 |
Troska o ekosystem - terapia Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 27-10-2024 10:02 | scriba144 (277 punktów) | Troska o ekosystem - terapia 0 na 2 | Skupianie uwagi, myślami, empatią, intencjami, które mają wysoką wibracje. Potęgując wzajemne oddziaływania energetyczno - informacyjne. Całokształtu wzajemnych życiowych zależności. Świadomi, że zwierzęta mają takie same serduszka, a nawet więcej empatyczne. Takie same brzuszki do pobierania pokarmu. Troszczmy się o nich, dokarmiając ich w porach zimowo - wiosennych. Aby zachować równowagę w ekosystemie. I nie doprowadzić do katastrofy ekosystemu. Komentujcie, co jeszcze według was, należy uczynić dla ekosystemu - wspólnego życia. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
> Komentujcie, co jeszcze według was, należy uczynić dla ekosystemu - wspólnego życia. najwiecej ekosystemowi szkodzi usazyd i krwiożerczy jego kapitalizm (najwięcej zarabiają na produkcji i sprzedaży narzędzi zbrodni)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
 | | Duch Prawdy (14788 punktów) | |
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >okragly pies wojny kiedyś dawałeś mi tyle + a dzisiaj zajadle szczekasz? czemu?
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | |
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>>kiedyś dawałeś mi tyle + a dzisiaj zajadle szczekasz? czemu? >stanąłeś po stronie morderców najbardziej agresywnym krajem na świecie jest usazyd, ciągle musi zdobywać "dziki zachód", my tez jesteśmy z dzikich stepów dlatego czytam Chińczyków (najstarsza kultura na świecie), Hindusów (najstarsza kultura na świecie), Irańczyków (najstarsza kultura na świecie) i oni popierają Rosje
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | |  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14788 punktów) | > >stanąłeś po stronie morderców> najbardziej agresywnym krajem na świecie jest usazydOd początku inwazji zbrojnej Rosjanie zabili co najmniej 12 tysięcy cywilów, w tym 551 dzieci - poinformował prokurator generalny Ukrainy Andrij Kostin (dane do czerwca 2024...). Jak zastrzegł, są to dane potwierdzone, co oznacza, że liczba ta może być znacznie wyższa. Kostin powiedział również, że ukraińskie organy ścigania udokumentowały prawie 130 tysięcy zbrodni wojennych popełnionych przez Rosjan. > potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwookragly pies wojny DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>stanąłeś po stronie morderców >>najbardziej agresywnym krajem na świecie jest usazyd >Od początku inwazji zbrojnej Rosjanie zabili co najmniej 12 tysięcy cywilów, w tym 551 dzieci - tyle to usazyd zabija jednego dnia w Gazie Rosjanie jeśli zabijają to swoich, Donbas zawsze był Rosyjski, tam mieszkali Rosjanie
Żydów w Palestynie nie było 2000 lat, teraz wpadli i wszystkich wokoło zabijają, zagarniają ziemię od tysięcy lat należącą do arabów
ci semici (żydzi) z Izraela to nie semici, popatrz na budowę, kolor skóry, to usazydzi
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| | | |  | 2 na 2 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>dlatego czytam Chińczyków... A nie dlatego, że masz czytać? Bo "jest jak ma być"?
"Stop!" stopkowym mundrościom!
|
|
| | | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >dlatego czytam Chińczyków...> A nie dlatego, że masz czytać?np w dzieciństwie broniłem racji innego dzieciaka będącego w konflikcie z młodszym bratem, za co miała pretensje matka > Bo "jest jak ma być"?inaczej być nie może 
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|