Dlatego też bardzo chcę wiedzieć, co różne religie zalecają na temat zarabiania. Dlaczego warto zarabiać? Jaka jest koncepcja oszczędności, odsetek i dziedzictwa w różnych religiach? Proszę o jak najlepsze referencje.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Dlatego też bardzo chcę wiedzieć, co różne religie zalecają na temat zarabiania. Dlaczego warto >zarabiać? Jaka jest koncepcja oszczędności, odsetek i dziedzictwa w różnych religiach? Proszę o jak omeglexender >najlepsze referencje.