że SARS-CoV-2
pl.wikipedia.org/wiki/SARS-CoV-2
wypłynął z chińskich laboratoriów
www.onet.p(*)kt-powazny-mu/g0kn3kx,79cfc278

przez co przypomniały się hollywoodzkie produkcje, które obrazują ludzi Wschodu jako demony

W hollywoodzkich produkcjach ludzie Wschodu są zawsze bezosobową masą, pozbawioną podstawowych zasad moralnych, która wszystkimi siłami dąży do śmierci określonego zachodniego bohatera, działającego w obronie słabych z pobudek etycznych.

pl.wikipedia.org/wiki/James_Bond
pl.wikiped(*)/Rambo_-_Pierwsza_krew

nie zliczyłbym filmów, które obejrzałem, w których zachodni bohater walczy ze wschodnią bezosobową, tępą, żądną krwi masą, dlatego chcę zapytać:

ile można zarobić na tym, gdy sprzeda się swój wizerunek jako dobrego i wizerunek przeciwnika jako złego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)

>ile można zarobić na tym, gdy sprzeda się swój wizerunek jako dobrego i wizerunek przeciwnika jako
>złego?

Wiesz co to to jest przywłaszczenie? Ty mnie pomawiasz mnie o przywłaszczenie.

Zakoduj to sobie pomawiasz mnie o przywłaszczenie. tu:

Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, że sam w kółko kręcisz się wokół własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.

" Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!

www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854

Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!

Co jest?

Liczysz, że jak to powtórzysz to 1000x to Amerykanie zestrzelą mnie z drona?
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>W zachodnich mediach wciąż sugeruje się, pół żarem pół serio, że SARS-CoV-2
>
>wypłynął z chińskich laboratoriów
>

www.polity(*)t-sygnal-dla-chin-i-rosji.read

Reżim amerykański, brytyjski, NATO od lat prowadzą wojnę przeciw Azji i powinniśmy być przeszkoleni jak należy traktować ich propagandę. To, że "nasi" politycy tylko potrafią głośno cytować ich propagandę, nie zwalnia nas z myślenia.
Agenci CIA mają jak zwykle opracowane warianty prowokacji i jak zwykle oskarżają za nie stronę którą atakują.
Amerykanie kiedyś podpalili swój okręt i oskarżyli o to Hiszpanów, potem rozpoczęli wojnę "obronną". Amerykanie zawsze się bronią i wyzwalają lud spod ucisku.
Dla naszego bezpieczeństwa musimy się pozbyć wojsk reżimu amerykańskiego i NATO. Polska to nie teren do prowadzenia wojen.
okragly (21676 punktów)
>Zachodnie media mówią, że
nie zachodnie media tylko, zachodnie patoelity mówia, że ... Media są tylko ich pasem transmisyjnym, mówia co mamy myśleć
Mialem wtedy patoelit poglądy liberalne* i sie cieszyłem, że razem z USA napadliśmy na Irak, byłem dumny z Polski, to był wynik działania "zachodnich mediów"- ogranu patoelit
Zgineło 1 000 000 niewinnych ludzi, bogaty kraj popadl w ruinę

>W zachodnich mediach wciąż sugeruje się, pół żarem pół serio, że SARS-CoV-2
mówili że Irak ma broń chemiczną (nie miał) jądrowa (nie mial) itp

*- patoelity nie mają poglądów liberalnych tylko chcą żebyśmy my takie mieli tj indywidualizm i wolność, wtedy jesteśmy slabi i podatni na ich propagande
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zgineło 1 000 000 niewinnych ludzi, bogaty kraj popadl w ruinę

Ale zachodnie posiadłości na Wschodzie przestały być zagrożone.

Kto się sprzeciwia władzy ten musi się liczyć z jej reakcją.

Nie można zacząć wojny z 1000x silniejszym od siebie, bo jej wynik jest znany już na wstępie.

Saddam Husajn
pl.m.wikipedia.org/wiki/Saddam_Husajn

był arogancki i pewny siebie, sądził że ot tak może zakwestionowac panowanie Zachodu na Wschodzie i dla niego skoczyło się to źle.

Choćby na jego przykładzie wiem, że nie można wystąpić frontalnie przeciw cudzej własności, bo skończy się w grobie, dlatego propaguję ideę wyjawienia cudzych posiadłości i poddania ich opodatkowaniu, podatkiem określanym demokratycznie, tak jak Zachód lubi.

Wszyscy zachowują swoje dotychczasowe posiadłości i nic nie zmienia właściciela tylko wyjawiamy właścicieli i ich własność poddajemy opodatkowaniu na rzecz najemnych roboli bez mienia.
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Nie można zacząć wojny z 1OOOx silniejszym od siebie, bo jej wynik jest znany już na wstępie.
>

Powinniśmy wykorzystać nasz narodowy talent do życia w symbiozie z okupantem i nie wyzwalać się a okradać go ile się da.
Amerykanie doili Panamczyków ale jakoś się to im urwało.
"Ateiści", uważający się za najmądrzejszych, powinni nam opisać jak się zakończyła, a może nie, okupacja Panamy przez amerykański reżim.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powinniśmy wykorzystać nasz narodowy talent do życia w symbiozie z okupantem i nie wyzwalać się a okradać go ile się da.

Wciąż powtarzam, że własność powinna być ujawniona i opodatkowana na rzecz osób bez mienia.

Nie mam żadnego problemu z tym, że Amerykanin jest Panem właścicielem w Polsce.

Niech się ujawni, zabuli podatek od posiadłości w Polsce na rzecz Polaków bez mienia, określany w jawnej demokracji bezpośredniej i poza tym niech sobie rządzi i wyzyskuje Polaków ile wlezie.

I to jest super.

Ale pod żadnym pozorem żadnych podatków od dochodu czy obrotu - nie ma mowy!
Podatek wyłącznie od własności!
z Mantopy (3643 punktów)
(zablokowany)
>>
>Saddam Husajn
>
>był arogancki i pewny siebie, sądził że ot tak może zakwestionowac panowanie Zachodu na Wschodzie i dla niego skoczyło się to źle.

Znałeś Saddama Husajna ?

>Choćby na jego przykładzie wiem, że nie można wystąpić frontalnie przeciw cudzej własności, bo skończy się w grobie, dlatego propaguję ideę wyjawienia cudzych posiadłości i poddania ich opodatkowaniu, podatkiem określanym demokratycznie, tak jak Zachód lubi.

en.wikipedia.org/wiki/Kermit_Roosevelt_Jr.

Na podstawie tego linku, poznasz jak działa reżim amerykański. Możesz nawet kupić ocenzurowaną książkę i dalej zgłębić temat.

>Wszyscy zachowują swoje dotychczasowe posiadłości i nic nie zmienia właściciela tylko wyjawiamy właścicieli i ich własność poddajemy opodatkowaniu na rzecz najemnych roboli bez mienia.

Czy opodatkujesz bazy wojskowe amerykańskiego reżimu w Polsce ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znałeś Saddama Husajna ?

Nie ale po tym jak skończył dochodzę do wniosku, że podjął złe decyzje.

>Czy opodatkujesz bazy wojskowe amerykańskiego reżimu w Polsce ??

W moim modelu tajna i nieopodatkowana własność nie może istnieć.
Nie uznam żadnej własności, która nie jest publicznie wyjawiona i opodatkowana podatkiem określanym demokratycznie.
W moim modelu nawet Jezus Chrystus, jeżeli nie wyjawi swoich posiadłości i nie podda ich opodatkowaniu, nie może być właścicielem.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365