Witam.Jestem dość uważnym czytelnikiem(narazie).Niedługo po tym jak zacząłem studiować tą stronę w necie, zaczęli odwiedzać mnie "jehowcy".I do tej pory miałem o nich w miarę pozytywne zdanie.Stwierdzam,że są oni ewidentnymi ignorantami!Nawijają,jakby próbowali mnie "przegadać",a jak ja im "zabijam" jakiegoś ćwieka,to dają lota  .Zawsze(były 4 wizyty)przychodzą do mnie z coraz grubszą artylerią(czyt.coraz starsi członkowie ich 'stowarzyszenia').Zaczęło mi to ostatnio przypominać jawne pranie mózgu  Podejrzewam coraz bardziej,że ta ich wiara,to raczej coś mało związanego z jakąkolwiek religią!A już na pewno z prawdą!Idąc dalej myślę,że jak ktoś im się dał przekabacić,to ma pooooważne kłopoty(nie wiedząc o tym!)Kurde,tylko poco im ci ludzie?O co im 'tak naprawdę' chodzi?Wie ktoś może,czy oni mają jakąś strukture władzy wewnątrz siebie?Mógłym,wszakże pójść na to ich spotkanie i sam się rozejrzeć,ale widząc po tym co sie dzieje jak przychodzą do mnie,to sie bardzo obawiam o swoje zdrowie psychiczne(jakie ono nie byłoby teraz  )po takiej wizycie..Nie wierzę w te ich pobudki,o których tak ładnie mówią  Ps1.: Jakieś opinie o www.e-sword.net ?? Ps2.: 'Oni' nie lubią racjonalistów  |