 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-04-2025 10:06 | okragly (21676 punktów) | polska mistrzem świata
1 na 1 | W 2024 roku w Polsce współczynnik dzietności osiągnął rekordowe 1,11, co oznacza, że jesteśmy na poczatku UE i świata.
Kobiety mówią, że chcą dzieci, tylko nie mają z kim. Trzeba im zapewnić dobry materiał na ojca ich dzieci, to powinno byc podstawowe zadanie panstwa, w raju zapewnialiśmy. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Hamerlik Konopka (19903 punktów) | Kobiety chcą teraz robić karierę. Nie chcą prać cudzych skarpetek lecz chcą mówić jak żyć żeby inni w milczeniu słuchali i to ma być ich dobrze platna praca. Nauczyły się od influenserow, że na etacie pracują tylko frajerzy, którzy niczego w życiu nie osiągną a już na pewno nie zdobędą własnego domu, z którego nie będzie wolno ich wygonić. Chcą być paniami własnego życia bez poczucia odpowiedzialności za kogokolwiek prócz siebie, bo tego nauczyła ich współczesna kultura, ktora daje wyraźne sygnały, że każda odpowiedzialność jest ciężarem i zagrożeniem. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >Kobiety chcą teraz robić karierę. patoelity potrzebują niewolnic
>Nie chcą prać cudzych skarpetek lecz chcą mówić jak żyć żeby inni w milczeniu słuchali i to ma być ich dobrze platna praca. taka jest myslosfera narzucona nam przez usazyda ale żydówki rodzą najwięcej na świecie (3.1) i jeszcze do wojska muszą iść
>Chcą być paniami własnego życia bez poczucia odpowiedzialności za kogokolwiek prócz siebie, bo tego nauczyła ich współczesna kultura, ktora daje wyraźne sygnały, że każda odpowiedzialność jest ciężarem i zagrożeniem. to narzucony nam przez usazyda antyludzki liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) prowadzi do wymierania
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>>Chcą być paniami własnego życia bez poczucia odpowiedzialności za kogokolwiek prócz siebie, bo tego nauczyła ich współczesna kultura, ktora daje sygnały, że odpowiedzialność jest ciężarem i zagrożeniem. >to narzucony nam przez usazyda antyludzki liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) prowadzi do wymierania nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dziś, biomasa (ciężar) zwierząt udomowionych (my też jesteśmy udomowieni) to 99% masy wszystkich kręgowców lądowych (!) W raju, 30 000 lat temu, ludzie i ich zwierzęta (psy) stanowili 0.2% całej zwierzęcej biomasy.
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
| Berzerac (5671 punktów) | >W 2024 roku w Polsce współczynnik dzietności osiągnął rekordowe 1,11, co oznacza, że jesteśmy na >poczatku UE i świata. >Kobiety mówią, że chcą dzieci, tylko nie mają z kim. Trzeba im zapewnić dobry materiał na ojca ich >dzieci, to powinno byc podstawowe zadanie panstwa, w raju zapewnialiśmy.
W normalnym i cywilizowanym państwie z dala od katolickiej doktryny zabieg in vitro jest w cał0ości refundowany. Mnie w połowie lat 90-tych kosztowało by mnie 8 tyś.zł i 50 % sukcesu. Ale kolejny zabieg kosztował już tylko 5 tysi. Ja wówczas zarabiałem ok 2,5 tysięcy.
Nie mają z kim? Przecież jest bank spermy. Mogą sobie wybrać cechy genetyczne, jeśli cipom nie chce się rozłożyć nóg.
Nie kłam bo Polska jest na ostatnim miejscu w UE jeśli chodzi o wkaźnik urodzeń.
W tymm popapranym kraju bywa, że dzieci mają ludzie, którzy mieć ich nie powinni. A ci którzy na to zasugują nie mogą ich mieć
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > W tymm popapranym kraju bywa, że dzieci mają ludzie, którzy mieć ich nie powinni. A ci którzy na to zasugują nie mogą ich miećW tym kraju jest przede wszystkim głęboka pogarda człowieka dla człowieka, schowana pod maską udawanej życzliwości.  Nie wiem u kogo trzeba zasłużyć na prawo do posiadania dzieci ale natura najwyraźniej ma inne zdanie w tej kwestii. Na szczęście nie wszystkich można przecwanic i nie wszystko kupić. Widać dzieci są możliwe także poza osobnikami alfa. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) |
> W tym kraju jest przede wszystkim głęboka pogarda człowieka dla człowieka, schowana pod maską udawanej życzliwości.  > Nie wiem u kogo trzeba zasłużyć na prawo do posiadania dzieci ale natura najwyraźniej ma inne zdanie w tej kwestii.> Na szczęście nie wszystkich można przecwanic i nie wszystko kupić.> Widać dzieci są możliwe także poza osobnikami alfa.> youtu.be/5VCiU1osa3wJak mieszkasz w Niemczech, co możesz wiedzieć o realiach życia w tym śmiesznym kraju? Być może masz rację, że natura wie co robi. A za pieniądze można kupić wszystko oprócz zdrowia. Cała reszta jest tylko kwestią pojemności portfela.
|
|
| |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > za pieniądze można kupić wszystko oprócz zdrowia.Nie możesz kupić bezpieczeństwa, bo gdy tylko ktoś zapłaci więcej albo będzie można Cię okraść natychmiast zostaniesz zdradzony. Nie kupić prawdziwej przyjaźni, miłości, prawdziwiego, nieudawanego szacunku. Nie można kupić szczęścia. Niektórzy wierzą, że szczęście można kupić ale nie można, bo za kasą stoi pustka. Za pieniądze nie kupisz poczucia własnej wartości, przekonania, że jesteś dobry i że wszystko robisz właściwie, co jest konieczne do poczucia szczęścia. Pieniądze, to tylko cyfry nadrukowane na papierze, które określają kto rządzi i kto jest rządzony, kto odpoczywa a kto pracuje. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | |  | | Thoter (6650 punktów) |
> Nie możesz kupić bezpieczeństwa, bo gdy tylko ktoś zapłaci więcej albo będzie można Cię okraść >natychmiast zostaniesz zdradzony.> Jak bandyci żądają haraczy od tych co coś mają ?? Żądają od nich zapłaty za "bezpieczeństwo". Jak nie zaplacisz im za "bezpieczeństw" to ci zniszczą to co masz. www.bankie(*)a-przedsiebiorcow-2128249.htmlPracownik ochrony wraz ze wspólnikami szantażuje właściciela piwiarni. Domaga się comiesięcznych opłat w zamian za tzw. "ochronę" piwnego ogródka. Przedsiębiorca się jednak na to nie zgadza. Przestępcy dwukrotnie napadają na bar, raz nawet raniąc właściciela nożem i demolując piwiarnię. Zostają jednak złapani. Prokuratura przedstawiła im zarzut usiłowania wyłudzenia haraczu w zamian za ochronę baru. Żaden z nich nie przyznał się do winy.Drobni przestępcy używają noży i pistoletów. W świecie są tacy co wydają bilion dolarów na finansowanie fabryk wojen i uzbrojenie służące do "ochrony".
|
|
| | |  | 1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) | iłości, prawdziwiego, nieudawanego szacunku.
Kupisz, zależy , czy cię na to stać. Na szacunek i poważanie ciężko na to zapracowałem. Dlatego mogę się ogolić bez odruchu wymiotnego patrząc na swoje odbicie w lustrze. Moi wszyscy przyjaciele leżą już na kirchowie (sorry cmentarzu) Ludzie z reguły są falszywi, dla tego nie przywiązywałbym uwagi do uczuć, typu miłość, przyjaźń i tym podobne. Wszystko to możesz kupić i udawać, że jest to szczere.
|
|
| | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Na szacunek i poważanie ciężko na to zapracowałem.No i ile kosztuje? Jaka jest jego wartość w jednostkach zwanych PLN? youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
| | | | |  | | Berzerac (5671 punktów) | > >Na szacunek i poważanie ciężko na to zapracowałem.> No i ile kosztuje?> Jaka jest jego wartość w jednostkach zwanych PLN?> youtu.be/5VCiU1osa3wNa szacunek trzeba zapracować. Ale niektórzy starają się go kupić (patrz na polskie politykery Ile to kosztuje? Ciebie chyba na to nie stać
|
|
| | | | | |  | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Na szacunek trzeba zapracować.To Ty powiedziałeś, że poza zdrowiem wszystko można kupić. Dlatego pytam ile kosztuje twój szacunek. Zdrowie raczej też można kupić ale roboli robiących na 2 zmiany nigdy nie będzie na nie stać, dlatego muszą chorować. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|