Shalom, jestem 17-letnią Gojką, obecnie interesującą się judaizmem i chcącą rodzicielsko rozpocząć praktykowanie judaizmu. Moje jedyne pytanie i obawa brzmi: czy Goj może się nawrócić, a jeśli tak, to czy jest to kontrowersyjne wśród społeczności żydowskiej? Dzięki |