Poziom naszej nauki, powinien stale się zwiększać. Powinniśmy budować nowe uniwersytety i centra nauki, tylko dlaczego kosztem brnięcia w pseudonaukę? Cytat: Polska Głos Wielkopolski": Troje pracowników Centrum Kultury Fizycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zachorowało na raka. Po zamieszaniu wśród kadry uczelnia postanowiła sprawdzić, czy ta sytuacja może mieć związek z miejscem pracy. I choć zdaniem władz centrum nie potwierdzają tego żadne badania, w budynku przy ul. Dojazd w Poznaniu zostaną zamontowane odpromienniki żył wodnych Nie mogłem dodać poprawnego linku, więc trzeba będzie wyszukać w google, gdyż nie mam jeszcze odpowiedniej liczby wypowiedzi, by wstawić link. Mam nadzieję, że to nie odstraszy zainteresowanych  |