>Cześć >Czytałem, że Świadkowie Jehowy są zobowiązani do wykonywania dzieł misjonarskich. >Mój współpracownik przeszedł na wiarę Świadków Jehowy i wygląda na to, że nie wykonuje żadnej pracy >misjonarskiej. >Czy praca misjonarska jest opcjonalna? >Dziękuję