Kiedyś usłyszałem, że w buddyzmie istnieje sześć różnych grup istot, w które można się reinkarnować: bóg, człowiek, półbóg, zwierzę, duch i istota w piekle. Czy jest to rzeczywiście dokładne, a jeśli tak, co to oznacza?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Kiedyś usłyszałem, że w buddyzmie istnieje sześć różnych grup istot, w które można się >reinkarnować: bóg, człowiek, półbóg, zwierzę, duch i istota w piekle. Czy jest to rzeczywiście >dokładne, a jeśli tak, co to oznacza?