Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak żyć?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
31-10-2025 00:24Tschosncovaty (211 punktów)Jak żyć?
Ocena -1 na 1
Nie masz nic? Nie masz nic do stracenia? Bądź jak Wódz (Führer)! Walcz o siebie i o swoje.Wujek Adolf nigdy nie zapomniał jak go potraktowano w mieście uniwersyteckim. A właściwie (tfuu) "uniwersyteckim". Tylko zamień antysemityzm na antypolonizm i gra gitara.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14788 punktów)
Nie tędy droga, te fałszywe nuty pobrzmiewają od wieków. Czy ludzie chcą Prawdy, niewielu, ale rządzą decydenci, a oni wolą kłamstwo, bo przynosi im profity. Barbarzyństwo białych kołnierzyków, zwane cywilizacją...

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
Tschosncovaty (211 punktów)
>Nie tędy droga, te fałszywe nuty pobrzmiewają od wieków. Czy ludzie chcą Prawdy, niewielu, ale rządzą decydenci, a oni wolą kłamstwo, bo przynosi im profity. Barbarzyństwo białych kołnierzyków, zwane cywilizacją...
>DUCH
>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

"Prawda"? Tfu... Nie ma czegoś takiego. Każdy chce i musi zarobić.
02-11-2025 18:09 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14788 punktów)
>>Nie tędy droga, te fałszywe nuty pobrzmiewają od wieków. Czy ludzie chcą Prawdy, niewielu, ale rządzą decydenci, a oni wolą kłamstwo, bo przynosi im profity. Barbarzyństwo białych kołnierzyków, zwane cywilizacją...
>>DUCH
>>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

>"Prawda"? Tfu... Nie ma czegoś takiego.
Nie zniżaj się do poziomu Drobnera... To, że jej nie poznałeś nie oznacza, że nie ma.
>Każdy chce i musi zarobić.
Nie ma nic złego w zarabianiu, problem leży w nieuczciwym podziale dochodu, który wszyscy wypracowujemy. Człowiek ciężkiej pracy dostaje 5 tysięcy, białe kołnierzyki biorą 100 tysięcy..., barbarzyństwo nazywane cywilizacją...

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
Tschosncovaty (211 punktów)
>>>Nie tędy droga, te fałszywe nuty pobrzmiewają od wieków. Czy ludzie chcą Prawdy, niewielu, ale rządzą decydenci, a oni wolą kłamstwo, bo przynosi im profity. Barbarzyństwo białych kołnierzyków, zwane cywilizacją...
>>>DUCH
>>>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

>>"Prawda"? Tfu... Nie ma czegoś takiego.
>Nie zniżaj się do poziomu Drobnera... To, że jej nie poznałeś nie oznacza, że nie ma.
>>Każdy chce i musi zarobić.
>Nie ma nic złego w zarabianiu, problem leży w nieuczciwym podziale dochodu, który wszyscy wypracowujemy. Człowiek ciężkiej pracy dostaje 5 tysięcy, białe kołnierzyki biorą 100 tysięcy..., barbarzyństwo nazywane cywilizacją...
>DUCH
>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

No to proszę, co to jest "prawda"?
Duch Prawdy (14788 punktów)
>No to proszę, co to jest "prawda"?
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

DUCH

www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
Tschosncovaty (211 punktów)
>>No to proszę, co to jest "prawda"?
>(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>DUCH
>
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349

Taa... "Bezinteresowna". Wszystko jest na sprzedaż.
04-11-2025 15:44 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>>(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
>Taa... "Bezinteresowna". Wszystko jest na sprzedaż.

Matka kocha swoje dziecko bezinteresownie.
.
okragly (21676 punktów)
>Jak żyć?
żyj tak jak masz żyć, inaczej nie możesz


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365