normalnie, robię to cicho, (tak żeby tygrys szablozębny w raju nie usłyszał), ale dzisiaj coś poszło nie tak, dlatego TAM pomyślałem, zaprojektujmy kabinę WC z której żaden dźwięk się nie wydobędzie, czy MY, racjonaliści potrafimy? tak ogólnie, kalać własne gniazdo, co robimy nagminnie w swoim WC, nie jest dobre dla naszego dobrostanu, ja na wsi chodziłem za stodołe  jeszcze wcześniej, w 2 RP, sławny generał wymyślił sławojki, to było w rozwoju Polski, jak lot w kosmos  tak wyobrażam sobie pomnik 2 RP, z brązu  , na placu centralnym w Warszawie |