Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie Mazowsze...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
18-07-2008 00:13Zulka (2198 punktów)Spotkanie Mazowsze...
Ocena 1 na 1
To może spotkanie w Warszawie też? Bym chciała
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz
>To może spotkanie w Warszawie też? Bym chciała

a kiedy i gdzie?
Zulka (2198 punktów)
>a kiedy i gdzie?

Najchętniej 31 lipca lub 1 sierpnia. Może być Boryna, jeśli Ktoś ma inną knajpkę na oku, też. W temacie miejsca nie mam konkretnego pomysłu
18-07-2008 10:05 
 Ocena 1 na 1
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

> W temacie miejsca... Bym chciała...

   Chryste! Już nie uczennica, jeszcze nie urzędas.
.
IQ955 (2355 punktów)
>Chryste!

????!!!!


Ban półroczny!!!!

Pozdrowienia,

IQ955. [Marek Czeszek]
18-07-2008 17:47 
 Ocena 1 na 1
Zulka (2198 punktów)
>> W temacie miejsca... Bym chciała...   Chryste! Już nie uczennica, jeszcze nie urzędas.
>.
>
Zbyszku "Pokrako Jedna"!!! ja tu dopiero weszłam. Więc się boję prosto z mostu. Nie chcę żebyście mnie wyrzucili, bo gdzie będę mogła popisać? Na portalu katolickim?
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

   "Pójdź, dziecko, ja cię uczyć każę".
.
Zulka (2198 punktów)
>   "Pójdź, dziecko, ja cię uczyć każę".
Czyżbyś był nauczycielem? Może katechetą "Chryste"

Tym bardziej będzie mi miło Cię poznać (jakie możliwości dyskusji

31 sierpień, godzina 18.00 Boryna już sobie rezerwuję.
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>Czyżbyś był nauczycielem? Może katechetą?

   Popatrz sobie: zbyslaw.smigielski.w.interia.pl/

>Tym bardziej będzie mi miło Cię poznać (jakie możliwości dyskusji

   Mam wprawę w kontaktach z dzieciarnią. Ale >31 sierpień???

   PS. Sierpień to będzie 2008-my, 31-szy dawno już był. Pisze się "31 (w domyśle: dzień) sierpnia.
.
22-07-2008 17:26 
 Ocena 1 na 1
Zulka (2198 punktów)

>   PS. Sierpień to będzie 2008-my, 31-szy dawno już był. Pisze się "31 (w domyśle: dzień) sierpnia.
>.
Bardzo dziękuję za sponiewieranie napisanej przeze mnie daty. Dzięki temu zorientowałam się jakie głupstwo palnęłam: oczywiście chodziło mi o trzydziesty pierwszy lipca Roku Pańskiego 2008
Za odnośnik do strony dziękuję, chociaż do spotkania nie zdążę nic przeczytać - priorytet mają biologiczne podstawy funkcjonowania człowieka
pozdrawiam
Zbysław Śmigielski (8639 punktów)

>...priorytet mają biologiczne podstawy funkcjonowania człowieka

   ????

   Ja nigdy jeszcze tak długo nie jadłem. No i...tego...też.
.
Zulka (2198 punktów)
>>...priorytet mają biologiczne podstawy funkcjonowania człowieka
>   ????
>   Ja nigdy jeszcze tak długo nie jadłem. No i...tego...też.
>.
sesja "biologiczne podstawy" to pokarm umysłowy
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>>a kiedy i gdzie?
>Najchętniej 31 lipca lub 1 sierpnia. Może być Boryna, jeśli Ktoś ma inną knajpkę na oku, też.

Jeśli dwie osoby są za Boryną to tak przyjmijmy, to umawiamy się na 31 o 18?
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
>a kiedy i gdzie?

Boryna, Boryna, tylko Boryna!!! Termin do uzgodnienia.


fides ex necessitate esse non debet
Jaworska (1 punktów)
jak byście się już zorganizowali czasowo i miejscowo to chętnie Was poznam

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365