 |
Zachodnie media mówią, że Wschód jest zły! Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 04-07-2021 09:43 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Zachodnie media mówią, że Wschód jest zły! | W zachodnich mediach wciąż sugeruje się, pół żarem pół serio, że SARS-CoV-2 pl.wikipedia.org/wiki/SARS-CoV-2wypłynął z chińskich laboratoriów www.onet.p(*)kt-powazny-mu/g0kn3kx,79cfc278przez co przypomniały się hollywoodzkie produkcje, które obrazują ludzi Wschodu jako demony W hollywoodzkich produkcjach ludzie Wschodu są zawsze bezosobową masą, pozbawioną podstawowych zasad moralnych, która wszystkimi siłami dąży do śmierci określonego zachodniego bohatera, działającego w obronie słabych z pobudek etycznych. pl.wikipedia.org/wiki/James_Bondpl.wikiped(*)/Rambo_-_Pierwsza_krewnie zliczyłbym filmów, które obejrzałem, w których zachodni bohater walczy ze wschodnią bezosobową, tępą, żądną krwi masą, dlatego chcę zapytać: ile można zarobić na tym, gdy sprzeda się swój wizerunek jako dobrego i wizerunek przeciwnika jako złego? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| farmer (22440 punktów) |
>ile można zarobić na tym, gdy sprzeda się swój wizerunek jako dobrego i wizerunek przeciwnika jako >złego?
Wiesz co to to jest przywłaszczenie? Ty mnie pomawiasz mnie o przywłaszczenie.
Zakoduj to sobie pomawiasz mnie o przywłaszczenie. tu:
Nie czuj się znowu taki lepszy z tego powodu, że sam w kółko kręcisz się wokół własnych posiadłości i czaisz się żeby znowu coś przewlaszczyc.
" Albo sowje posiadłości wyjawisz i poddasz opodatkowaniu albo ich nie uznam, będę wszystkich przekonywał, żeby też ich nie uznali a waszych sedziow, komorników i policjantów, ktorzy podejmują się na Wasze zlecenie przymusowej egzekucji utajnionej i nieopodatkowanej własności, publicznie, podpisując się nazwiskiem i adresem" zamieszkania, będę nazywał BANDYTAMI!
www.racjon(*)m.php/z,0/d,2/s,845340#w845854
Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Nie nie wyjawię ci. Przestan innych zmawaić przeciw mnie!!!!!
Co jest?
Liczysz, że jak to powtórzysz to 1000x to Amerykanie zestrzelą mnie z drona?
|
|
1 na 1 z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > W zachodnich mediach wciąż sugeruje się, pół żarem pół serio, że SARS-CoV-2> > wypłynął z chińskich laboratoriów> www.polity(*)t-sygnal-dla-chin-i-rosji.readReżim amerykański, brytyjski, NATO od lat prowadzą wojnę przeciw Azji i powinniśmy być przeszkoleni jak należy traktować ich propagandę. To, że "nasi" politycy tylko potrafią głośno cytować ich propagandę, nie zwalnia nas z myślenia. Agenci CIA mają jak zwykle opracowane warianty prowokacji i jak zwykle oskarżają za nie stronę którą atakują. Amerykanie kiedyś podpalili swój okręt i oskarżyli o to Hiszpanów, potem rozpoczęli wojnę "obronną". Amerykanie zawsze się bronią i wyzwalają lud spod ucisku. Dla naszego bezpieczeństwa musimy się pozbyć wojsk reżimu amerykańskiego i NATO. Polska to nie teren do prowadzenia wojen.
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Zachodnie media mówią, że nie zachodnie media tylko, zachodnie patoelity mówia, że ... Media są tylko ich pasem transmisyjnym, mówia co mamy myśleć Mialem wtedy patoelit poglądy liberalne* i sie cieszyłem, że razem z USA napadliśmy na Irak, byłem dumny z Polski, to był wynik działania "zachodnich mediów"- ogranu patoelit Zgineło 1 000 000 niewinnych ludzi, bogaty kraj popadl w ruinę
>W zachodnich mediach wciąż sugeruje się, pół żarem pół serio, że SARS-CoV-2 mówili że Irak ma broń chemiczną (nie miał) jądrowa (nie mial) itp
*- patoelity nie mają poglądów liberalnych tylko chcą żebyśmy my takie mieli tj indywidualizm i wolność, wtedy jesteśmy slabi i podatni na ich propagande
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Zgineło 1 000 000 niewinnych ludzi, bogaty kraj popadl w ruinęAle zachodnie posiadłości na Wschodzie przestały być zagrożone. Kto się sprzeciwia władzy ten musi się liczyć z jej reakcją. Nie można zacząć wojny z 1000x silniejszym od siebie, bo jej wynik jest znany już na wstępie. Saddam Husajn pl.m.wikipedia.org/wiki/Saddam_Husajnbył arogancki i pewny siebie, sądził że ot tak może zakwestionowac panowanie Zachodu na Wschodzie i dla niego skoczyło się to źle. Choćby na jego przykładzie wiem, że nie można wystąpić frontalnie przeciw cudzej własności, bo skończy się w grobie, dlatego propaguję ideę wyjawienia cudzych posiadłości i poddania ich opodatkowaniu, podatkiem określanym demokratycznie, tak jak Zachód lubi. Wszyscy zachowują swoje dotychczasowe posiadłości i nic nie zmienia właściciela tylko wyjawiamy właścicieli i ich własność poddajemy opodatkowaniu na rzecz najemnych roboli bez mienia.
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | >> >Nie można zacząć wojny z 1OOOx silniejszym od siebie, bo jej wynik jest znany już na wstępie. >
Powinniśmy wykorzystać nasz narodowy talent do życia w symbiozie z okupantem i nie wyzwalać się a okradać go ile się da. Amerykanie doili Panamczyków ale jakoś się to im urwało. "Ateiści", uważający się za najmądrzejszych, powinni nam opisać jak się zakończyła, a może nie, okupacja Panamy przez amerykański reżim.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Powinniśmy wykorzystać nasz narodowy talent do życia w symbiozie z okupantem i nie wyzwalać się a okradać go ile się da.
Wciąż powtarzam, że własność powinna być ujawniona i opodatkowana na rzecz osób bez mienia.
Nie mam żadnego problemu z tym, że Amerykanin jest Panem właścicielem w Polsce.
Niech się ujawni, zabuli podatek od posiadłości w Polsce na rzecz Polaków bez mienia, określany w jawnej demokracji bezpośredniej i poza tym niech sobie rządzi i wyzyskuje Polaków ile wlezie.
I to jest super.
Ale pod żadnym pozorem żadnych podatków od dochodu czy obrotu - nie ma mowy! Podatek wyłącznie od własności!
|
|
|  | z Mantopy (3643 punktów) (zablokowany) | > >> Saddam Husajn> > był arogancki i pewny siebie, sądził że ot tak może zakwestionowac panowanie Zachodu na Wschodzie i dla niego skoczyło się to źle.Znałeś Saddama Husajna ? > Choćby na jego przykładzie wiem, że nie można wystąpić frontalnie przeciw cudzej własności, bo skończy się w grobie, dlatego propaguję ideę wyjawienia cudzych posiadłości i poddania ich opodatkowaniu, podatkiem określanym demokratycznie, tak jak Zachód lubi.en.wikipedia.org/wiki/Kermit_Roosevelt_Jr.Na podstawie tego linku, poznasz jak działa reżim amerykański. Możesz nawet kupić ocenzurowaną książkę i dalej zgłębić temat. > Wszyscy zachowują swoje dotychczasowe posiadłości i nic nie zmienia właściciela tylko wyjawiamy właścicieli i ich własność poddajemy opodatkowaniu na rzecz najemnych roboli bez mienia.Czy opodatkujesz bazy wojskowe amerykańskiego reżimu w Polsce ??
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | >Znałeś Saddama Husajna ?
Nie ale po tym jak skończył dochodzę do wniosku, że podjął złe decyzje.
>Czy opodatkujesz bazy wojskowe amerykańskiego reżimu w Polsce ??
W moim modelu tajna i nieopodatkowana własność nie może istnieć. Nie uznam żadnej własności, która nie jest publicznie wyjawiona i opodatkowana podatkiem określanym demokratycznie. W moim modelu nawet Jezus Chrystus, jeżeli nie wyjawi swoich posiadłości i nie podda ich opodatkowaniu, nie może być właścicielem.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|