Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dokonało się.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-09-2024 21:33Wolnośćmyśli (1516 punktów)Dokonało się.
Ocena 3 na 3
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6808 punktów)
Nie zniechęcaj się. Kto powiedział że będzie łatwo?
okragly (21676 punktów)
>

jednak potrafisz krótko i treściwie
.
21-09-2024 06:35 
 Ocena 1 na 1
homopitek (1536 punktów)
>>jednak potrafisz krótko i treściwie

Ale mógłby to postanowienie (lub odkrycie) jakoś uzasadnić. I tak ogólnie to czyj lub czego ten koniec jest?

Nie stosuję emoticonów
21-09-2024 13:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> jednak potrafisz krótko i treściwie
>Ale mógłby to postanowienie (lub odkrycie) jakoś uzasadnić. I tak ogólnie to czyj lub czego ten koniec jest?
z wpisów wnioskuje ze jest uduchowiony, ezoteryczny, przewrażliwiony, też na pkt ego którego w raju nie było (chetnie minusował, zaczerniał, kasował, nie wygodne mu wpisy) ale tez racjonalny, w zderzeniu z betonem racjonalności szarlejem poległ
szkoda, bo w raju taka mała grupa jak nasza, to tylko kwestia czasu, wymierała (jak neandertalczycy, choć byli silniejsi, mieli większe mózgi niż my, jako racjonaliści jesteśmy neanderczykami XXIw a ty homopitek skąd się wiozłeś i co tu robisz?
21-09-2024 23:04 
 Ocena 1 na 1
homopitek (1536 punktów)

>z wpisów wnioskuje ze jest uduchowiony, ezoteryczny, przewrażliwiony, też na pkt ego którego w raju nie było (chetnie minusował, zaczerniał, kasował, nie wygodne mu wpisy) ale tez racjonalny, w zderzeniu z betonem racjonalności szarlejem poległ

No i trochę niedouczony w pewnych tematach, w które się namiętnie pakuje.

>szkoda, bo w raju taka mała grupa jak nasza, to tylko kwestia czasu, wymierała (jak neandertalczycy, choć byli silniejsi, mieli większe mózgi niż my, jako racjonaliści jesteśmy neanderczykami XXIw
Ale jest istota różnica. Ich załatwił szczyt ostatniego glacjału... a nas (ewentualnie) szczyt interglacjału.

>a ty homopitek skąd się wiozłeś i co tu robisz?
Aktualnie to można powiedzieć, że jestem tu prawie od zawsze. I jak zawsze nic tu nie robię. Tylko jestem, bo trwanie jest dla mnie wartością samą w sobie.


Nie stosuję emoticonów
panTeista (6808 punktów)
>I tak ogólnie to czyj lub czego ten koniec jest?

Możliwości widzę dwie:
Najprawdopodobniej jest to koniec wypowiadania się Wolnośćmyśli na tym forum.
Bardzo mało prawdopodobne- koniec życia {np. samobójstwo} Wolnośćmyśli.
21-09-2024 16:54 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>I tak ogólnie to czyj lub czego ten koniec jest?
>Najprawdopodobniej jest to koniec wypowiadania się Wolnośćmyśli na tym forum.
nick który sobie wybrał jest znaczący, kto się z nim nie zgadzał kasował, minusował, zaczerniał
ale chociaż było z kim popisać o raju , dlatego dla mnie to strata

>Bardzo mało prawdopodobne- koniec życia {np. samobójstwo} Wolnośćmyśli.
to jest młody, zdrowy, byczek, o wielu zainteresowaniach, kilka mamy wspólnych
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>
Nie ma za co.


cr
26-09-2024 20:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>
>Nie ma za co.
tyle mu poświęciłem uwagi,
poinformował nas,
ma klasę. to pierwszy taki przypadek

jak ja odejdę bez poinformowania, to znaczy, trafiłem do raju

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>
>Nie ma za co.
>tyle mu poświęciłem uwagi
Ja na szczęście niewiele.

>poinformował nas,
>ma klasę. to pierwszy taki przypadek
Że niby to ważna dla nas informacja?

>jak ja odejdę bez poinformowania, to znaczy, trafiłem do raju
Czyli już nas poinformowałeś.

cr
27-09-2024 11:22 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>
>>poinformował nas,
>>ma klasę. to pierwszy taki przypadek
>Że niby to ważna dla nas informacja?
Arminius, bardzo aktywny na forum, tak nagle bez zapowiedzi zamilkł, to nie jest normalne. I nie mamy relacji z jego długich wycieczek rowerowych, a człowiek sie przyzwyczaja

>>jak ja odejdę bez poinformowania, to znaczy, trafiłem do raju
>Czyli już nas poinformowałeś.
prędzej fR, właśnie, umrze czy zdechnie?

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
27-09-2024 13:59 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Arminius, bardzo aktywny na forum, tak nagle bez zapowiedzi zamilkł, to nie jest normalne. I nie mamy relacji z jego długich wycieczek rowerowych, a człowiek sie przyzwyczaja
Admin go chyba przegnał.

>prędzej fR, właśnie, umrze czy zdechnie?
Jeszcze ef-eR nie umarło, póki my piszemy!


"Stop!" stopkowym mundrościom!
27-09-2024 14:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Arminius, bardzo aktywny na forum, tak nagle bez zapowiedzi zamilkł, to nie jest normalne. I nie mamy relacji z jego długich wycieczek rowerowych, a człowiek sie przyzwyczaja
>Admin go chyba przegnał.
jakby tak było dałby mu etykiete, że zbanowany
był tolerowany latami, nazbierał 25 764 punktów
był zawzięty, pewnie by zarejestrował się pod innym nickiem
no i do niego napisałem, nie odpowiedział

>>prędzej fR, właśnie, umrze czy zdechnie?
>Jeszcze ef-eR nie umarło, póki my piszemy!
jednak umrze, a Twój kot?

> "Stop!" stopkowym mundrościom!
zmieniłem , (właściwie to wczoraj zmieniałem, ale nie w tej rubryce co trzeba, dzisiaj poprawiłem), nowa stopka jest genialna, zgodna z obrazkiem raju który tu często wklejam


musimy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>Arminius, bardzo aktywny na forum, tak nagle bez zapowiedzi zamilkł, to nie jest normalne. I nie mamy relacji z jego długich wycieczek rowerowych, a człowiek sie przyzwyczaja
>>Admin go chyba przegnał.
>jakby tak było dałby mu etykiete, że zbanowany
Nie zbanował go, dogadali się.

>no i do niego napisałem, nie odpowiedział
Widocznie nie był zainteresowany.

>>>prędzej fR, właśnie, umrze czy zdechnie?
>>Jeszcze ef-eR nie umarło, póki my piszemy!
>jednak umrze, a Twój kot?
Dawno nie żyje.

>musimy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Prosta, jasna - lepsza.
Tylko to 'musimy' razi.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
28-09-2024 12:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>Arminius, bardzo aktywny na forum, tak nagle bez zapowiedzi zamilkł, to nie jest normalne. I nie mamy relacji z jego długich wycieczek rowerowych, a człowiek sie przyzwyczaja
>>>Admin go chyba przegnał.
>>jakby tak było dałby mu etykiete, że zbanowany
>Nie zbanował go, dogadali się.
dobrze poinformowana

>>>>prędzej fR, właśnie, umrze czy zdechnie?
>>>Jeszcze ef-eR nie umarło, póki my piszemy!
>>jednak umrze, a Twój kot?
>Dawno nie żyje.
odwracasz kota ogonem

>>musimy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
>Tylko to 'musimy' razi.
musi w sensie, ze bez tego wyginiemy


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365